№14-07-14/2 від 14 липня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№14-07-14/2 від 14 липня 2014 року

 

Державній податковій інспекції у місті Чернігові

ГУ Міндоходів у Чернігівській області

Копії: Прокуратурі міста Чернігова

Чернігівській міській раді

Чернігівській облдержадміністрації

Службі Безпеки України

Адміністрації Президента України

 

На Ваше повідомлення № 12008-15 від 11.06.2014 року

 

Державна податкова інспекція у місті Чернігові Головного управління Міністерства доходів у Чернігівській області внесла до тексту свого повідомлення №12008-15 від 11.06.2014 року відомості щодо земельного питання в Україні, які аж ніяк не збігаються з рішеннями Конституційного Суду України, стандартами України та положеннями Конституції України.

Міркування Державної податкової інспекції у місті Чернігові Головного управління Міністерства доходів у Чернігівській області щодо земель України слушні, але не мають ніякого відношення до суті справи. Всі землі в країні Україна правоздатні, а не юрисдикційні. Чернігівська міська рада Чернігівської області юрисдикційна, а не правоздатна. Це означає, що Чернігівська міська рада Чернігівської області, як і вся юрисдикція при країні Україна, безземельна.

Всі землі країни Україна є виключною власністю Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. Народний Земельний Суд Титульного Суверенного Народу України не приймав рішення щодо передачі будь-яких правоздатних земель України в розпорядження будь-яких юрисдикційних органів міста Чернігова, будь-яким суб’єктам Закону України «Про місцеве самоврядування» та Закону України «Про оренду землі». Земельний Кодекс в Україні правоздатний, а не юрисдикційний. В цьому Кодексі зазначено, що національні органи України дійсно мають можливість користуватись землями України, але всі суб’єкти національного руху в країні Україна є суб’єктами Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Чернігівська міська рада Чернігівської області не представляє інтереси жодних національних меншин України, жодного малого народу України, жодного суб’єкту національного стандарту КІСЕ та жодного суб’єкту інтернаціональних відносин країни Україна. Чернігівська міська рада Чернігівської області – це політичне утворення. Всі без винятку політичні одиниці – нестатистичні одиниці країни Україна, які обліковуються в реєстрі ЄДР. Реєстр ЄДР – не український.

Територіальні громади в Україні – суб’єкти Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління» та Європейської Соціальної Хартії. Реєстр територіальних громад в Україні ведеться Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України). Територіальне самоврядування в Україні і місцеве самоврядування в Україні – зовсім різні сторони процесу самоврядування. В межах місцевого самоврядування законів не існує. Існує політична доцільність. Будь-яка політична доцільність ніякого відношення до економіки України не має. Суб’єкти політичної доцільності не є одиницями конституційного процесу в країні Україна.

Виключна власність Суверенного Народу України, а саме всі землі України, знаходяться під Титулом-земельного права. Титул-земельного права Парламентом України, Кабінетом Міністрів України та будь-якими юрисдикційними радами на земельні бони та ділянки не розподіляється. Всі без винятку податкові рішення ДПІ у місті Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області, які стосуються орендної плати за землю є такими, що не підлягають виконанню не тільки національними меншинами України, але усіма без винятку фізичними особами. Збір земельних податків з фізичних осіб – це шахрайство з фінансовим ресурсом Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Радник Голови Інполу України                          О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.