№10-07-14 від 10 липня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№10-07-14 від 10 липня 2014 року

 

Ічнянському районному відділу УМВС України в Чернігівській області

Копії: Прокуратурі Ічнянського району

Ічнянській міській раді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Ічнянській райдержадміністрації

Приватному нотаріусу Ічнянського районного

нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.)

 

Про порушення кримінальної справи по відношенню до приватного нотаріуса Ічнянського районного нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) та інших
фізичних осіб, причетних до крадіжки будинку за адресою: м. Ічня, площа Шевченка, 1а

 

До Інполу України потрапив документ приватного нотаріуса Ічнянського районного округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) під назвою «Свідоцтво приватного нотаріуса Варзагер Л.Ф. під реєстраційним № 1964 від 20 серпня 2012 року».

З цього документу наслідує, що приватний нотаріус Ічнянського районного нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) посвідчив процедуру купівлі-продажу будинку за адресою: м. Ічня, площа Шевченка, 1а.

У свідоцтві приватного нотаріуса Ічнянського районного нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) не вказано, що будинок за адресою: м. Ічня, площа Шевченка, 1а:

  1. не стоїть на обліку в органах Міністерства Юстиції України;
  2. не стоїть на обліку в органах місцевих рад;
  3. не стоїть на обліку в податкових органах;
  4. не стоїть на обліку в органах райдержадміністрації;
  5. не має облікових реєстраційних номерів свого товарного стану;
  6. не виставлявся на продаж власником цього будинку – Ічнянським Графством Титульного Суверенного Народу України.

Приватний нотаріус Ічнянського районного нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) порушив норми Кримінального Кодексу України, які стосуються недоторканості прав власника та власності. Всі без винятку юридичні та фізичні особи національної юрисдикції не належать до складу власників та  не мають повноважень оперувати правами власності.

Приватний нотаріус Ічнянського районного округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) порушив державні гарантії недоторканості народних прав на народну власність, яка ніколи не переводилась з народних реєстрів Резиденції Його Високоповажності Президента України на будь-який товарний ринок. Факт злочинної змови окремого угрупування фізичних осіб засвідчено підписами реєстратора КП «Бюро технічної інвентаризації» Ічнянської районної ради Шепіленко О.Е. та начальника БТІ цієї ж самої юридичної особи Савченко О.М.

Звертаючись до Ічнянського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, просимо звернути увагу на обставину, за якою приватного нотаріусу Ічнянського районного нотаріального округу Чернігівської області (Варзагер Л.Ф.) вніс до свого реєстраційного документу завідомо неправдиві відомості. Замість того, щоб засвідчити належність будинку за адресою: м. Ічня, площа Шевченка, 1а, до відання Графа Титульного Суверенного Народу України Драган Надії Анатоліївни, вищевказаний нотаріус вніс до свого офіційного документу запис зовсім іншого змісту: будинок за адресою: м. Ічня, площа Шевченка, 1а, раніше належав Драган Надії Анатоліївні.

 

Радник Голови Інполу України                                О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.