08-07-14 від 08 липня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
08-07-14 від 08 липня 2014 року

 

Ічнянському районному відділу УМВС України в Чернігівській області

Копії: Прокуратурі Ічнянського району

Ічнянській міській раді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Ічнянській райдержадміністрації

ВДВС Ічнянському РУЮ

 

Про відновлення прав громадянки України Драган Надії Анатоліївни
на її власність за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14

 

До Інполу України звернулась громадянка України Драган Надія Анатоліївна з питання відновлення прав на її власність за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14.

З’ясовано, що громадянка України Драган Надія Анатоліївна, з незалежних від неї обставин тимчасово не перебувала в межах своєї власності за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, починаючи з 08.09.2010 року по 11.06.2014 року.

Право громадянки Драган Надії Анатоліївни на її власність за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, підтверджено її паспортним статусом громадянки-гражданки України. Драган Надія Анатоліївна не фізична особа, не мігрант і не апатрид в Україні.

Будь-яка власність будь-якого громадянина України не може бути відчуженою від громадянина України на користь будь-яких юридичних або фізичних осіб без відповідної довідки Інполу України щодо зняття такої власності з облікових реєстрів резидентів України.

Інпол України та Бюро Технічної Інвентаризації Інполу України не знімало власність громадянки Драган Надії Анатоліївни із складу своїх облікових реєстрів щодо охорони та недоторканості прав власності громадян України.

Натомість, по відношенню до власності громадянки Драган Надії Анатоліївни за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, окремими фізичними особами (суб’єктами Кримінального Кодексу України) вчинено або злочин щодо власності власника Драган Надії Анатоліївни, або терористичний акт по відношенню до громадянського інституту України. Приміщення за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, захоплено якимись невідомими особами, які злісно ухиляються від повернення громадянці Драган Надії Анатоліївні її власності.

Саме в період вимушеної відсутності Драган Надії Анатоліївни в межах Чернігівської області окремо взята фізична особа (не суб’єкт конституційного процесу в Україні) у змові з іншими фізичними особами (які ймовірно стоять на обліку в наркологічному диспансері) склали документ під назвою «Акт опису і арешту майна» – невідомо кого, але за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14. Власник цього помешкання до складання цього документу від 27 січня 2014 року не залучався. Громадянка України Драган Надія Анатоліївна в цей час протиправно утримувалась окремими фізичними особами, які діяли по відношенню до власності Драган Надії Анатоліївни за усіма ознаками розбою, грабежу, крадіжки і т.п.

На момент прибуття Драган Надії Анатоліївни до своєї власності за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, двері цієї квартири були вибиті, усі цінні речі вкрадені, усі меблі були розбиті, усі документи, обіг яких здійснюється на ринку активів та майна України, зникли у невідомому напрямку. Є всі підстави вважати, що такі дії були вчинені угрупуваннями фізичних осіб у складі Макаренка Олега Григоровича, Кузьменко Тамари Володимирівни, Кутової Любові Григорівни та Дудки Сергія Дмитровича.

Впорядкування майнових відносин не входить до сфери компетенції будь-яких юридичних одиниць України, незалежно від їх назви, юридичного статусу та юрисдикції. Всі без винятку акти (контракти) підлягають обліку на позабалансовому рахунку 03. Жодна юридична одиниця будь-якої юрисдикції не може оперувати записами на позабалансовому рахунку 03. Все без винятку майно (за перекладом з німецької «моє») не може бути предметом зацікавленості обездолених, обезволених та обезправлених фізичних осіб. Є всі підстави вважати, що за діяльністю вищевказаного угрупування фізичних осіб стоїть якась терористична організація.

З документу від 27 січня 2014 року під назвою «Акт опису і арешту майна» у помешканні за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, зрозуміло, що жодна одиниця власності громадянки Драган Надії Анатоліївни не була передана для реалізації, але все майно кудись зникло. Факт крадіжки не потрібно доводити. Є всі підстави відкрити кримінальну справу по відношенню до Макаренка Олега Григоровича, Кузьменко Тамари Володимирівни, Кутової Любові Григорівни та Дудки Сергія Дмитровича. За свідченням потерпілої Драган Надії Анатоліївни у неї було вкрадено з квартири речей на суму понад 1 мільйон гривень.

Всі без винятку громадяни України є суб’єктами правозахисної діяльності Інполу України, Інтерполу України, Антикорупційного Комітету України та Служби Безпеки України (ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України»).

27 січня 2014 року Драган Надія Анатоліївна не була присутньою ані в межах міста Ічні, ані в межах Чернігівського регіону. 27 січня 2014 року за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14, окремими безправними фізичними особами було здійснено злочин проти системи захисту майнових прав громадян України.

Звертаючись до органів Ічнянського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, просимо зусиллями своїх оперативних підрозділів порушити кримінальну справу по відношенню до вищевказаних осіб, які без дозволу органів Прокуратури України описували майно в помешканні за адресою: м. Ічня, вул. Леніна, 36, кв. 14.

Радник Голови Інполу України       О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.