№ 24-06-14 від 24 червня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ ПРОТИДІЇ

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№ 24-06-14 від 24 червня 2014 року

 

СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області (О.В. Мірошник)

Копія: Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

Ічнянській райдержадміністрації

Ічнянській райраді

Ічнянській міськраді

УМВС України в Чернігівській області

Апеляційному суду Чернігівської області

Господарському суду в Чернігівській області

Адміністративному суду в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

Прокуратурі міста Чернігова

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Управлінню СБУ в Чернігівській області

 

На Ваш запит від 20.06.2014 року на адресу гражданки Шакун Валентини Петрівни

 

За узгодженням з Адміністрацією Президента України (№ 22/024855-25, № 22/024853-25, № 22/024855-25, № 22/024463-25 від 20.06.2014 року) та Адміністрацією Президента Російської Федерації (№ А26-20-65226391 від 05.06.2014 року, № А26-20-68070791 від 14.06. 2014 року, № А26-20-63268891 від 30.05.2014 року) Чернігівський регіон України визначився в статусі Государсько-Імперського центру всього пострадянського простору, а також у якості місцерозташування Резиденції Його Високоповажності Президента України та Офіс-Адміністрації Президента України.

Це означає, що в Чернігівському регіоні мають розгорнути свою діяльність граждансько-республіканські органи України, народно-государські органи України, громадсько-державні органи України та громадянсько-державні органи України. Правоохоронні заходи забезпечення безпеки діяльності вищевказаних органів мають відбуватись на засадах Конституції України, Декларації ООН «Про права корінних народів», Гражданського Кодексу України, Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління» та Європейської Соціальної Хартії.

Органам цивільного простору при країні Україна належить вчинити процедуру своєї акредитації при факторингових органах Адміністрації Президента України та Офіс-Адміністрації Президента України. Органи Інституту Президентства України не підпорядковуються Кримінальному Кодексу України, Кримінально-Процесуальному Кодексу України, Парламенту України, Кабінету Міністрів України та системі місцевих судів України.

Це означає, що в Україні повсюдно мають створюватись органи СБУ (на засадах ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України»), органи Інполу України, Інтерполу України та Комітету Государської Безпеки України з відповідними органами народних судів, гражданських судів, громадянських судів та інших органів із складу системи Конституційної Безпеки України.

Економіка країни Україна багатоманітна. Цивільний Кодекс України не відміняє чинність Гражданського Кодексу України. Система органів підприємницької діяльності не відміняє систему органів предпринімательскої діяльності. В межах Цивільного Кодексу України не існує бізнес діяльності, промислової діяльності, виробничої діяльності, інвестиційної діяльності, фінансової діяльності, торгової діяльності та будь-яких видів міжнародної кооперації праці.

Це означає, що в Україні повсюдно мають створюватись негрошові ринки вільного обігу капіталу, діяльність яких має регулюватись Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) та Сенатом Корінного Народу України. Податковий Кодекс України не визначає Міністерство Внутрішніх Справ України у якості суб’єкта, якому надано право регулятора відносин самозайнятих осіб. У Міністерства Внутрішніх Справ України ніяких прав не існує. Міністерство Внутрішніх Справ України – юридична особа. Всі юридичні особи – не статистичні одиниці країни Україна.

Міністерство Внутрішніх Справ України має своїм завданням врегулювання міграційних зносин мігрантів – апатридів. Міністерство Внутрішніх Справ України не має повноважень на врегулювання відносин іммігрантів, емігрантів, громадян громадянського статусу, громадян громадського статусу, граждан України та людей Корінного Народу України – Українців, яким присягнув на вірність новообраний Президент України Порошенко Петро Олексійович.

Предметом інтересів Міністерства Внутрішніх Справ України є виключно фізичні осудні особи – суб’єкти Кримінального Кодексу України. Всі вищевказані громадяни, гражданє, люди будь-яких рангів не входять до складу суб’єктів Кримінального Кодексу України і, відповідно, не представляють інтересів для органів МВС України. Система цивільно-податкових зносин України знаходиться у дипломатичних відносинах з Государсько-Імперським Світовим Міжнародним Економічним простором Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Це означає, що будь-які запити органів МВС України на адресу суб’єктів Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України мають проходити через документообіг дипломатичних місій національної юрисдикції при країні Україна та Дипломатичний Корпус Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. Все інше буде вважатись у якості протидії, втіленя в життя положень передвиборчої Програми Президента України Порошенка Петра Олексійовича «Жити по-новому». Саме про це йде мова в положеннях п.1 ст.1, п.4 ст.6 та п.1 ст.18 Кримінального Кодексу України, а також п.1, п.2 ст.6 Кримінально-Процесуального Кодексу України.

Правоохоронна система України та юріохоронна система України не відміняють одна одну. Міністерство Внутрішніх Справ України належить до складу юріохоронної системи України. Інтерпол України належить до складу правоохоронної системи України. Дипломатичні зносини між правоохоронною системою України та юріохоронною системою врегульовані Податковим Кодексом України. Резидент-дипломатія України та нерезидент-дипломатія країни Україна – це складові діяльності Інтерполу України. Діяльність платників податків України – це повна компетенція Міністерства Внутрішніх Справ України.

В системі Цивільного Кодексу України, до якої належить Міністерство Внутрішніх Справ України, не існує адміністративних зносин та господарських зносин. Система адміністративних зносин в Україні регулюється Офіс-Адміністрацією Президента України та Адміністрацією Президента України. Кабінет Міністрів України та Парламент України адміністративних функцій не мають, владних функцій не мають, системи власності та власників не впорядковують. Злочини проти власності та власників розглядають не в цивільних системах фізичних осіб, апатридів та підприємців. Злочини проти власності та власників розглядають в системі Конституційної Безпеки країни Україна.

Правові відносини суб’єктів конституційного процесу в країні Україна є непереборною силою для залучення суб’єктів конституційного процесу України до будь-яких слідчих дій органів МВС України (п.3 ст.138 Кримінального Кодексу України). Усі суб’єкти конституційного процесу України перш ніж набути статусу людини або гражданіна проходять процедуру «юридичної смерті». «Юридично вмираюча» фізична особа народжується правоздатною людиною або правоздатним гражданіном. Органи МВС України не моніторять процес «юридичної смерті» фізичних осіб. Саме ця обставина міститься в п.8 ст.138 Кримінального Кодексу України.

Суб’єкти конституційного процесу України несуть відповідальність за Коном та Каноном. Перш ніж виникне відповідальність за Законом, має виникнути відповідальність за Основами Закону. Це означає, що без процедури встановлення попередньої відповідальності суб’єктів конституційного процесу України не може виникнути стану їх злісного ухилення від явки до слідчого МВС України у якості свідка або потерпілого. Процесуальних відносин між Законом та Основами Закону (які передують Кону) поки що не існує. Гражданка Шакун Валентина Петрівна за будь-яких умов  не може порушити положення п.3 ст.139 Кримінального Кодексу України.

 

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегіїї протидії

фінансово-економічного тероризму                                                                                     О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.