№ 17-06-14 від 17 червня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№ 17-06-14 від 17 червня 2014 року

 

Службі Безпеки України

Копії: Національному Парламенту України

Національному Кабінету Міністрів України

Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Конституційному Суду України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Іноземним посольствам в Україні

 

Меморандум з питання забезпечення безпеки Інституту Президентства України

 

За дорученням Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України Інтерполом України та Інполом України було розглянуто питання стану забезпечення безпеки Інституту Президентства України.

За розглядом положень Конституції України, Цивільного Кодексу України, Податкового Кодексу України та Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму». Інпол України та Інтерпол України дійшли висновку, за яким складовими Інституту Президентства України є:

  • Сервус-Адміністрація Президента України з моніторингом стану речей в сервітуті фізичних осіб без дипломатичних привілей та імунітету на засадах, визначених Рішеннями та Постановами Національно-політичного Парламенту України та Націонал-політичного Кабінету Міністрів України;
  • Апатрид-Адміністрація Президента України в статусі фізичних осіб з дипломатичними привілеями та імунітетом, яка має своїм завданням моніторинг діяльності Національно-політичного Парламенту України та Націонал-політичного Кабінету Міністрів України на засадах Конвенції «Про статус апатридів»;
  • Фактор-Адміністрація Його Поважності Президента України в статусі фізичних осіб, положення яких прирівняно до статусу самозайнятих осіб, яка має своїм завданням моніторинг зовнішньоекономічних зносин Національно-політичного Парламенту України та Націонал-політичного Кабінету Міністрів України із Нерезидент-Резидент системою економічних відносин в Україні на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати;
  • Офіс-Адміністрація Його Високоповажності Президента України в статусі самозайнятих осіб (резидентів, статус яких прирівняно до положення нерезидентів), яка має своїм завданням моніторинг зовнішньоекономічних зносин між системою положень статті 1079 Цивільного Кодексу України та системою положень п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати;
  • Резиденція Його Високоповажності Президента України в статусі резидента, яка має своїм завданням моніторинг господарських економічних зносин в системі положень п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України на рахунках 2-го порядку на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати;
  • Резиденція Його Високоповажності Господіна Президента України в статусі нерезидента, яка має своїм завданням моніторинг господарських економічних зносин в системі положень п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України на рахунках 1-го порядку на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати.

Забезпечення безпеки діяльності Сервус-Адміністрації Президента України є справою органів МВС України.

Забезпечення безпеки діяльності Апатрид-Адміністрації Президента України є справою Служби Безпеки України без урахування положень ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

Забезпечення безпеки діяльності Фактор-Адміністрації Його Поважності Президента України є справою Служби Безпеки України згідно положень ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

Забезпечення безпеки діяльності Офіс-Адміністрації Його Високоповажності Президента України є справою Антикорупційного Комітету України при Інполі України та Інтерполі України.

Забезпечення безпеки діяльності Резиденції Його Високоповажності Президента України є справою Інполу України.

Забезпечення безпеки діяльності Резиденції Його Високоповажності Господіна Президента України є справою Інтерполу України.

Інститут Президентства України не знаходиться в залежності від будь-яких націонал-політичних партій та націонал-громадських організацій. Міністерство Юстиції України, система національного фамільного державного реєстратора та Інститут Президентства України знаходиться в різних економічних просторах. Жодне рішення Міністерства Юстиції України, системи національного фамільного державного реєстратора, Національного Парламенту України та Національного Кабінету Міністрів України не може змінити правовий статус Інституту Президентства України.

В країні Україна діє принцип верховенства права. Це означає, що Інститут Президентства України, Конституційний Суд України, система Конституційної Безпеки України, Генеральна Прокуратура України, Армія України, Збройні Сили України та Військово-промисловий комплекс України не можуть бути юридичними особами та знаходитись в системі будь-яких юрисдикцій.

Інститут Президентства України має своїм фінансово-економічним витоком Закон України «Про інвестиційну діяльність». Інститут Президентства України – сукупність практичних дій Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. Інвестиційна позиція Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України по відношенню до європейського стандарту NACE та національного стандарту KICE є такою, що не залежить від будь-яких рішень будь-яких суб’єктів класифікатору ДК, класифікатору ОВЕД та реєстрів фамільного державного реєстратора системи ЄДР.

Система суб’єктів родинного реєстру, вітчизняного реєстру та реєстру батьківщини – правова, а не юридична. Захист Батьківщини, Вітчизни та Родини не входить до сфери компетенції юридичних військових формувань, а саме: військової організації націонал-політичного Кабінету Міністрів України та національної гвардії Міністерства Внутрішніх Справ України.

Юридичні військові формування – нестатистичні одиниці країни Україна. Кредитування юридичних військових формувань нестатистичною грошовою одиницею, яка емітується українсько-нестатистичним Національним Банком України в місті Києві є таким, що не відповідає вимогам забезпечення безпеки Інституту Президентства України. Юридичні військові формування в Україні не входять в систему компетенції Верховного Головнокомандуючого Збройними Силами України.

Це означає, що Служба Безпеки України має офіційно висловити своє бажання на адресу Інполу України та Інтерполу України щодо своєї діяльності за положеннями ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» в напрямку забезпечення безпеки Інституту Президентства України.

 

 

Радник Його Величності Государа-Імператора

Титульного Суверенного Народу України                                   І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.