№ 16-06-14 від 16 червня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ – КОЛЕГІЯ ПРОТИДІЇ

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№ 16-06-14 від 16 червня 2014 року

 

Шевченківському районному управлінню

МВС України в місті Києві

Копія: Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

 

На Ваш лист № 59/3799 МА від 21.05.2014 року

 

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму розглянула запит слідчого СВ Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві, який стосується фінансових, грошових, банківських, кредитних та валютних відносин у конкретному кримінальному провадженню №12014100100003799 від 28.11.2013 року.

Не маючи наміру втручатись у внутрішні справи будь-якого суб’єкту Закону України «Про міліцію», Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму, тим не менш, зацікавилась складом правоохоронних відносин в наступній послідовності: Інтерпол – Інпол – СБУ (ст. 5 ЗУ «Про СБУ») – СБУ – МВС (поліція). За цих умов виникло питання різниці між поліцейським моніторингом фінансових відносин та міліцейським моніторингом тих же фінансових відносин, але не за національною валютою України, а за валютою США.

Валюта США не є засобом платежу України. Валюта США не є суб’єктом фінансово-конституційних відносин в Україні. Суб’єктом фінансово-конституційних відносин в Україні є національна гривня України та гривня України. Національна гривня України та гривня України ніякого відношення до Національного Банку України в місті Києві не мають. Національний Банк України в місті Києві – юридична особа. Всі юридичні особи є нестатистичними одиницями України (нестатистичні одиниці Конституції України).

Знаходження доларів США в системі комерційних банків України та їх обіг в системі кредитних відносин України є таким, що не відповідає вимогам фінансової безпеки країни Україна та суперечить ст.99 КУ. Фінансову дисципліну в країні Україна владні органи країни Україна не відміняли. Це означає, що фінансова поліція, фінансовий Інпол, фінансовий Інтерпол – зовсім різні органи, із зовсім різними завданнями. Гривня України, національна гривня України – це внутрішня справа країни Україна. Долари США – це зовнішня справа країни Україна. Органи МВС України ніякого відношення до зовнішніх справ країни України не мають.

Грошові кошти, гроші, кошти, грошові документи, коштові документи – це об’єкти зовсім різних фінансових систем. Грошових коштів в системі комерційних банків України не існує. Привласнити грошові кошти жодна фізична особа не може. Фізичні особи не відносяться до складу власників та операцій привласнення. Чинити будь-яку змову щодо привласнення грошових коштів складом будь-яких фізичних осіб неможливо. Грошові кошти не суб’єкти відносин в межах Національного Банку України в місті Києві. В межах Національного Банку України в місті Києві ніяких кримінальних правопорушень не існує. В межах Національного Банку України в місті Києві існують кримінальні юрі – порушення. Національний Банк України в місті Києві – суб’єкт національної юрисдикції, а не суб’єкт національної правоздатності.

Гривня національної юрисдикції і гривня національної правоздатності – це зовсім різні грошові вимірники та мірники. За цих умов має виникнути питання до ПАТ «ВіЕйБі Банк» щодо обставин виникнення на його рахунках доларових сум, які в межах України ніякої цінності не мають, засобом платежу не являються і не є статистичною одиницею країни Україна.

Є необхідність отримати від ПАТ «ВіЕйБі Банк» пояснення щодо легальності або нелегальності завезення в Україну такого товару, як долари США без попереднього їх оподаткування у фіскальних органах України.

 

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегіїї протидії

фінансово-економічного тероризму                                                                                                                   О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.