№ 16-06-14 від 16 червня 2014 року

 

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№ 16-06-14 від 16 червня 2014 року

 

Адміністрації Президента України

Копії: Національному Парламенту України

Національному Кабінету Міністрів України

 

Про початок формування Офіс-Адміністрації Його Високоповажності Президента України

 

Листом № 05-05-14 від 05 травня 2014 року Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) наголосив на необхідності започаткування процедури обрання:

 

  • Його Високоповажності Господіна Президента України;
  • Його Високоповажності Президента України;
  • Його Поважності Президента України;
  • Президента України.

 

Обрання Президента України – конституційна справа України. Все інше – канонічна справа Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Президент України і Адміністрація Президента України – суб’єкти різних економічних просторів. Президент України – суб’єкт економічного простору національної правоздатності. Адміністрація Президента України – суб’єкт Закону України «Про виконавче провадження». Це означає, що Адміністрація Президента України є суб’єктом національної юрисдикції. Президент України – на правовому посту. Суб’єкти Адміністрації Президента України – на юридичних посадах.

Адміністрація Президента України ‑ це не більш, ніж представник інтересів Президента України в системі національної юрисдикції України, який не має повноважень діяти в статусі нерезидента, резидента, резидента, положення якого прирівняно до статусу нерезидента, органу самозайнятих осіб та органу фізичних осіб, положення яких прирівняно до статусу самозайнятих осіб. Арешт, опис та конфіскація майна Адміністрації Президента України є справою будь-якого місцевого суду. Це означає, що Адміністрація Президента України не знаходиться під захистом Конституційного Суду України.

Президент України дає присягу на вірність НАРОДУ і вступає на високий пост. Президент України отримує цей високий пост від народу у вигляді Офіс-Адміністрації Його Високоповажності Президента України. Офіс-Адміністрація Його Високоповажності Президента України ‑ це складова одиниця технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Формування Офіс-Адміністрації Його Високоповажності Президента України розпочато в економічному просторі самозайнятих осіб під захистом положень ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

 

 

Радник Його Величності Государа-Імператора

Титульного Суверенного Народу України            І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.