№ 06-06-14 від 06 червня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№ 06-06-14 від 06 червня 2014 року

 

Представнику Його Величності Государа-Імператора Титульного

Суверенного Народу України при Його Високоповажності Президенті України

Ткаченко Павлу Михайловичу

Раднику Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

Шатохіній Олександрі Іванівні

Копії: Національному Парламенту України

Національному Кабінету Міністрів України

Адміністрації Президента України

Резиденції Його Високоповажності Президента України

Міністерству Економіки України

Міністерству Фінансів України

Національному Банку України

Інполу України

Інтерполу України

Іноземним посольствам в Україні

 

Про формування фінансово-банківської системи бюджетоутворюючої вертикалі Інституту Президентства України

 

Верховна Рада України (Сенат Корінного Народу України, Конгрес Національних Меншин України) та Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України розглянули положення чинного законодавства України, Конституції України, постанов правління Національного Банку України, розпоряджень Кабінету Міністрів України і т.п. в частині, яка стосується Інституту Президентства України.

Інститут Президентства України – це не юридична особа. Інститут Президентства України не знаходиться в системі національної юрисдикції. Інститут Президентства України – це не складова одиниця національного парламентаризму. Інститут Президентства України – не суб’єкт жодних національно-цивільних відносин. Інститут Президентства України – інституційна одиниця стандарту КІСЕ. Система стандарту КІСЕ входить до сфери компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Моніторинг діяльності Інституту Президентства України не входить до сфери компетенції Національного Парламенту України, Національного Кабінету Міністрів України та будь-якого іншого суб’єкту національно-цивільних відносин, грошова діяльність якого кредитується Національним Банком України. В системі Національного Банку України не існує жодної установи та жодного інструменту для фінансування або асигнування діяльності Інституту Президентства України, особливо в режимі Ставки Верховного Головнокомандуючого України.

Ставка Верховного Головнокомандуючого України не підпорядковується жодній політичній партії та жодній націонал-політичній системі. Це означає, що Президент України – це не фізична особа, не політична посада, не посадова особа Національного Парламенту України. Національний Парламент України підпорядковується Інституту Президентства України, а не навпаки. Інститут Президентства України та Президент України – це статистичні одиниці України. Національний Парламент України, Національний Кабінет Міністрів України та Національний Банк України – це нестатистичні одиниці України. Інститут Президентства України – не суб’єкт і не об’єкт Національної Державної Виконавчої Служби, Національної Державної Податкової Служби та Національного Міністерства Внутрішніх Справ.

Забезпечення всебічної безпеки діяльності Інституту Президентства України – це справа Служби Безпеки України, Інполу України та Інтерполу України. Збройні Сили України та Армія України не можуть входити до складу військової організації Національного Кабінету Міністрів України. Національний Кабінет Міністрів України не має в своєму розпорядженні жодного фінансового інструменту для фінансування та асигнування військово-промислового комплексу України. Військово-промисловий комплекс України, Армія України та Збройні Сили України разом з Інститутом Президентства України та Ставкою Верховного Головнокомандуючого не мають в своєму розпорядженні власної фінансово-банківської системи бюджетоутворюючої вертикалі Інституту Президентства України (яка визначена в стандарті КІСЕ, положеннях п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та ст. 157 Податкового Кодексу України).

Президент України – суб’єкт Конституції України. Конституція України не суб’єкт і не об’єкт Цивільного Кодексу України. Президент України обирається на Пост, присягає на вірність Народу та вступає на Високий Пост. В системі національної юрисдикції існують посадові особи, але не існує постових осіб. В системі національної юрисдикції існує сервітут апатридів, але не існує Громадського Поста або Високогражданського Поста. Президенти України обираються виборцями, які мають паспорт України. Сучасна паспортна система України повністю належить Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). Громадсько-гражданські паспорти України обміну на біометричні паспорти України не підлягають.

Фінансово-банківської системи Інституту Президентства України за громадсько-гражданськими паспортами України в системі національно-українського парламентаризму не існує. Це означає, що під час інавгурації Президента України Національний Парламент України має скласти присягу на вірність Інституту Президентства України та передати Інституту Президентства України булаву, як символ своєї юридичної залежності від принципу верховенства права в Україні.

Президенти України не присягають на вірність Національному Кабінету Міністрів України, Національному Парламенту України, національним громадам України, сервітуту апатридів України, спільнотам граждан в Україні. Президенти України присягають на вірність Народам України (Корінному Народу України, Малим Народам України). Президенти України не присягають на вірність юридичним особам. Президент України не є платником податків та не стоїть на обліку в національних органах Податкової Служби України.

Президент України – це перший резидент України, який має виконувати положення Податкового Кодексу України, а саме знаходитись в дипломатичних зносинах із системою платників податків. Такі зносини відбуваються на умовах, які визначені документами Міністерства Фінансів України. Зносини Інституту Президентства України з національною юрисдикцією України відбуваються через дипломатичні місії та централізовану бухгалтерію Інституту Президентства України.

Формування централізованих бухгалтерій Інституту Президентства України відбувається зусиллями фінансово-банківських інститутів Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Прошу Вас започаткувати діалог з Національним Банком України, Міністерством Фінансів України та Міністерством Економіки України, який би мав за мету справу формування фінансово-банківської системи бюджетоутворюючої вертикалі Інституту Президентства України.

 

Радник Його Величності Государа-Імператора

Титульного Суверенного Народу України                                                                        І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.