№12-05-14 від 12 травня 2014 року

ISIC — NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

(МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№12-05-14 від 12 травня 2014 року

 

Генічеській Міській Раді Херсонської області

Копії: Національному Парламенту України

Національному Парламенту Криму

Національному Кабінету Міністрів Україн

Посольствам іноземних країн в Україні

 

На Ваш лист № 09/02-06-291 від 22.04. 2014 року

 

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) ознайомився з листом Генічеської Міської Ради №09/02-06-291 від 22.04.2014 року. З цього листа незрозуміло, до складу якого стандарту України та класифікатору України належить Генічеська Міська Рада. Незрозуміло, інтереси яких суб’єктів, якої правоздатності або юрисдикції представляє ця Рада: Рада фізичних осіб, Рада мігрантів, Рада самозайнятих осіб, Рада емігрантів і т.д.???

За будь-яких умов в складі Сенату Корінного Народу України та в складі Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) Генічеської Міської Ради не існує. Це означає, що Генічеська Міська Рада має статус нестатистичної одиниці країни Україна. Генічеська Міська Рада є сесійною, а не пленарною. Це означає, що Генічеська Міська Рада не має ніякого відношення до вирішення будь-яких земельних питань. Всі сесійні Ради при країні Україна – безвладні та безземельні.

Генічеська Міська Рада (невідомо якого статусу) перейнялась питанням оренди землі, оцінки землі та землеустрою м.Генічеськ без згоди на такі дії виключного власника усіх земель України – Українців, які існують в країні Україна відокремлено від будь-яких націонал-юридичних анклавів при країні Україна. Всі землі країни Україна знаходяться в Титул-земельному праві Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Титул-земельного права Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України розподілено на Титул-земельні Сударства та Титул-земельні Графства. Спірні земельні питання в Україні вирішуються в Народному Земельному Суді Титульного Суверенного Народу України. Парламент української юрисдикції та Кабінет Міністрів українського сервітуту ніякого відношення до земельних питань не мають. Всі без винятку націонал-політичні утворення при країні Україна – позаекономічні.

Землі країни Україна ніякої грошової оцінки не потребують. Оціночних грошей в країні Україна не існує. Закону про обіг грошей в Україні не існує. В системі націонал-юрисдикційного Кабінету Міністрів України існує Бал-Анс, але не існує Цен-Ансу. Ведення всіх цінових вимірників України входить до сфери компетенції Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Товар-юридичного складу всіх земель України не існує. Земля України не товар, не актив, не капітал і не майно. Земля України – виключна власність виключного власника України ‑ Українців. В системі націонал-політичного Парламенту України, Парламенту Криму та Кабінету Міністрів України не існує ані власності, ані власників.

 

Заступник Голови Президії Конгресу

Національних Меншин України (Малих Народів України)                                        М.М.Меркулов