№12-05-14 від 12 травня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

(МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№12-05-14 від 12 травня 2014 року

 

Генічеській Міській Раді Херсонської області

Копії: Національному Парламенту України

Національному Парламенту Криму

Національному Кабінету Міністрів Україн

Посольствам іноземних країн в Україні

 

На Ваш лист № 09/02-06-291 від 22.04. 2014 року

 

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) ознайомився з листом Генічеської Міської Ради №09/02-06-291 від 22.04.2014 року. З цього листа незрозуміло, до складу якого стандарту України та класифікатору України належить Генічеська Міська Рада. Незрозуміло, інтереси яких суб’єктів, якої правоздатності або юрисдикції представляє ця Рада: Рада фізичних осіб, Рада мігрантів, Рада самозайнятих осіб, Рада емігрантів і т.д.???

За будь-яких умов в складі Сенату Корінного Народу України та в складі Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) Генічеської Міської Ради не існує. Це означає, що Генічеська Міська Рада має статус нестатистичної одиниці країни Україна. Генічеська Міська Рада є сесійною, а не пленарною. Це означає, що Генічеська Міська Рада не має ніякого відношення до вирішення будь-яких земельних питань. Всі сесійні Ради при країні Україна – безвладні та безземельні.

Генічеська Міська Рада (невідомо якого статусу) перейнялась питанням оренди землі, оцінки землі та землеустрою м.Генічеськ без згоди на такі дії виключного власника усіх земель України – Українців, які існують в країні Україна відокремлено від будь-яких націонал-юридичних анклавів при країні Україна. Всі землі країни Україна знаходяться в Титул-земельному праві Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Титул-земельного права Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України розподілено на Титул-земельні Сударства та Титул-земельні Графства. Спірні земельні питання в Україні вирішуються в Народному Земельному Суді Титульного Суверенного Народу України. Парламент української юрисдикції та Кабінет Міністрів українського сервітуту ніякого відношення до земельних питань не мають. Всі без винятку націонал-політичні утворення при країні Україна – позаекономічні.

Землі країни Україна ніякої грошової оцінки не потребують. Оціночних грошей в країні Україна не існує. Закону про обіг грошей в Україні не існує. В системі націонал-юрисдикційного Кабінету Міністрів України існує Бал-Анс, але не існує Цен-Ансу. Ведення всіх цінових вимірників України входить до сфери компетенції Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Товар-юридичного складу всіх земель України не існує. Земля України не товар, не актив, не капітал і не майно. Земля України – виключна власність виключного власника України ‑ Українців. В системі націонал-політичного Парламенту України, Парламенту Криму та Кабінету Міністрів України не існує ані власності, ані власників.

 

Заступник Голови Президії Конгресу

Національних Меншин України (Малих Народів України)                                        М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.