№07-05-14 від 07 травня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

(МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. (04622) 3-24-47
№07-05-14 від 07 травня 2014 року

 

Кабінету Міністрів України

Парламенту України

Копії: Національному Банку України

Службі Безпеки України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Економіки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Іноземним посольствам в Україні

 

Про створення фінансово-банківського офшору Конгресу Національних Меншин України на засадах Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області»

 

Резиденція Його Високоповажності Президента України звернулась до Верховної Ради України (в складі Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України) з пропозицією щодо створення інтернаціонал-офшорного фінансово-банківського центру Інституту Президентства України (бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Господіна Президента України).

Існування фінансово-банківської системи Інституту Президентства України обумовлено Наказом Міністерства Фінансів України №1588 від 09 грудня 2011 року. Забезпечення безпеки фінансово-банківської системи Інституту Президентства України обумовлено Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

Система Централізованих бухгалтерій Інституту Президентства України Кабінетом Міністрів України та Парламентом України не формується. Біометричний сервітут Кабінету Міністрів України та Парламенту України не передбачає існування в своєму складі будь-яких одиниць українсько-статистичного рівня. Нестатистичних Президентів України не існує. Національний Банк України – юридична одиниця із складу нестатистичних одиниць фамільно-підприємницького реєстру ЄДР (невідомо якої країни). Діяльність Інституту Президентства України Національним Банком України не фінансується та не асигнується. Конституція України не передбачає положення щодо кредитування Інституту Президентства України нестатистичними грошовими одиницями під будь-якими їх назвами.

Дотримання вимог фінансової дисципліни в Україні є безумовним обов’язком всіх суб’єктів фінансової діяльності в Україні. Формування Інституту Президентства України – це одна справа, а формування фінансово-банківської системи Інституту Президентства України – це зовсім інша справа. Формуванням фінансово-банківської системи Інституту Президентства України переймається Конгрес Національних Меншин України. Справа формування фінансово-банківської системи Інституту Президентства України обумовлена положеннями: Наказу Держфінмоніторингу України №161 від 17 серпня 2005 року, статті 1079 та п. 2 ст. 1 Цивільного Кодексу України, класифікатору КІСЕ та реєстром ТРДПАУ.

Інстатуційно-інституційна діяльність Його Високоповажності Господіна Президента України є зовнішньоекономічною по відношенню до зовнішньополітичної діяльності Кабінету Міністрів України та Парламенту України. Конституційна визначеність багатоманітності економіки України передбачає існування в Україні низки фінансово-банківських ринків, які забезпечують діяльність Інституту Президентства України.

Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України, розглянувши склад цих питань з точки зору стабілізації сучасної фінансово-банківської ситуації в Україні, запропонував Конгресу Національних Меншин України створити фінансово-банківський офшор на засадах Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області».

Спеціальний режим інвестиційної діяльності автоматично передбачає для Чернігівської області спеціальні або виключні права, які мають за мету припинення депресивного стану економіки Чернігівської області. Технічна допомога міжнародних фінансових організацій Конгресу Національних Меншин України на адресу депресивної економіки Чернігівської області є більш, ніж виправданою. Резиденцію Його Високоповажності Президента України розміщено саме в Чернігівському регіоні України. Склад ділових (позакомерційних та позапідприємницьких) відносин Резиденції Його Високоповажності Президента України з Російською Федерацією та Республікою Білорусь жоден із політичних документів Парламенту України та Кабінету Міністрів України не відміняє.

Багатоукладність Інституту Президентства України передбачає розгортання в межах Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області» та в межах положень ст. 52-54 Господарського Кодексу України:

 

v      Фактор-форвардної фінансово-банківської системи;

v      Франко-форфейтингової фінансово-банківської системи;

v      Контрагент-франчайзингової фінансово-банківської системи;

v      Бенефіціар-фрітрейдерової фінансово-банківської системи;

v      Фідуціар-трейдерової фінансово-банківської системи.

 

Всі ці фінансово-банківські системи Інституту Президентства України мають своїми споживачами відповідні складові Централізованих бухгалтерій бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Господіна Президента України.

Системи фінансування та системи асигнування Програм Інституту Президентства України Кабінетом Міністрів України та Парламентом України не моніторяться, під наглядом Національного Банку України не знаходяться. Національний Банк України і фінансово-банківська система Інституту Президентства України знаходяться поміж собою в стані консульських або дипломатичних відносин (щодо обміну дипломатичними валізами або місіями). Так визначено відповідними документами Міністерства Фінансів України та Національного Банку України. Своє розпорядження №1075 від 20 жовтня 2011 року щодо надання адресної технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Кабінет Міністрів України не відміняв.

Звертаючись до Кабінету Міністрів України та Парламенту України, наголошуємо, що, починаючи з 15 травня 2014 року, Конгресом Національних Меншин України розпочинається діяльність по створенню інтернаціонал-офшорного фінансово-банківського центру Інституту Президентства України (бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Господіна Президента України). Створення фінансово-банківського офшору Конгресу Національних Меншин України відбудеться зусиллями та можливостями фінансово-банківської системи Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України на засадах Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області». Потужність фінансово-банківського офшору Конгресу Національних Меншин України складає 10 000 000 000 000,00 еквівалента гривні.

 

Заступник Голови Президії Конгресу

Національних Меншин України (Малих Народів України)                                           М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.