№05-05-14 від 05 травня 2014 року

 

 

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

(МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№05-05-14 від 05 травня 2014 року

 

Кандидатам в Президенти України

Копії: Кабінету Міністрів України

Національному Банку України

Службі Безпеки України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Економіки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Іноземним посольствам в Україні

 

Про оголошення виборів:

–        Його Високоповажності Господіна Президента України;

–        Його Високоповажності Президента України;

–        Його Поважності Президента України;

–        Президента України

Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України доручив Верховній Раді України (в складі Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України) започаткувати процедуру обрання:

–         Його Високоповажності Господіна Президента України;

–         Його Високоповажності Президента України;

–         Його Поважності Президента України;

–         Президента України.

 

Православна Церква, Народ, Національні Меншини та Інститут Президентства України відокремлені від юридичної держави. Це означає, що Парламент юридичної держави та Кабінет Міністрів юридичної держави не можуть вийти за межі юрисдикції. Конституція України – не юрисдикційний документ. Конституція України визначає склад: По-Конних прав (Його Високоповажності Господіна Президента України), Конних прав (Його Високоповажності Президента України), За-Конних прав (Його Поважності Президента України), Під-За-Конних прав (Президента України).

По-Конституція України, Конституція України, За-Конституція України, Під-За-Конституція України мають своїм витоком положення ст. 52-54 Господарського Кодексу України. Втручання державної юрисдикції в справи Господара господарської діяльності України є неприпустимим. Регулювання справ суб’єктів ст. 52-54 Господарського Кодексу України не входить до сфери компетенції юрисдикційного Кабінету Міністрів України, Парламенту України та всіх без винятку юрисдикційних політичних партій, зареєстрованих в Міністерстві Юстиції України.

Юрисдикційний Парламент України та Кабінет Міністрів України – суто політичні утворення, які не мають під собою економічного підґрунтя. Діяльність юрисдикційного Парламенту України та Кабінету Міністрів України не виходить за межі внутрішнього класифікатора ДК та  зовнішнього класифікатора КВЕД – 2010. Інституційних секторів економіки в системі внутрішнього класифікатора ДК та  зовнішнього класифікатора КВЕД – 2010 не існує. Це означає, що Інституту Президентства України в межах національного політично-юрисдикційного Парламенту України та Кабінету Міністрів України не існує.

Кандидат в Президенти України може мати своїм витоком рішення, яке зареєстровано в межах правосуб’єктності положень п.2 ст. 1 Цивільного Кодексу України. Але, кандидат в Президенти України не може стати Президентом України без процедури надання йому прав та статусу Гаранта Конституції України. Гарант Конституції України – це не Гарант Канона України, По-Кона України та Кона України.

В країні Україна діє принцип верховенства права. Принцип верховенства права в Україні закладено в положеннях преамбули Конституції України. Преамбула Конституції України не визначає положення самовизначення політичних партій перед Богом. Натомість, в положеннях фамільного державного реєстратора національної юрисдикції існують суб’єкти з іншими релігійними переконаннями. Інші релігійні переконання існують виключно перед Богом. Це означає, що Інститут Президентства України не знаходиться в системі так званих цих релігійних переконань. За умов розбіжності так званих цих релігійних переконань та інших релігійних переконань Президент України за будь-яких умов не може бути обраний юрисдикційним Парламентом України.

Юрисдикційний Парламент України вручає кандидату в Президенти України не корону, не скіпетр, не державу, а булаву. Булава – це символ залежності юрисдикційного Парламенту України від Інституту Президентства України. Кандидат в Президенти України стає суб’єктом Інституту Президентства України виключно за рішенням КонГресу Національних Меншин України (Малих Народів України), який в міжнародних справах діє від імені Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Грошова одиниця Інституту Президентства України відмінна від грошової одиниці юрисдикційного парламентаризму України. Інститут Президентства України не переймається підприємницько-комерційними справами, не втручається у внутрішні справи національної юрисдикції, але і національна юрисдикція не втручається у внутрішні справи інтернаціоналізму України. Інтернаціональні інтереси України – це не інтереси національної юрисдикції України. Інститут Президентства України має своїм символом Малий Герб України, увінчаний короною. Це означає, що Голова національного Парламенту України має присягати на вірність Інституту Президентства України, а не навпаки.

Конституція України не передбачає положення, за яким Інститут Президентства України складає присягу на вірність політичним партіям, політичного Парламенту та політичному Кабінету Міністрів України. Політичної економіки в країні Україна не існує. Економічні субвенц-відносини, венц-відносини, інвенц-відносини, субінвенц-відносини, іждівенц-відносини та інтервенц-відносини врегульовуються між Інститутом Президентства України та національним Парламентом України на умовах технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Інституту Президентства України. Внесення змін до Конституції України не входить до сфери компетенції ані національного парламентаризму, ані інтернаціонального Інституту Президентства України.

Звертаючись до всіх кандидатів в Президенти України, вважаємо за необхідне наголосити на доцільності безумовного дотримання положень преамбули Конституції України, за умов яких обрання Його Високоповажності Господіна Президента України, Його Високоповажності Президента України, Його Поважності Президента України та Президента України здійснюється Його Величністю Государем-Імператором Титульного Суверенного Народу України за поданням Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

 

Заступник Голови Президіуму Конгресу

Національних Меншин України (Малих Народів України)                                          М.М. Меркулов

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.