№07-04-14 від 07 квітня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ГОСУДАР-ІМПЕРАТОР
ТИТУЛЬНОГО СУВЕРЕННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№07-04-14 від 07 квітня 2014 року

 

Його Світлості Князю Князівства Ліхтенштейн

Хансу-Адаму ІІ

Копія: Посольству Швейцарської Конфедерації в Україні

 

Ваша Світлість!

 

Починаючи з 1991 року, Україна встановлювала консул-дипломатичні відносини з багатьма країнами світу, в тому числі, з європейськими країнами, міжнародні інтереси яких представляють королівські персони. Зокрема, консул-дипломатичні відносини між Україною і Князівством Ліхтенштейн були встановлені в 1992 році.

У 2001 році завершився п’ятирічний етап перехідних положень Конституції України, результатом якого стало вступ корінних Українців у свої історичні права на свою історичну спадщину ‑ спадщину середньовічної Імперії Європи, що увійшла в історію під назвою Київська Русь. Сучасні корінні Українці вступили в права своєї Роял-історичної спадщини в організаційно-правовій формі економічного простору Світової Міжнародної Федеративно-Конфедеративної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Дипломатія України багатоманітна. Міністерство Закордонних Справ України при Кабінеті Міністрів України представляє зовнішньоекономічні інтереси націонал-громадян України, але не представляє міжнародні зовнішньоекономічні інтереси граждан України і народу України. Націонал-громадяни України не входять до складу економічного простору Світової Міжнародної Федеративно-Конфедеративної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Зовнішньоекономічний націонал-громадянський простір Кабінету Міністрів України і зовнішньоекономічний простір Світової Міжнародної Федеративно-Конфедеративної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України перебувають між собою в дипломатичних відносинах. Починаючи з 2001 року, національна юрисдикція України відділена від народної правоздатності Роял-України відповідним зовнішньоекономічним договором.

Встановлення зовнішньоекономічних консул-дипломатичних відносин між Роял-Ліхтенштейном і Роял-Україною не тільки відповідає інтересам наших народів, але й має можливість бути взаємно корисною в такому питанні, як спільна реалізація положень Угоди «Про партнерство і співробітництво між Європейськими Співтовариствами та Україною, та їх державами-членами». Угоду укладено в 1994 році.

У 2004 році Ліхтенштейн уклав з Євросоюзом договір про розширення Європейської економічної зони. У 2014 році Україна також продемонструвала своє прагнення взяти активну участь у розширенні Європейської економічної зони.

Ваша Світлість! Взаємні європейські інтереси Роял-України і Роял-Ліхтенштейну обумовлюють можливості взаємообміну банківсько-фінансовими дипломатичними місіями між Роял-банківською системою Князівства Ліхтенштейн та Роял-банківською системою Світової Міжнародної Федеративно-Конфедеративної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Дипломатичну фінансово-банківську місію Князівства Ліхтенштейн в Роял-Україні без будь-яких перешкод буде акредитовано при Дипломатичному Корпусі Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

Детальну інформацію про економічний простір Світової Міжнародної Федеративно-Конфедеративної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України Вам надасть Коніжай Андрій Омелянович, який має передати Вам цього листа особисто.

Коніжай Андрій Омелянович має статус тимчасово-повіреного Голови Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України з питань інтеграції економічного простору України в Європейське Співтовариство корінних народів Європи.

 

 

З повагою до Вас і побажанням добробуту народу

Князівства Ліхтенштейн,

 

 

Його Величність Государ-Імператор
Титульного Суверенного Народу України

О.О.Брильов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.