N 18-03-14 від 18 березня 2014 року

СISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

НАРОДНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ СУД

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
N 18-03-14 від 18 березня 2014 року

 

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівському міському управлінню юстиції

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Копії:                Чернігівській облдержадміністрації

Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

На лист Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ №1206а/11 від 12.03.2014 року

Народний Земельний Суд Титульного Суверенного Народу України розглянув звернення старшого держвиконавця Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ Т.М. Костюченко за №1206а/11 від 12.03.2014 року до підданої Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Сувереного Народу України Шакун Валентини Петрівни (м.Чернігів, вул. Корольова, 24).

В своєму листі старший держвиконавець Т.М. Костюченко зобов’язує Українку – Шакун Валентину Петрівну не ставити йому перешкод для його примусового входження до її житлового будинку (якого на обліку в реєстрах націонал-сервітуту не існує).  Житловий будинок за адресою: м. Чернігів, вул. Корольова, 24 знаходиться в реєстрах власності Республіки Суверенного Народу України.

Намагаючись виконати якусь неправову (тобто юридичну) ухвалу неправоздатного націонал-юридичного Деснянського районного суду м. Чернігова від 29.11.2013 року старший держвиконавець Т.М. Костюченко (в статусі сервуса), вимагає від правоздатної Шакун Валентини Петрівни порушити конституційний принцип верховенства права в Україні та стан дипломатичних відносин між народною правоздатністю України та національною юрисдикцією при країні Україна.

Коли сервуси національної юрисдикції при країні Україна (порушуючи стан національно-народних дипломатичних відносин) починають вимагати від суб’єктів народної правоздатності України будь-якої зверхності по відношенню до Українців та Національних Меншин України, завжди виникає бажання щодо ініціювання процесу федералізації України, з відокремленням системи народної правоздатності від системи національної юрисдикції. За сучасних умов саме такий процес вже відбувається на Слобожанщині та в Криму.

Не виключено, що в разі порушення старшим держвиконавцем Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ Т.М. Костюченко (сервусом Міністерства Юстиції України) принципу недоторканості економічних інтересів суб’єктів Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України, буде поставлено питання про відокремлення всієї системи національної юрисдикції в Чернігівському регіоні України від системи народної правоздатності України.

Звертаючись до Головного управління юстиції в Чернігівській області, вважаємо, що непорозуміння за листом старшого держвиконавця Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ Т.М.Костюченко №1206а/11 від 12.03.2014 року буде вичерпано без порушення меж принципу верховенства права в Україні (зокрема без порушення принципу верховенства права народно-правоздатної Шакун Валентини Петрівни по відношенню до будь-яких суб’єктів національної юрисдикції, які посягають на право недоторканості її житла).

  Голова Народного Земельного Суду Титульного Суверенного Народу України

Л.І.Козлов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.