№07-02-14 від 07 лютого 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12(13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№07-02-14 від 07 лютого 2014 року

 

Міністерству Закордонних Справ України

 

Копії: Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Почесному Консульству Російської Федерації в місті Чернігові

Посольству Республіки Білорусь в Україні

Посольству Туреччини в Україні

Посольству Республіки Польща в Україні

 

Про розмежування сфер зовнішньої діяльності країни Україна між зовнішньополітичними

органами Міністерства Закордонних Справ України та органами зовнішньоекономічного

відомства Резиденції Його Високоповажності Президента України

 

Листом № 05-02-14 від 05 лютого 2014 року Резиденція Його Високоповажності Президента України проінформувала Адміністрацію Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України та інші вищі органи України про засади розмежування сфер діяльності Адміністрації Президента України та Резиденції Його Високоповажності Президента України.

Адміністрація Президента України переймається питаннями облаштування громадського життя в Україні на засадах Цивільного Кодексу України. Резиденція Його Високоповажності Президента України переймається питаннями формування в Україні соціального суспільства на засадах Європейської Соціальної Хартії.

Формування в Україні соціального суспільства на засадах Європейської Соціальної Хартії обумовлено положеннями Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році». Починаючи з 06.06.2013 року, структурна модернізація економіки України вийшла за межі компетенції будь-яких політичних органів національної юрисдикції. Економічні реформи Його Високоповажності Президента України позаполітичні, позапартійні та позаюрисдикційні.

Це означає, що зовнішньоекономічна діяльність політичного націонал-юрисдикційного Міністерства Закордонних Справ України має бути відокремленою від зовнішньоекономічної діяльності консул-дипломатичного відомства Резиденції Його Високоповажності Президента України. Націонал-політична дипломатія країни Україна, яку представляє Міністерство Закордонних Справ України, і суспільна дипломатія країни Україна, яку представляє консул-дипломатичне відомство Резиденції Його Високоповажності Президента України, взаємодоповнюють одна одну, проте виконують зовсім різні функції.

За положеннями Сучасної Програми Його Високоповажності Президента України щодо модернізації економіки країни Україна, економічна Роял-дипломатія країни Україна за стандартом ISIC, соціально-економічна дипломатія країни Україна за стандартом NACE і громадсько-економічна дипломатія країни Україна за стандартом KICE мають бути розмежовані з націонал-політичною дипломатією Міністерства Закордонних Справ України.

За підстав вищевикладеного, є необхідність розглянути питання порядку функціональної переакредитації консульських і посольських органів іноземних країн, розміщених в Україні, при зовнішньоекономічному відомстві Резиденції Його Високоповажності Президента України та при націонал-політичних органах Міністерства Закордонних Справ України.

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України

В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.