№04-02-14 від 04 лютого 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12(13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№04-02-14 від 04 лютого 2014 року

 

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

УСБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

Прокуратурі міста Чернігова

Головному управлінню Юстиції в Чернігівській області

Головному управлінню Міністерства доходів і зборів України в Чернігівській області

Управлінню громадською безпекою УМВС України в Чернігівській області

 

Про порядок встановлення офіційних зносин органів національної юрисдикції з

правоздатними органами Резиденції Його Високоповажності Президента України

 

Резиденцією Його Високоповажності Президента України започатковано діяльність по формуванню народно-правових зовнішньоекономічних консул-дипломатичних органів та розміщено їх в м. Чернігові. Національно-юридичними зовнішньоекономічними консул-дипломатичними органами переймається Міністерство Закордонних Справ України, Міністерство Фінансів України, Національний Банк України та Міністерство Доходів і Зборів України.

Відносини між народно-правовими та національно-юридичними зовнішньоекономічними консул-дипломатичними органами регулюються Віденськими Конвенціями «Про консульські зносини» і «Про дипломатичні зносини» та іншими міжнародними документами.

Наприкінці 2013 року національна юрисдикція при Кабінеті Міністрів України відрядила до Резиденції Його Високоповажності Президента України свою офіційну дипломатичну місію, яка має за мету врегульовувати конфліктні ситуації між суб’єктами народної правоздатності та національної юрисдикції. Головою дипломатичної місії національної юрисдикції при Кабінеті Міністрів України визначено Грабину Володимира Володимировича.

Встановлення консул-дипломатичних зносин між системою народної правоздатності України та системою національної юрисдикції при країні Україна зумовлено положеннями Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1075-р від 20 жовтня 2011 року «Концепція планування, залучення, ефективного використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги і співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями».

На початку 2014 року дипломатичну місію національної юрисдикції при Кабінеті Міністрів України було офіційно акредитовано при дипломатичних органах Резиденції Його Високоповажності Президента України та розміщено в м. Чернігові. Це означає, що всім суб’єктам національної юрисдикції при країні Україна належить спілкуватись із суб’єктами конституційного процесу в Україні виключно через органи дипломатичної місії національної юрисдикції при Кабінеті Міністрів України.

Вищевказаний порядок встановлення офіційних зносин органів національної юрисдикції з правоздатними органами Резиденції Його Високоповажності Президента України є таким, що не може бути змінений рішенням будь-яких органів національної юрисдикції при країні Україна.

 

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України

В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.