03-02-14 від 03 лютого 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
03-02-14 від 03 лютого 2014 року

 

Юридичному консалтинговому центру «Досвід»

(01033, м. Київ, а/с 96)

 

Копії:               КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради

Чернігівській міській раді

Чернігівській обласній раді

УМВС України в Чернігівській області

УСБУ в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

 

На Ваш лист № 1.2 від 15.01.2014 року

На розгляд Антикорупційному Комітету – Інполу України надійшов лист приватного підприємства під назвою «Юридичний консалтинговий центр «Досвід».

За текстом листа ПП «Юридичний консалтинговий центр «Досвід» № 1.2 від 15.01.2014 року є всі ознаки наявності корупційної та терористичної діяльності в діях КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради та окремо взятих її службовців та посадовців.

КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради дезінформувало керівництво ПП «Юридичний консалтинговий центр «Досвід» по суті справи, яка стосується адреси: м. Чернігів, вул. Червоногвардійська 1, кв. 38. Утримувачем цього офісу є Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України. Дипломатичний офіс за адресою: м. Чернігів, вул. Червоногвардійська 1, кв. 38, є власністю Республіки Суверенного Народу України. КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради ніякого відношення до власності та власників Республіки Суверенного Народу України не має. Як юридична особа, КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради не є статистичною одиницею країни Україна і взагалі не має ніякого відношення до країни Україна.

Дипломатичний офіс за адресою: м. Чернігів, вул. Червоногвардійська 1, кв. 38, обліковується в реєстрах Чернігівського Муніципалітету Титульного Суверенного Народу України. Всі без винятку постанови, розпорядження і т.п. будь-яких юридичних осіб, будь-яких юрисдикцій в межах країни Україна є не чинними та такими, що не підлягають виконанню з боку будь-яких суб’єктів конституційного процесу України.

Дипломатичний офіс за адресою: м. Чернігів, вул. Червоногвардійська 1, кв. 38, ніяких рахунків в системі КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради не відкривав, будь-яких договорів з КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради не має. Вирішення будь-яких спорів, які стосуються власників та власності суб’єктів конституційного процесу країни Україна вчиняється в Конституційному Суді України, Народному Земельному Суді Титульного Суверенного Народу України та Судовому Фінансовому Арбітражі Титульного Суверенного Народу України.

Керівництву КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради добре відомо про те, що Дипломатичний офіс за адресою: м. Чернігів, вул. Червоногвардійська 1, кв. 38, ніколи не передавався до відання Чернігівської міської ради громади фізичних осіб – мігрантів, які ще й досі не оформили свій  емігрант-статус в системі Конституційної Безпеки країни Україна. За цих умов є всі підстави розглядати діяльність КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради за положеннями Кримінального Кодексу України та Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

 

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.