№30-01-14 від 30 січня 2014 року

Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12(13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№30-01-14 від 30 січня 2014 року

 

Міністерству Юстиції України

 

Копії: Державній Виконавчій Службі України

Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Генеральній Прокуратурі України

Конституційному Суду України

Службі Безпеки України

 

На Ваш лист № 782-0-33-14/6.1 від 20.01.2014 року

 

Розглянувши лист Міністерства Юстиції України № 782-0-33-14/6.1 від 20.01.2014 року (лист сповнений неповагою до Його Високоповажності Президента України) вимушені звернути увагу Міністерства Юстиції України на нікчемність та нечинність будь-яких юридичних документів, будь-яких юрисдикцій в правовому конституційному полі країни Україна.

Згідно Конституції України, країна Україна має правовий зв’язок з Богом. Юридичного зв’язку з Богом в світі не існує. Це означає, що текст листа Міністерства Юстиції України № 782-0-33-14/6.1 від 20.01.2014 року має всі підстави розумітись, як умисний саботаж Міністерства Юстиції України Сучасним Модернізаційним Реформам Його Високоповажності Президента України.

Його Високоповажність Президент України і Резиденція Його Високоповажності Президента України та Президент України і Адміністрація Президента України ‑ це різні президентські інституції країни Україна. В Кодексі адміністративного судочинства України не існує положення, згідно якого Міністерство Юстиції України має більш вищий статус, ніж будь-яка правова інституція країни Україна.

Міністерство Юстиції України не є правовою одиницею країни Україна, не є статистичною одиницею країни Україна та взагалі не належить країні Україна. Витоком усіх сучасних антиконституційних майданівських подій в місті Києві – є Міністерство Юстиції України, яке не спромоглось зусиллями Державної Виконавчої Служби України встановити правопорядок, конституційний лад і законність на Майдані Незалежності міста Києва.

Неспроможність Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України захистити інтереси Президента України визначає положення Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України таким, що має можливість розглядатись за положеннями Кримінального Кодексу України. Так звана опозиція Президенту України – це суб’єкти невідомо якої юрисдикції при країні Україна, які мають відповідні реєстраційні номери в Міністерстві Юстиції України. Це вказує на наявність ознак прямої причетності Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України до справ ускладнення міжнародного положення країни Україна.

Звертаємо увагу Міністерства Юстиції України на положення, за яким усі економічні простори країни Україна визначені стандартами ISIC, NACE, KICE. В жодному із стандартів країни Україна Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не існує.

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України

В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.