№13-11-12 від 13 листопада 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№13-11-12 від 13 листопада 2012 року

ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ»

Інформаційно-аналітичному відділу програми «Вікна-Новини»

Копія:          Адміністрації Президента України

Службі Безпеки України

Верховній Раді України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Конституційному Суду України

Кабінету Міністрів України

На Ваш лист №2190/12 від 07.11.2012р.

 

Ознайомившись з Вашою пропозицією щодо встановлення відносин співпраці між ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» та засобами масової інформації Титульного Суверенного Народу України вважаємо за необхідне змінити Ваш погляд на суть питання, яке викладено у Вашому листі №2190/12 від 07.11.2012р. на адресу Дипломатичного Корпусу Титульного Суверенного Народу України.

Як на нашу думку Інформаційно-аналітичний відділ програми «Вікна-Новини» має підготувати сюжет не про Чернігівське Південне Сударство Титульного Суверенного Народу України, а сюжет про історично-доленосну для країни Україна діяльність Почесних Сенаторів Сенату Корінного Народу України Леоніда Макаровича Кравчука, Леоніда Даниловича Кучми, Віктора Андрійовича Ющенка та Віктора Федоровича Януковича, які результатами своєї далекоглядності досягли майже неможливого. Українці виявились єдиним народом у світі, який не тільки виконав всі положення Декларації ООН «Про права корінних народів», але й зберегли свій статус роял-історичного народу. Такого не вдавалось зробити ще жодному народу в світі. Цей бік діяльності всіх Президентів України (вже історичних постатей України) в ім’я Українців та країни Україна ще не висвітлював жоден засіб масової інформації.

Саме завдяки Леоніду Макаровичу Кравчуку Україна здобула свій суверенітет, саме завдяки Леоніду Даниловичу Кучмі в країні Україна було закладено підвалини майбутнього (а натомість вже існуючого) міжнародного роял-статусу України та Українців. Саме завдяки Віктору Андрійовичу Ющенко в країні Україна були закладені підвалини конституційно-визначених народних держав України, Республіки Суверенного Народу України та Государства Титульного Суверенного Народу України. Саме завдяки Віктору Федоровичу Януковичу майбутні Президенти України отримали високий роял-міжнародний статус Їх Високоповажностей Президентів України.

Висвітлення суті модернізаційних Програм Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича – в канун його майбутнього головування в ОБСЄ безумовно визначить дуже високий рейтинг Інформаційно-аналітичного відділу програми «Вікна-Новини» у співвідношенні до інших засобів масової інформації, які існують в Україні. Розкриття теми Суверенної країни Україна та Українців – носіїв суверенітету країни Україна, може згуртувати всіх людей різних національностей України навколо ідеї самосвідомості та самоствердження в світі народу, який зберігав і зберіг свою самобутність, свої традиції, свій менталітет та свою історичну спадщину разом зі своїм історичним ареалом свого існування протягом тисяч років.

 

З повагою,

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.