№28-01-14 від 28 січня 2014 року

Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12(13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№28-01-14 від 28 січня 2014 року

 

Голові Чернігівської облдержадміністрації

Хоменку Володимиру Миколайовичу

 

Копії: Чернігівській міській раді

Чернігівській обласній раді

Пропозиція щодо спільного розв’язання соціально-економічних проблем

в Чернігівській області

 

Резиденція Його Високоповажності Президента України розглянула основні завдання Чернігівської області на 2014 рік.

В ході наради, яка відбулась 8 січня 2014 року, Голова Чернігівської облдержадміністрації визначив головні пріоритети Чернігівщини на цей рік. В складі основних завдань діяльності Чернігівської облдержадміністрації у 2014 році визначне місце займають ініційовані Його Високоповажністю Президентом України Сучасні Модернізаційні Програми, зокрема програми, пов’язані з формуванням заможного суспільства, конкурентоспроможної економіки, привабливого інвестиційного клімату, підвищення рівня життя населення і т.д.

Програма розв’язання соціально-економічних проблем Чернігівської області співпадає з програмними завданнями діяльності Резиденції Його Високоповажності Президента України в межах усієї країни Україна.

Вважаємо, що спільна діяльність Резиденції Його Високоповажності Президента України та Чернігівської облдержадміністрації в напрямку розв’язання соціально-економічних проблем в Чернігівській області, знайде належну підтримку в органах Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської міськради та Чернігівської облради.

Базовим підґрунтям для такої діяльності мають стати органи управління системою економічного розвитку Чернігівської області на засадах закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Чернігівської області».

 

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України

В.С.Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.