17-01-14 від 17 січня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
17-01-14 від 17 січня 2014 року

 

Інспекції державного архітектурно-будівельного

контролю у Херсонській області

ВДВС Генічеського районного управління юстиції

Херсонської області

МВ РЕР ДАІ м. Генічеськ

Копії:              Прокуратурі Херсонської області

Херсонській облдержадміністрації

УСБУ в Херсонській області

УМВС України в Херсонській області

Генічеському РВУ МВС України в Херсонській області

Прокуратурі Генічеського району Херсонської області

Генічеській районній держадміністрації

Генічеській районній раді

Генічеському міському Голові

Генічеській районній прокуратурі

Генічеському РВ УМВС України в Херсонській області

Відділу ДВС Генічеського МУЮ

Генічеському районному суду

 

Про виявлення ознак корупційної діяльності в діях окремих посадових осіб

Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області,

ВДВС Генічеського районного управління юстиції Херсонської області та

МВ РЕР ДАІ м. Генічеськ

 

Антикорупційний Комітет України – Інпол України розглянув відомості, які містяться в Постанові Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області № 162/Г від 12.04.2013 року та в Постанові ВДВС Генічеського районного управління юстиції ВП № 28244157 від 13.11.2013року.

За розглядом вищевказаних документів неможливо встановити, до складу якої з чотирьох держав України належать так звана Державна архітектурно-будівельна інспекція України та так званий ВДВС Генічеського районного управління юстиції.

В економічному просторі України та в економічному просторі при країні Україна існують:

  • правоздатна Демократична держава України в реєстрі ЄДРПОУ за ISIC;
  • правоздатна Народна держава України в реєстрі ЄДРПОУ за NACE;
  • правоздатна Унітарна держава України в реєстрі ЄДРПОУ за КІСЕ;
  • юрисдикційна держава в реєстрі ЄДР без прив’язки до країни Україна.

Правоздатні держави України та юрисдикційна держава ЄДР (яка не належить країні Україна) знаходяться поміж собою в консул-дипломатичних зносинах. Відносини між правоздатними державами України та юрисдикційною державою ЄДР (яка не належить країні Україна) моніторяться Інтерполом України та Інполом України – Антикорупційним Комітетом України.

В правоздатних реєстрах Інполу України та Інтерполу України Державна архітектурно-будівельна інспекція України та Міністерство Юстиції України, з усіма їх органами, не значаться. Це означає, що Державної архітектурно-будівельної інспекції України та Міністерства Юстиції України в правовому конституційному полі країни Україна не існує.

Постанова № 162/Г від 12.04.2013року складена посадовою особою Державної архітектурно-будівельної інспекції України за такою подією, як «правопорушення». Це означає, що якась окремо взята фізична особа – мігрант, якій заборонено оперувати правовими категоріями України, втрутилась у внутрішні справи суб’єкта конституційного процесу країни Україна за паспортом України серії МО №755689, виданого Генічеським МВ УМВС України в Херсонській області 29.11.1999р. В 1999 році ніякої юрисдикційної Державної архітектурно-будівельної інспекції України не існувало. Походження юрисдикційної Державної архітектурно-будівельної інспекції України не має свого витоку з правових документів України.

Постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження ВП №38244157 від 13.11.2013р. складена посадовою особою ВДВС Генічеського районного управління юстиції за такою операцією, як «оперування правовим майном». Товарного майна не існує. Це означає, що діяльність окремо взятої фізичної особи – мігранта, якій заборонено оперувати правовими категоріями України, має розглядатись за положеннями п.87.4 Податкового Кодексу України та ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

Є підстави вважати, що Постанова № 162/Г від 12.04.2013р. складена посадовою особою Державної архітектурно-будівельної інспекції України та Постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження ВП №38244157 від 13.11.2013р., складена посадовою особою ВДВС Генічеського районного управління юстиції, є штучно робленими документами, які мають за мету творення саботажу в Херсонському регіоні України сучасним модернізаційним реформам Його Високоповажності Президента України. Всі власники паспортів України, емітованих в період до 2001 року, автоматично є суб’єктами соціальних Програм Президента України. Діяльність Президента України юрисдикційними органами реєстру ЄДР (невідомо якої держави) не моніториться.

Оголошення окремо взятим службовцем Міністерства Юстиції України власника паспорту серії МО №755689, виданого Генічеським МВ УМВС України в Херсонській області 29.11.1999р, чужинкою в її власній країні є таким, що автоматично визначає суб’єктів реєстру ЄДР (невідомо якої держави) чужинцями в країні Україна, які не мають в Україні статусу емігранта. Це означає, що окремо взяті службовці з Державної архітектурно-будівельної інспекції України та ВДВС Генічеського районного управління юстиції не пройшли емігрант-облік через реєстраційний департамент Інполу України і, відповідно, не отримали дозволу на своє тимчасове перебування в межах країни Україна.

Постанови Державної архітектурно-будівельної інспекції України та ВДВС Генічеського районного управління юстиції, про які йде мова в цьому листі, не мають обігу в межах країни Україна і не підлягають виконанню всіма суб’єктами всіх правоздатних держав України. Арешт майна суб’єкта соціальних Програм Його Високоповажності Президента України зусиллями окремо взятих службовців з органів МВС України буде визначати весь склад МВС України у якості фінансово-терористичної організації.

Звертаючись до Прокуратури Херсонської області та Управління Служби Безпеки України в Херсонській області, вважаємо за необхідне розглянути діяльність підписантів Постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження ВП №38244157 від 13.11.2013р., складеної посадовою особою з ВДВС Генічеського районного управління юстиції та Постанови № 162/Г від 12.04.2013р., складеної посадовою особою  Державної архітектурно-будівельної інспекції України, за положеннями п.87.4 Податкового Кодексу України та ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

 

Радник Голови Інполу України –

Антикорупційного Комітету України

О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.