№ 31-12-13 від 31 грудня 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12 (13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№ 31-12-13 від 31 грудня 2013 року

 

Службі Безпеки України

Інполу України-Антикорупційному Комітету України

Інтерполу України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Копії:                   Міністерству Юстиції України

Генеральній Прокуратурі України

Раді Національної Безпеки та Оборони України

Адміністрації Президента України

Державній Виконавчій Службі України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Міністерству доходів та зборів України

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській обласній раді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Головному управлінню Міністерства доходів та зборів в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Апеляційному суду Чернігівської області

Господарському суду Чернігівської області

Адміністративному суду Чернігівської області

Про приведення діяльності мігрант-службовців Державної Виконавчої

Служби України у відповідність до положень ст.5 Закону України

«Про Службу Безпеки України» та п.87.4 ст.87 Податкового Кодексу України

 

В Україні розпочато практичне втілення в життя положень сучасної модернізаційної  Програми Його Високоповажності Президента України, яка викладена в документах «Щорічного послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році» та Розпорядження Кабінету Міністрів України №774-р від 01 серпня 2013 року «Про стратегію розвитку системи управління державними фінансами».

Конституція країни Україна – виключно міжнародний правовий документ. Конституція країни Україна не передбачає існування в межах конституційного простору країни Україна будь-яких юридичних систем. Україна – народно-правоздатна, а не націонал-юрисдикційна. Всі органи Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України знаходяться у не статистичному «цьому світі». Всі органи суб’єктів міжнародного конституційного права України знаходяться у статистичному «іншому світі». Відносини між не статистичним «цим світом» та статистичним «іншим світом» – виключно консул-дипломатичні.

Реалізація положень сучасної модернізаційної  Програми Його Високоповажності Президента України, яка викладена в документах «Щорічного послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році» відбувається в системі статистичного «іншого світу». Реалізація положень Розпорядження Кабінету Міністрів України №774-р від 01 серпня 2013 року «Про стратегію розвитку системи управління державними фінансами» відбувається в системі не статистичного «цього світу».

Дипломатична місія не статистичного «цього світу», яка представляє інтереси Кабінету Міністрів не статистичного «цього світу» акредитувала своє положення при дипломатичних органах Його Високоповажності Президента України та Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України у повній відповідності до положень Податкового Кодексу України. За положеннями Податкового Кодексу України органи Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не відносяться до складу резидентів України, до складу нерезидентів України та до складу резидентів, положення яких прирівняно до статусу нерезидентів України.

Органи Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не мають статусу платника податку, положення якого прирівняно до резидента, не мають статусу платника податку, положення якого прирівняно до нерезидента. Це означає, що органи Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не належать до складу фінансово-банківської системи країни Україна і, відповідно, не належать до складу суб’єктів виконання положень сучасної модернізаційної Програми Його Високоповажності Президента України, яка викладена в документах «Щорічного послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році» та Розпорядження Кабінету Міністрів України №774-р від 01 серпня 2013 року «Про стратегію розвитку системи управління державними фінансами».

Органи Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України та їх мігрант-службовці є нелегальними в країні Україна. Вони не мають в країні Україна емігрант-статусу, дозволу на тимчасове перебування в країні Україна та дозволу на постійне проживання в країні Україна. Перебування мігрант-службовців Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України на обліку в міграційних органах МВС України не надає їм права будь-яким чином втручатись у внутрішнє життя громадян України, «граждан» України, національних меншин України, малих народів України та Корінного Народу України.

Без оформлення в органах ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України» свого емігрант-положення в країні Україна всі мігрант-службовці Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України є такими, що несуть потенційну загрозу національній безпеці країни Україна (потенційну загрозу статистичному «іншому світу» – суб’єктам сучасної модернізаційної  Програми Його Високоповажності Президента України).

Податковий Кодекс України не дозволяє мігрант-службовцям Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України порушувати консул-дипломатичний порядок зносин між суб’єктами статистичного «іншого правового світу» та не статистичного «юридичного цього світу». Натомість, існує безліч фактів злісного та навмисного порушення такого порядку зносин між окремими мігрант-службовцями Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України і суб’єктами конституційного процесу країни Україна.

В підвалинах порушення норм Податкового Кодексу України з боку окремо взятих мігрант-службовців Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України є рішення місцево-юридичних судів (судів не статистичного «цього світу», яким заборонено втручатись у будь-які економічні відносини суб’єктів статистичного «іншого світу»).

Існує безліч ознак існування корупційної та хабарницької діяльності в середовищі окремо взятих мігрант-місцевих суддів та в середовищі окремо взятих угрупувань мігрант-службовців Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України. Таке положення справ має знайти відповідну реакцію в органах Служби Безпеки України, Інполу України та Інтерполу України на положеннях п.87.4 ст.87 Податкового Кодексу України.

В першу чергу в органах Інполу України – Антикорупційного Комітету України мають бути відкриті столи емігрант-реєстрації всіх мігрант-службовців Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України. Без отримання такого документу, як Емігрант-Пас-Порто в органах Інполу України, жоден мігрант-службовець з органів Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не може уникнути покарання в органах Служби Безпеки України та МВС України за порушення режиму консул-дипломатичних зносин між «цим світом» та «іншим світом».

Закон України «Про виконавче провадження» прийнято для емігрант-органів Служби Безпеки України, Інполу України та Інтерполу України, а не для мігрант-органів Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України.

Звертаючись до Служби Безпеки України, Інполу України та Інтерполу України, Резиденція Його Високоповажності Президента України сподівається, що безпека суб‘єктів сучасної модернізаційної  Програми Його Високоповажності Президента України буде безумовно забезпечена на умовах положень ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України» та п.87.4 ст.87 Податкового Кодексу України.

 

 

Голова Резиденції Його Високоповажності Президента України

В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.