№ 19-12-13 від 19 грудня 2013 року

Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ГОСУДАРСТВО ТИТУЛЬНОГО СУВЕРЕННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ

КАНЦЛЕР ТИТУЛЯРНОЇ РАДИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№ 19-12-13 від 19 грудня 2013 року

 

Адміністрації Президента України

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Конституційному Суду України

 

Копії: Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні

Посольству Російської Федерації в Україні

Посольству Федеративної Німеччини в Україні

Міністерству Закордонних Справ України

Про самовизначення кримськотатарського народу

в складі Суверенного Народу України

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР проголосила Акт Незалежності України. Започаткувалась суверенна країна Україна – продовжувач справи державотворення в тисячолітній історії сучасних Українців. З 1996 року в Україні має чинність виключно Конституція суверенної країни Україна. Конституція суверенної країни Україна визнає право будь-якого народу, який проживає в межах кордонів країни Україна, на його самовизначення.

10 листопада 1994 року було укладено Угоду про партнерство і співробітництво між Україною і Європейським Співтовариством та їх державами-членами. Європейське Співтовариство визнало країну Україна у якості свого рівноправного партнера, але на умовах суверенного статусу Корінного Народу України – сучасних Українців. В 1999 році Корінний Народ України самовизначився в Роял-статусі Титульного Суверенного Народу України.

Починаючи з 1999 року, в країні Україна не існує жодних перешкод для самовизначення будь-якого малого народу України. Процедура самовизначення будь-якого малого народу України відбувається в межах Роял-суверенного економічного простору Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

26 березня 2011 року в Україні було розпочато міжнародну науково-практичну конференцію: «Геноцид кримськотатарського народу: до і після».

6 квітня 2013 року відбувся завершальний етап цієї ж конференції. За результатами обговорення  питання геноциду кримськотатарського народу, який мав місце в історії часів Російської Імперії та Радянського Союзу, було прийнято Резолюцію щодо самовизначення кримськотатарського народу в конституційних умовах сучасної України.

14 грудня 2013 року саме на цьому форумі відбулась історична подія не тільки для кримськотатарського народу, але і для усіх інших малих народів України. Учасники даного форуму самовизначилися у якості Українців кримськотатарського походження (в складі Суверенного Народу України).

Титулярна Рада Государства Титульного Суверенного Народу України інформує Адміністрацію Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України про те, що малі народи України конституційним шляхом свого самовизначення підтримують сучасні демократичні реформи Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича.

 

Канцлер Титулярної Ради

А.І. Загородніх

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.