13-12-13 від 13 грудня 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічна Франко-Факторія України КІСЕ S.15-S.11 в режимі ПСБО 12 (13) Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
13-12-13 від 13 грудня 2013 року

 

Національному Банку України

 

Копії:   Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Міністерству Економіки України

Міністерству Фінансів України

Генеральній Прокуратурі України

На Ваш лист № 25-112/26798 від 09.12.2013 року

 

Сучасна довгострокова соціально-модернізаційна Програма Його Високоповажності Президента України, яка викладена в документах «Щорічного послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2013 році» та Розпорядження Кабінету Міністрів України № 774-р від 01 серпня 2013 року «Про Стратегію розвитку системи управління державними фінансами» визначили необхідність формування цілісної фінансово-банківської системи країни Україна.

Фінансово-банківська архітектура країни Україна формується на стандартних засадах світового стандарту ISIC, європейського стандарту NACE та національного стандарту KICE в умовах, визначених класифікаторами ЗКГНГ, КВЕД, ОВЕД.

Інтереси національного стандарту КІСЕ представляють Національний Банк України (м. Чернігів) та Інтернаціональний Банк України (м. Чернігів). Національний Банк України (м. Чернігів) представляє банківські інтереси конституційно визначених національних меншин України. Інтернаціональний Банк України (м. Чернігів) представляє інтереси суб’єктів п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України. Національний Банк України (м. Чернігів) має територіальний статус в Україні. Інтернаціональний Банк України (м. Чернігів) має факторіальний статус при країні Україна. Національний Банк України (м. Чернігів) та Інтернаціональний Банк України (м. Чернігів) є складовими одиницями фінансово-банківської архітектури країни Україна та фінансово-банківської архітектури при країні Україна.

Згідно листа Національного Банку України (м. Київ) № 25-112/26798 від 09.12.2013 року зрозуміло, що Національний Банк України (м. Київ) відмовився прийняти пропозицію Резиденції Його Високоповажності Президента України щодо укладення угоди про спільну діяльність з фінансово-банківською системою країни Україна та фінансово-банківською системою при країні Україна. Це означає, що починаючи з 09 грудня 2013 року, Національний Банк України (м. Київ) не має ніякого відношення до Конституції країни Україна, Програми Його Високоповажності Президента України, яка викладена в документах «Щорічного послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2013 році» та Розпорядження Кабінету Міністрів України № 774-р від 01 серпня 2013 року «Про Стратегію розвитку системи управління державними фінансами».

Звертаючись до Кабінету Міністрів України, Резиденція Його Високоповажності Президента України пропонує розглянути питання своєї співпраці з Національним Банком України (м. Чернігів) та Інтернаціональним Банком України (м. Чернігів) з можливістю підвищення свого положення до рівня, який відповідає статусу цих банків.

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України

В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.