16-12-13 від 16 грудня 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
16-12-13 від 16 грудня 2013 року

 

СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області

(слідчий О.В. Мирошник)

Копії:   Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі м. Чернігова

Чернігівській облдержадміністрації

На Вашу повістку гражданке Шакун В.П. за адресою

м. Чернігів, вул. Корольова, 24 від 12 грудня 2013 року

 

Інпол України, не втручаючись у внутрішні справи СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області, розглянув текст Вашої повістки гражданке Шакун В.П. за адресою м. Чернігів, вул. Корольова, 24 від 12 грудня 2013 року.

За розглядом цього документу виникла необхідність врегулювати процесуальний бік справи відносин між правоздатними органами Інполу України, Інтерполу України та юрисдикційними органами МВС України. Правоздатні органи Інполу України та Інтерполу України представляють інтереси Народного Кодексу України, Гражданського Кодексу України, Кодексу Національних Меншин (Малих Народів) України та Соціального Кодексу Унітарної Держави України. Юрисдикційні органи МВС України представляють інтереси Мігрант-Кодексу утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна.

Представники Народного та Гражданського суспільства України – правоздатні. Представники утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна (до сладу якого належать органи МВС України) – юрисдикційні. В країні Україна діє принцип верховенства права. Це означає, що суб’єкти правоздатності України не підпорядковуються суб’єктам будь-якої юрисдикції.

Гражданка Шакун В.П. – правоздатна.  Слідчий СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області О.В. Мирошник – суб’єкт юрисдикції утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна. Це означає, що текст Вашої повістки гражданке Шакун В.П. за адресою м. Чернігів, вул. Корольова, 24 від 12 грудня 2013 року суперечить конституційному ладу країни Україна.

Кримінальне провадження СВ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області по відношенню до мігрантів утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна мають вчинятись у відповідності до Мігрант-Кодексу утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна.

За статею 138 (п.8) Мігрант-Кодексу утілітарного транснаціонального анклаву при країні Україна, про яку йде мова у Вашій повістці гражданке Шакун В.П. за адресою м. Чернігів, вул. Корольова, 24 від 12 грудня 2013 року, визачено існування «інших обставин, які об’єктивно унеможливлюють з’явлення особи на виклик». Тобто, юріздатний слідчий не може викликати до себе правоздатного гражданіна у якості свідка без узгодження цього питання з Інполом України та Інтерполом України.

За умов укладення відповідного Договору про співпрацю та спільну діяльність між МВС України, Інполом України та Інтерполом України Ваші вимоги на адресу гражданки Шакун В.П. (у якості свідка) будуть обов’язково виконані у відповідності до положень цього Договору.

 

 

Радник Голови Інполу України –

Антикорупційного Комітету України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.