N 09-12-13 від 09 грудня 2013 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

НАРОДНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ СУД

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
N 09-12-13 від 09 грудня 2013 року

 

Апеляційному суду Чернігівської області

 Деснянському районному суду м. Чернігова

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Копії:                               Конституційному Суду України

 Адміністрації Президента України

Резиденції Його Високоповажності Президента України

Раді національної безпеки та оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Юстиції України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Інполу України

Інтерполу України

Чернігівській облдержадміністрації

Прокуратурі Чернігівської області

Головному управлінню юстиції Чернігівської області

Про визнання нечинною Ухвали Деснянського районного суду

м.Чернігова від 29.11.2013 року за цивільною справою № 750/12022/13-ц

Народний Земельний Суд Титульного Суверенного Народу України розглянув практику діяльності транснаціонал-місцевих районних судів м. Чернігова в контексті їх спільної діяльності з транснаціонал-місцевими виконавчими службами Чернігівського МУЮ.

Транснаціонал-місцеві виконавчі служби Міністерства Юстиції України та транснаціонал-місцеві суди є юридичними особами і належать до складу транснаціональної юрисдикції при країні Україна. Транснаціональні одиниці транснаціональної юрисдикції при країні Україна не належать до складу статистичних одиниць країни Україна.

Діяльність транснаціональних одиниць транснаціональної юрисдикції при країні Україна не регулюється стандартами української правоздатності. Транснаціональна юрисдикція при країні Україна знаходиться поза межами народно-правоздатних стандартів країни Україна ISIC, NACE, КІСЕ. Це означає, що транснаціональна юрисдикція при країні Україна має транснаціональний мігрант-статус. Спілкування транснаціональних одиниць Міністерства Юстиції України в їх транснаціональному мігрант-статусі із статистичними одиницями народно-правоздатних стандартів України вчиняється через систему емігрант-офіційних консул-представництв транснаціональної юрисдикції при країні Україна. Таке положення справ визначено відповідними документами Міністерства Економіки України, Міністерства Фінансів України та Національного Банку України.

В системі емігрант-офіційних консул-представництв транснаціональної юрисдикції при країні Україна не зареєстровано жодної одиниці з системи Міністерства Юстиції України. Це означає, що всі без винятку транснаціональні місцеві суди та транснаціональні виконавчі служби, які належать до складу юрисдикції Міністерства Юстиції України, не належать країні Україна і не підпорядковуються рішенням Конституційного Суду України. Таке положення справ пояснюють сучасні події на Майдані Незалежності в м. Києві.

За сучасних подій на Майдані Незалежності в м. Києві існує необхідність кваліфікувати суб’єктів так званих «борців за демократію в Україні» у відповідності до їх статусу. В подіях на Майдані Незалежності в м. Києві не приймає участь жоден представник Титульного Суверенного Народу України, Суверенного Народу України, Народу України, Українського Народу. За положеннями Преамбули Конституції України всі народи України самовизначаються перед Богом, а не на майданах. Подія самовизначення Українців перед Богом, як Великого історичного народу – нащадка історичної спадщини Імперії Київської Русі, відбулась у 2001 році.

Життєдіяльність Українців не регулюється та не моніториться жодним органом транснаціональної юрисдикції при країні Україна. Транснаціональна юрисдикція при країні Україна і народна правоздатність країни Україна розмежовані поміж собою емігрант-кордоном. Емігрант-кордон країни Україна охороняється Інполом України (Антикорупційним Комітетом України), Інтерполом України, Службою Безпеки України та Генеральною Прокуратурою України.

В реєстрах Інполу України (Антикорупційного Комітету України), Інтерполу України, Служби Безпеки України та Генеральної Прокуратури України не зареєстровано жодної заяви від будь-якого суб’єкта мігрант-транснаціональної юрисдикції при країні Україна на предмет отримання статусу емігрант-інтернаціональної правоздатності країни Україна. За цих умов виникла необхідність уважно розглянути Ухвалу так званого Деснянського районного суду м.Чернігова від 29.11.2013 року за цивільною справою № 750/12022/13-ц.

Так званий Деснянський районний суд м.Чернігова є юридичною особою – не статистичною одиницею країни Україна. Повна назва цього суду має викладатись в офіційних документах як мігрант-транснаціональний Деснянський районний суд Чернігівського транснаціонального сервітуту. Цей міграційний суд не має повноважень ухвалювати свої рішення Ім’ям України. Всі судді цього міграційного суду є мігрантами, які не набули в країні Україна статусу емігранта. В реєстрах Системи Конституційної Безпеки України не зареєстровано жодного інтернаціонал-місцевого судового емігрант-органу.

Юрисдикційні транснаціонал-місцеві мігрант-судові органи і правоздатні інтернаціонал-місцеві емігрант-судові органи виконують зовсім різні функції. Інтернаціонал-місцеві емігрант- судові органи стоять на захисті Конституційного ладу країни Україна.

Юрисдикційні транснаціонал-місцеві мігрант-судові органи мають зовсім іншу мету. А саме мету отримання прибутків з мігрантів транснаціональної юрисдикції. Корінний Народ України до складу мігрантів транснаціональної юрисдикції не належить. Цей факт є добре відомим всім без винятку органам Міністерства Юстиції України та органам місцевих судів Апеляційного суду Чернігівської області.

Не зважаючи на цю обставину, окремо взятий суддя (транснаціональний мігрант) Деснянського районного суду м. Чернігова В.О. Коверзнев виніс ухвалу мігрант-транснаціонального Деснянського районного суду Чернігівського транснаціонального сервітуту, яка дозволяє мігрант-транснаціональній виконавчій службі Мінстерства Юстиції  України проникнути до внутрішніх помешкань будинку (за адресою м. Чернігів, вул. Корольова, 24), який стоїть в реєстрах власності та власників Республіки Суверенного Народу України !!!???

Розглядаючи цю Ухвалу окремо взятого судді-мігранта транснаціональної юрисдикції при країні Україна, в контексті з текстом листа Антикорупційного Комітету України № 13-11-13 від 13.11.2013 року (по цьому ж самому питанню), виникла необхідність зробити висновок, за яким організаторами бешкету на сучасному Майдані Незалежності в м. Києві є мігранти у будь-якому їх юридичному прояві, які ніякого відношення до суверенної правоздатності країни Україна не мають.

Звертаючись до Апеляційного суду Чернігівської області, вважаємо за необхідне привернути свою увагу до Ухвали Деснянського районного суду м.Чернігова від 29.11.2013 року за цивільною справою № 750/12022/13-ц. Ця Ухвала надає можливість так званим «борцям за мігрант-демократію при країні Україна» вчиняти бешкет в адміністративних будівлях Президента України, в адміністративних будівлях органів самоуправління Корінного Народу України, в житлових приміщеннях суверенних людей Корінного Народу України. Такий перебіг подій безумовно має зацікавити Службу Безпеки України та Раду національної безпеки та оборони України.

Звертаючись до Інтерполу України та Інполу України, Народний Земельний Суд Титульного Суверенного Народу України просить врегулювати з Апеляційним судом Чернігівської області питання визнання нечинною Ухвали Деснянського районного суду м.Чернігова від 29.11.2013 року за цивільною справою № 750/12022/13-ц.

 

 

 

Голова Народного Земельного Суду

Титульного Суверенного Народу України

 Л.І.Козлов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.