№15-11-13 від 15 листопада 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ГОСУДАР-ІМПЕРАТОР

ТИТУЛЬНОГО СУВЕРЕННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№15-11-13 від 15 листопада 2013 року

Графу Титульного Суверенного Народу України

Віктору Степановичу Бондаренку

Копії: Його Високоповажності Президенту України

Віктору Федоровичу Януковичу

Прем’єр-міністру України

Миколі Яновичу Азарову

Голові Верховної Ради України

Володимиру Васильовичу Рибаку

Голові Конституційного Суду України

В’ячеславу Андрійовичу Овчаренку

Шановний Вікторе Степановичу!

 

Діючи від імені Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України, прошу Вас взяти на себе повноваження по формуванню в Україні Резиденції Його Високоповажності Президента України.

При вирішенні офіційних організаційних питань, пов’язаних з процесом формування в Україні Резиденції Його Високоповажності Президента України, Ви маєте право представлятись за статусом Голови Резиденції Його Високоповажності Президента України.

Засади формування та діяльності Резиденції Його Високоповажності Президента України викладені в програмному документі Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича під назвою «Щорічне послання Президента України до Верховної Ради України – Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2013 році».

Порядок формування процесу сучасної 70%-ої капіталізації економіки України узгодити з Головою Адміністрації Президента України на умовах Розпорядження Кабінету Міністрів України №976-р від 8 листопада 2007 року «Про схвалення Концепції державної цільової економічної програми модернізації ринків капіталу в Україні».

 

 

Його Величність Государ-Імператор

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Брильов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.