12-11-13/2 від 12 листопада 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
12-11-13/2 від 12 листопада 2013 року

 

Національній комісії, що здійснює державне регулювання

у сфері енергетики (НКРЕ)

Копії:               Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Чернігівській облдержадміністрації

ПАТ «Чернігівгаз»

 

На Ваш лист № 7792/21/47-13 від 06.11.2013 року

 

Антикорупційний Комітет України – Інпол України розглянув позицію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, яка викладена в листі НКРЕ № 7792/21/47-13 від 06.11.2013 року. За текстом цього листа мова йде про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики з одного боку представляє інтереси якоїсь держави, а з іншого – представляє інтереси громадян України та газопостачальних підприємств.

За цих умов виникла необхідність здійснити ідентифікацію суб’єктів процесу, про який іде мова в листі НКРЕ № 7792/21/47-13 від 06.11.2013 року.

В країні Україна існує три  конституційно визначених держави: Демократична, Унітарна і Народна. Реєстри цих держав веде Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України). В реєстрах жодної із трьох держав України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики не значиться.

Усі три конституційно визначені держави країни Україна виключно правові та правоздатні. Жодних з об’єктів будь-яких національних юрисдикцій в жодній з правових держав України не існує. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики юридична, а не правова. Це означає, що юридична НКРЕ, невідомо якої юрисдикції, ніякого державно-правового регулювання в сфері енергетики України не здійснює за підстав непереборної юридичної сили. Юридичні документи в правоздатних економічних просторах чинності не мають.

Громадяни України, про яких йде мова в листі НКРЕ № 7792/21/47-13 від 06.11.2013 року, мають правові (а не юридичні) паспорти. На першій сторінці цих паспортів визначено, що цей документ ввів в обіг правове «гражданство» України та правове громадянство України. Юридичного «гражданства» та юридичного громадянства в країні Україна не існує. Обіг правових гражданско-громадянських документів формується в системі стандарту КІСЕ. Стандарт КІСЕ визначає інституційно-економічний простір, який моніториться Резиденцією Його Високоповажності Президента України. Це означає, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики повинна стояти на обліку у реєстрах Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України. В реєстрах Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України НКРЕ не значиться.

Це означає, що НКРЕ належить до складу юридичних осіб – нестатистичних одиниць країни Україна. Нестатистичними одиницями країни Україна є всі без винятку газопостачальні підприємства – юридичні одиниці невідомо якої юридичної держави. Договору між суб’єктами правоздатного конституційного процесу країни Україна та цією, невідомо якою юридичною державою, не вкладалось. За цих обставин Закон України «Про засади функціонування ринку природного газу» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ніякого відношення не має.

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.