11-11-13 від 11 листопада 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
11-11-13 від 11 листопада 2013 року

 

Головному держвиконавцю Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ

Бубенько О.С.

Копії:                    Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівському міському управлінню юстиції

Центральному ВДВС Чернігівського МУЮ

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Міністерству Юстиції України

Державній Виконавчій Службі України

Адміністрації Президента України

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі м.Чернігова

 

Про ознаки проявів корупційної діяльності в справах головного держвиконавця

Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ Бубенько О.С.

 

Антикорупційний Комітет – Інпол України розглянув тексти документів, які емітуються головним держвиконавцем Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ Бубенько О.С., на адресу мешканців міста Чернігова (зокрема на адресу: м. Чернігів, вул. Толстого, 142/39).

За документом під назвою «Виклик» на адресу: м. Чернігів, вул. Толстого, 142/39, головний держвиконавець Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ Бубенько О.С. не вказав свій власний статус та статус свого контрагента. Головний держвиконавець Бубенько О.С. має статус фізичної особи – мігранта. Його контрагент має статус суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України. Це означає, що фізична особа Бубенько О.С. перевищив свої повноваження сервуса-наймита і посягнув на права і свободи суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України.

Головний держвиконавець Бубенько О.С. сам себе визначив суб’єктом якоїсь невідомої держави. Жодної ідентифікації цієї держави в документі під назвою «Виклик» на адресу: м. Чернігів, вул. Толстого, 142/39, не вказано. Всі три конституційно визначені держави країни Україна, а саме Демократична, Унітарна та Народна, зареєстровані в Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України). Ніяких фізичних осіб – сервусів-наймитів в цих трьох державах не існує. Це означає, що ніяких державних органів ДВС в країні Україна не існує.

Так званий головний держвиконавець Бубенько О.С. (невідомо якої держави) наголосив на адресу суб’єкта конституційного процесу України про якусь кримінальну відповідальність суб’єкта конституційного процесу України за невиконання його (сервуса Бубенько О.С.) законних вимог. Є необхідність наголосити на адресу так званого головного держвиконавця Бубенько О.С. про те, що законні вимоги належать до стандарту КІСЕ S.2 – S.16. В стандарті КІСЕ S.2 – S.16 законні вимоги емітуються виключно Резиденцією Його Високоповажності Президента України. Це означає, що так званий головний держвиконавець Бубенько О.С. за наслідками своїх дій в місті Чернігові або вчиняє саботаж, або дискредитує сучасні модернізаційні Програми Його Високоповажності Президента України.

Знаходячись в системі невідомо якої юрисдикції так званий головний держвиконавець Бубенько О.С. наголошує про існування якихось правопорушень в разі неявки до нього суб’єктів конституційного процесу України. Є розуміння того, що сервус-мігрант ‑ наймит Бубенько О.С. ігнорує принцип верховенства права. Тобто так званий держвиконавець Бубенько О.С. здійснює в Україні рейдерську діяльність, яка має за мету збагачення юрисдикції (яка ніде в Україні не зареєстрована) за рахунок власності суб’єктів бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України – Верховного Головнокомандуючого Суверенних Збройних Сил України.

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.