07-11-13 від 07 листопада 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
07-11-13 від 07 листопада 2013 року

 

УМВС України в Херсонській області

 

Копії:                Херсонській облдержадміністрації

Генічеському РВУ МВС України в Херсонській області

Прокуратурі Херсонської області

УСБУ в Херсонській області

Генеральній Прокуратурі України

 

На лист Генічеського РВУ МВС України в

Херсонській області № 45/17504 від 01.10.2013 року

Антикорупційний Комітет України розглянув відомості, які містяться в листі Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області  № 45/17504 від 01.10.2013 року. За текстом цього листа мова йде про те, що окремо взятий слідчий Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області, діючи виключно на свій розсуд, опечатав службовий автомобіль полковника Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму та вилучив цей службовий автомобіль у своє власне користування.

Жодного доказу зверхності органів МВС України по відношенню до органів Інтерполу України у вищезгаданому листі не наведено. Окремі службовці Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області явно не розуміються на такому питанні, як принцип верховенства права в Україні.

Органи МВС України – юридично-юрисдикційні. Органи Інтерполу ‑ правоздатні. В Україні не існує принципу верховенства будь-якої юрисдикції по відношенню до Української правоздатності. Це означає, що окремо взятий слідчий Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області не тільки виявив фахову непридатність, але й посягнув на конституційний лад країни Україна. Треба розуміти так, що за наслідками діяльності такого слідчого з Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області мають наслідувати події, за яких окремі слідчі з МВС України почнуть залучати до своїх слідчих дій у якості речових доказів автомобілі, бронетехніку, літаки, есмінці і т.д. Збройних Сил України.

З листа Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області зрозуміло, що вищий керівний склад Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області не тільки не зробив зауваження своєму службовцю, який порушив принцип верховенства права, але й виявив халатність та недбалість в справі укріплення правопорядку в країні Україна. За такої халатності та недбалості у виконанні своїх обов’язків окремо взятими службовцями з органів МВС України є можливість вилучення окремо взятими службовцями з МВС України службового автотранспорту Ради Національної Безпеки  і Оборони України, Служби Безпеки України та Генеральної Прокуратури України.

Звертаючись до Прокуратури Херсонської області, вважаємо за необхідне запросити вищий керівний склад Генічеського РВУ МВС України в Херсонській області на бесіду з питання багатоманітності економіки країни Україна та складу сучасних Модернізаційних Реформ Його Високоповажності Президента України, які визначають пріоритетний розвиток суб’єктів правових стандартів країни Україна, до складу яких належать органи Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму, функцією яких є виявлення ознак терористичної діяльності в будь-яких сферах життєдіяльності України, не виключаючи органи МВС України.

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.