04-11-13 від 04 листопада 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
04-11-13 від 04 листопада 2013 року

 

Чернігівському міському управлінню юстиції

Копії: Центральному ВДВС Чернігівського МУЮ

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі м.Чернігова

Про порядок зносин органів Міністерства Юстиції України з

Резидент-Інполом Зовнішньоекономічного Ринку України

 

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України ознайомився з практикою діяльності Чернігівського міського управління юстиції та різного роду колекторів, які здійснюють діяльність в м. Чернігові за так названим «правом вимоги боргу» по різного роду кредитним договорам.

Є необхідність наголосити на адресу Чернігівського міського управління юстиції про те, що діяльність будь-яких колекторів та будь-яких держвиконавців пов’язана з сумами так званої «заборгованості» в юридичній грош-гривні. Закону України про обіг в Україні юридичної грош-гривні не існує. За відсутності статистичного статусу юридичної грош-гривні Національного Банку України (м. Київ), в країні Україна «спільна діяльність» держвиконавців Чернігівського МУЮ з різного роду колекторами в межах резидент-економічного простору країни Україна є такою, що не відповідає вимогам п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України.

Суб’єкти п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України знаходяться в системі свого владно-адміністративного підпорядкування органам Франчайзер-Кластера Президента України та Кабінету Міністрів Упорядників України. Кабінет Міністрів Упорядників України (з системи Резиденції Президента України) і Кабінет Міністрів Урядників України (з системи сервітуту Міністерства Юстиції України) знаходяться поміж собою в дипломатичних зносинах. Це означає, що Чернігівське міське управління юстиції та різного роду колектори, які діють в інтересах Чернігівського МУЮ є потенційними корупціонерами.

Суб’єкти п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України знаходяться під захистом Резидент-Інполу України. Будь-яке вторгнення в захисну діяльність Резидент-Інполу України з боку будь-яких службовців чи посадовців з системи Міністерства Юстиції України або з системи фамільного держреєстратора (за реєстром ЄДР) є таким, що має розглядатись не інакше, як в якості події, наслідки якої кваліфікуються за нормами міжнародного права. Всі без винятку службовці Чернігівського міського управління юстиції є фізичними особами – мігрантами, які тимчасово перебувають в Україні на заробітках. Всі юридичні особи – не статистичні одиниці України. Це означає, що окремі посадовці з Чернігівського міського управління юстиції за їх несанкціонованої діяльності в середовищі п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України мають бути притягнуті до належної відповідальності, зокрема до такої відповідальності, як видворення за межі України.

По відношенню до суб’єктів п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України, Цивільний Кодекс України є нечинним. За цих умов ніякого стягнення із суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України будь-якої заборгованості у примусовій формі представниками Державної виконавчої служби України за участю міліції бути не може. Ніякого арешту майна суб’єктів п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України бути не може. Будь-яка так звана «заборона» на виїзд суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України за межі України має розглядатись або у якості посягань на суверенітет країни Україна, або у якості саботажу сучасним реформам Президента України.

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.