07-10-13/2 від 07 жовтня 2013 року

РЕЗИДЕНТ-ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР КОНГРЕСУ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ (МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

ФІНАНСОВИЙ АГЕНТ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

СПФМ ZT23EA-ZST20E: АГЕНЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ РИНКУ РЕЗИДЕНТ-ФІНАНСОВИХ АКТИВІВ УКРАЇНИ КВЕД 67.11.0 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
07-10-13/2 від 07 жовтня 2013 року

 

Чернігівській Міській Раді

 

Копії:        Управлінню СБУ в Чернігівській області

Чернігівській Облдержадміністрації

Головному Управлінню Юстиції в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Адміністрації Президента України

Генеральній Прокуратурі України

Антикорупційному Комітету України

Міністерству Юстиції України

Службі Безпеки України

Інтерполу України

 

Про нечинність та нікчемність постанов будь-якої місцевої ради

щодо відведення земельних ділянок

 

 

На розгляд Фінансового Агента Держави України надійшов лист Комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» при Чернігівській міській раді за №01/1203 від 03.10.2013 року. В цьому листі мова йде про прийняття рішення Чернігівською міською радою в частині відведення земельної ділянки Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» у постійне користування для обслуговування кладовища площею0,8100 гав м. Чернігові по вулиці Шевченка («Бобровиця») за рахунок земель загального користування Чернігівської міської ради.

З тексту цього листа зрозуміло, що сільське кладовище села Бобровиця якимось чином з сільського кладовища вже перетворилось в землі загального користування Чернігівської міської ради. Зрозуміло, що Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» має бажання взяти у постійне користування не землі кладовища села Бобровиця, а землі загального користування Чернігівської міської ради. Це означає, що ніякого обслуговування кладовища ніколи не буде. Сільське кладовище у постійному користуванні виключно небіжчиків. Узгодження землевідводу за цим питанням має відбутись не з живими сусідами сільського кладовища, а із небіжчиками. Як такий правочин вчинить Чернігівська міська рада, поки що невідомо. Проте в історії саме такий сюжет описано М.В. Гоголем в його романі «Мертві душі».

Складання проекту вищезгаданого кладовища теж дуже цікава річ. На цьому сільському кладовищі упокоєні виключно корінні мешканці села Бобровиця. Проект їх упокоєння складали родини тих сімей, які залишились в живих після Другої Світової Війни. Земельна ділянка під кладовище була відведена не сучасною Чернігівською міською радою, не післявоєнною радою народних депутатів, а селянами села Бобровиця зі своїх земельних садиб. Землі країни Україна в товарний стан ніколи не переводились. Яким чином нетоварна земля сільського кладовища опинилася в складі земель загального користування Чернігівської міської ради, невідомо. Чернігівська міська рада – не народна, до складу виключного власника земель України не належить.

Втручання будь-яких підприємств під будь-якою назвою у будь-які земельні питання само по собі вже має усі ознаки невідповідності чинному законодавству України. Всі земельні документи, емітовані будь-якими юридичними особами, автоматично є нечинними та нікчемними документами, які складають предмет зацікавленості для Антикорупційного Комітету при Резиденції Його Високоповажності Президента України.

Чернігівська міська рада – це рада підприємців, які мають за вищестоящий орган раду приємців, які в свою чергу мають за вищестоящий орган раду ємців. Ані рада підприємців, ані рада приємців та ані рада ємців ніякого відношення до системи виключного власника земель України не належать. В складі фінансової архітектури країни Україна та в складі Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України не передбачено місця для будь-яких рад підприємців, приємців та ємців. Всі підприємці – мігранти, які тимчасово перебувають в Україні з метою отримання прибутків з націонал-сервітуту при країні Україна.

Чернігівська міська рада не входить до складу жодного органу української правоздатності. Невідомо, якими правовими кодексами керується Чернігівська міська рада. Але є впевненість у тому, що Чернігівська міська рада здійснює свою діяльність у повній відповідності до Цивільного Кодексу України. Цивільний Кодекс України не має ніякого відношення до сучасних соціальних Програм Його Високоповажності Президента України. Суб’єкти конституційного процесу України не здійснюють свою діяльність на засадах Цивільного Кодексу України.

Існування Чернігівської міської ради в межах м. Чернігова не врегульовано жодним правовим актом владно-адміністративного статусу. В межах Чернігівської міської ради існують виключно урядники націонал-товарних відносин. Чернігівська міська рада – це не суб’єкт господарювання, не суб’єкт государювання і не суб’єкт гозяйської діяльності. Чернігівська міська рада навіть не частина владно-адміністративних органів України. Документи Чернігівської міської ради мають урядний статус. Це означає, що Чернігівська міська рада не має і не може мати будь-якого відношення до справи упорядкування земель м. Чернігова. Політичні обранці, які складають Чернігівську міську раду – це не народні депутати. Рішення політичних обранців, які видаються начебто за рішення народних депутатів є предметом зацікавленості Служби Безпеки України.

Його Високоповажність Президент України наголосив на необхідності формування українського соціуму, якому немає місця в жодній з націонал-місцевих рад. Це означає, що в країні Україна розпочався процес формування соціального прошарку «предпринимателей» (не плутати з підприємцями). Резиденти України (ради резидентів України), нерезиденти України (ради нерезидентів України) вже надали Його Високоповажності Президенту України належну технічну допомогу всіма фінансовими механізмами та інструментами, які необхідні Україні для збереження миру та злагоди між українцями та представниками інших народів в Україні.

Титул земельного права України належить Його Величності Государу-Імператору Титульного Суверенного Народу України. Документи земельних ділянок та бонів емітуються в межах правочинів Сенату Титульного Суверенного Народу України та Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). Не має значення, під якими гаслами будь-яка міська рада підприємців приймає рішення про розподіл земель України. За будь-яких умов в межах підприємницької діяльності земельних (арних) та контр земельних (контрарних) рахунків не існує. Вирішення будь-якою міською радою будь-якого земельного питання поза межами арних та контрарних рахунків це злочин проти власників та їх власності.

Земельні рішення будь-якої міської ради на адресу будь-якого комунального підприємства – це не злочин, це двічі злочин. Задля того, аби існувало комунальне підприємство має існувати комуна. Комуни існують не в комерційно-підприємницькому середовищі, а в соціально-побутовому середовищі «предпринимателей». Формуванням соціально-побутового середовища в м. Чернігові та в Чернігівській області переймається Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України – ведучий справами Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України.

Вся влада в Чернігівському регіоні України, як і в усій Україні, належить народові: Титульному Суверенному Народу України, Суверенному Народу України, національним меншинам України (малим народам України). Урядна система Чернігівської міської ради не встановлювала дипломатичних зносин з владними органами України, не визначила дипломатичну місію для зносин з дипломатичними місіями резидентів та нерезидентів України. Такий перебіг подій визначає Чернігівську міську раду у якості опозиціонера модернізаційному курсу сучасних економічних реформ Його Високоповажності Президента України.

Звертаючись до Чернігівської міської ради, вважаємо за необхідне розглянути питання формування в м. Чернігові соціально-побутової інфраструктури на засадах закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Чернігівської області».

 

 

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна

В.В. Рибалочко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.