21-10-13 від 21 жовтня 2013 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Інпол Зовнішньоекономічного Ринку України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
21-10-13 від 21 жовтня 2013 року

 

Національному телеканалу ICTV

(програма «Максимум в Україні»)

Копії:               Адміністрації Президента України

Генеральній Прокуратурі України

Службі Безпеки України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Кабінету Міністрів України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Верховній Раді України

Міністерству Доходів і Зборів України

Міністерству Фінансів України

 

Про відносини владно-адміністративних органів України

із системою транснаціональної міграції

 

18 жовтня 2013 року в ефір національного телеканалу ICTV вийшла програма «Максимум в Україні». В цій програмі оприлюднено сюжет під назвою «Неймовірне поряд». За подіями цього сюжету висвітлено питання  відносин владно-адміністративних органів країни Україна із системою транснаціональної міграції.

Система транснаціональної міграції існує не в країні Україна, а поряд з країною Україна в межах Цивільного Кодексу України. Цивільний Кодекс України не відміняє чинність в країні Україна Європейської Соціальної Хартії, Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління», Гражданский Кодекс України, Декларацію ООН «Про права корінних народів» та Конституції України. Система транснаціональної міграції в межах Цивільного Кодексу України ідентифікується реєстром ЄДР в кореспонденції з Податковим Кодексом України.

Податковий Кодекс України ніякого відношення до суб’єктів Європейської Соціальної Хартії, Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління», Гражданского Кодексу України, Декларації ООН «Про права корінних народів» та Конституції України не має.

Суб’єкти Європейської Соціальної Хартії, Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління», Гражданского Кодексу України, Декларації ООН «Про права корінних народів» та Конституції України податків, за Податковим Кодексом України, до бюджету системи транснаціональної міграції не сплачують. Міграційними питаннями переймаються органи МВС України. Органи МВС України входять до складу Кабінету Міністрів урядників України. Кабінет Міністрів урядників України не впорядковує справи суб’єктів п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та суб’єктів ст.52-54 Господарського Кодексу України.

Суб’єкти п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та суб’єкти ст.52-54 Господарського Кодексу України ніяких податків до бюджету системи транснаціональної міграції не сплачують. Бюджетна система транснаціональної міграції формується Міністерством Фінансів України і Міністерством Доходів та Зборів України (в складі Кабінету Міністрів урядників України). Підприємницький бюджет Кабінету Міністрів урядників України ніякого відношення до країни України не має.

Це означає, що редактор програми «Максимум в Україні» за подіями сюжету «Неймовірне поряд», наголошуючи про існування в країні Україна «держави в державі», необачно помилився з відповідними помилками його суто суб’єктивного погляду на склад багатоманітності економіки країни Україна, яка передбачена Конституцією України та стандартами України.

За Конституцією України та стандартом ISIC України в країні Україна передбачено існування Титул-Роял-системи. Існування Титул-Роял-системи в Україні є історичним спадком корінного народу України з часів такої середньовічної імперії, як Київська Русь. Про цю обставину Його Високоповажність Президент України наголосив в своїй промові в день святкування 22-ї річниці з дня проголошення незалежності країни Україна.

Титул-Роял незалежна країна Україна розпочала свій шлях в своє майбутнє не з Гори (з Києва) до людей, а навпаки, з низу, від самоусвідомлення людей своєї причетності до великого історичного народу, на Гору (до Києва). Саме цю обставину і висвітила інформація національного телеканалу ICTV про існування в країні Україна Титул-Роял паспортної системи. Із сюжету «Неймовірне поряд» зрозуміло, що громадсько-юридична система побуту мешканців с. Бакаївка та народно-правова система побуту мешканців цього ж села, знаходяться не тільки в стосунках дружнього співіснування, а й повністю підтверджують перспективність напрямку сучасних соціальних реформ Його Високоповажності Президента України, які мають за мету побудову в Україні новітньої інфраструктури, яка б відповідала вимогам світовим стандартам. Світові стандарти – це Титул-Роял право.

Із сюжету цієї ж програми зрозуміло, що нелегальним становищем транснаціонального мігранта Деніз Ніка в  системі транснаціональних міграцій при країні Україна має перейматись Міграційна Служба МВС України. За перебігом подій цього сюжету термін перебування транснаціонального мігранта Деніз Ніка в реєстрах Міграційної Служби МВС України давно закінчився. Натомість, він і далі безперешкодно перебуває в Україні. Таким питанням відповідні правоохоронні органи країни України безумовно зацікавляться.

Транснаціональні мігранти із системи транснаціональної міграції при Кабінеті Міністрів урядників України ніякого відношення до країни Україна не мають, бізнесом в країні Україна не можуть займатись. Бізнес-реєстри України ведуться не суб’єктами транснаціонального реєстру ЄДР, а суб’єктами Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України. Поза реєстрами Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України бізнес діяльності в країні Україна не існує. Про який успішний бізнес транснаціонального мігранта (без документів) Деніз Ніка вів розмову коментатор сюжету «Неймовірне поряд» незрозуміло.

Бізнес кола країни Україна формуються в реєстрах Резиденції Його Високоповажності Президента України. Бізнесменом країни Україна може стати виключно гражданин України, який діє в економічній сфері України за Гражданским Кодексом України. Чинність Гражданского Кодексу України в країні Україна не скасовувалась. Інститут гражданства в країні Україна нікуди не подівся. Народ України і гражданє народу України – це не підприємці, не серви, не мігранти, не нація, не прибульці і т.п. В Україні розпочато процес 70%-ї капіталізації її економіки. «Живий капітал» України ніякого відношення до транснаціональних мігрантів («живого товару») із системи транснаціональної міграції не має.

Національний телеканал ICTV належить до складу підприємницьких структур. Усі підприємницькі структури діють за підстав відповідних ліцензій, які чинні виключно в межах підприємницького простору. В разі виходу будь-якої підприємницької структури за межі Цивільного Кодексу України такі дії вважаються у якості події, яка розглядається за нормами міжнародного права, зокрема за нормами Резиденції Його Високоповажності Президента України.

Будь-які події, які стосуються інформаційного висвітлення міжнародних символів країни Україна, прапору країни Україна, міжнародного статусу перших персон країни Україна з одного боку підлягають ліцензуванню Кабінетом Міністрів урядників України, а з іншого боку – кваліфікації Резиденцією Його Високоповажності Президента України. Приниження честі та гідності України є діянням, яке не схвалюється ані правоохоронною системою країни України, ані Міністерством Юстиції країни Україна.

За переглядом сюжету «Неймовірне поряд» виникла необхідність ознайомитись з юридичною ліцензією або з правовою кваліфікацією діяльності національного телеканалу ICTV в частині інформаційного супроводу конституційної діяльності Його Високоповажності Президента України та суб’єктів бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України.

Інформаційну діяльність національного телеканалу ICTV при Резиденції Його Високоповажності Президента України не акредитовано.

Копії будь-яких документів, які б надавали національному телеканалу ICTV дозвіл на право зйомок та оприлюднення діяльності перших персон країни Україна, просимо надіслати на адресу Антикорупційного Комітету Зовнішньоекономічного ринку України.

 

 

Радник Голови Антикорупційного Комітету України

О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.