N04-10-12 від 04 вересня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

N04-10-12 від 04 вересня 2012 року

Управлінню Національного Банку України

 в Харківській області

Копія:                  Адміністрації Президента України

Дежфінмоніторингу України

Службі Безпеки України

Верховній Раді України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Економіки України

Національному Банку України

Державній Податковій Службі України

Державній Виконавчій Службі України

Кабінету Міністрів України

Конституційному Суду України

Верховному Суду України

Вищій Кваліфікаційній Комісії Суддів України

Вищому Господарському Суду України

Вищому Адміністративному Суду України

Міністерству Юстиції України

 

На лист Харківського НБУ № 03-038/8398 від 28.09.2012р.

На лист Мінюсту України № 12464-0-33-12/6.1 від 27.09.2012р.

 

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) не має за мету втручатись у внутрішні справи такої юридичної особи, як Національний Банк України (м.Київ). Національний Банк України (м.Київ) інтереси країни Україна не представляє. Національний Банк України (м.Київ) існує при країні Україна, а не в країні Україна. В реєстрах Конгресу Меншин Національних України (Малих Народів України) Національний Банк України (м.Київ) не значиться.

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) веде всі без винятку реєстри національного (за Національними Меншинами України) стандарту КІСЕ (стандарт інституційних одиниць України), а саме: реєстр національних інстанційних одиниць, реєстр національних інспекційних одиниць, реєстр національних інструкційних одиниць, реєстр національних інстатуційних одиниць, реєстр національних інституційних одиниць, реєстр національних інтерпол одиниць, реєстр національних інпол одиниць, реєстр національних індустріал одиниць, реєстр національних інвест одиниць, реєстр національних інвенц одиниць, реєстр національних контрагентів – іноземців, реєстр національних контрагентів – чужоземців.

Все вищеперелічене є не тільки складовими одиницями «іншого світу» за національним стандартом КІСЕ S.2 (як складова частина суцільного національного стандарту КІСЕ S.2 – S.11), але й складає позабалансову позицію Національного Банку України (м. Київ). Ігнорування банківського плану рахунків окремо взятими службовцями з системи Управління Національного Банку України в Харківській області не додає керівництву цього підрозділу Національного Банку України, ані поваги, ані шани з боку органів Міжнародних фінансових організацій Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Національний Банк України (м. Київ) веде справи вторинного ринку не більш ніж громад нації при країні Україна, які кваліфікуються не інакше, як громади мігрантів, що шукають заробітку в Україні (в народі таких іменують наволоки, стяговці, приблуди, лихварі, лиходії, лихошви, мігранти, гастарбайтери, особи без громадянства, чужинці, зброд, збіговисько, біженці, особи без роду та племені, особи без країни та прапора). За стандартами Держкомстандарту України все раніше перед цим перелічене має назву «національна юрисдикція». Склад національної юрисдикції при країні Україна нічого спільного зі складом Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) не має. Національна юрисдикція при країні України правоздатності в країні Україна не має. Національний Банк України (м. Київ) оперує нестатистичними одиницями країни Україна.

Не має значення, про що міркує окремо взятий представник Національного Банку України (м. Київ) в листі Управління Національного Банку України в Харківській області за №03-038/8398 від 28.09.2012р. Це його особиста справа, але начальник Управління Національного Банку України в Харківській області мав би розуміти, що за текстом листа №03-038/8398 від 28.09.2012р. є можливість кваліфікувати діяльність окремо взятих осіб, з системи Національного Банку України (м. Київ), в якості саботажників модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича.

Кваліфікацію справі саботажу розвитку економічного простору Національних Меншин України (Малих Народів України) мають надати органи Служби Безпеки України та органи Генеральної Прокуратури України. Органи Генеральної Прокуратури України і органи Національної Прокуратури України виконують зовсім різні функції. В складі органів Генеральної Прокуратури України існують народні органи Прокуратури Республіки Суверенного Народу України, народні органи Прокуратури Государства Титульного Суверенного Народу України, народні органи Прокуратури Демократичної Держави Україна, народні органи Прокуратури Народної Держави Україна (в складі Прокуратури Республіки Суверенного Народу України).

Зрозуміло, що фахівці Управління Національного Банку України в Харківській області не бажають встановлювати ділові відносини з Міжнародними фінансовими організаціями Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). За цих умов виникає питання до Національного Банку України (м. Київ): «Яку націю представляє Національний Банк України (м. Київ) і де ця нація та, в якій країні вона знаходиться ???»

Вторинний ринок фінансового товару (який представляє Національний Банк України (м. Київ) не може існувати без первинного ринку фінансових активів, базового ринку фінансових активів, центрального ринку фінансових активів та епіцентрального ринку міжнародних фінансових активів. Як і яким чином без вищевказаних ринків існує при країні Україна Національний Банк України (м. Київ) не відомо. І чи є він взагалі чиїмось національним банком теж не відомо. Національні рахунки Національних Меншин України (Малих Народів України) і національні рахунки громад нації при країні Україна мають різну економічну суть. Національні рахунки Національних Меншин України (Малих Народів України) – інституційні, національні рахунки громад нації при країні Україна –юрисдикційні.

Про які господарські операції в межах Національного Банку України (м. Київ) йде мова не зрозуміло. В межах громад нації при країні Україна не існує, ані Господара, ані резиденції Господара, ані будь-яких ознак наявності емітента господарської діяльності.  Всі ці статуси за будь-яких умов народні та міжнародні. Господарі існують виключно в системах народної правоздатності. Государська Рада України та Господарська Рада України (Сенат Корінного Народу України та Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) ніякого відношення до Парламенту громад нації при країні Україна не мають.

В період дії перехідних положень Конституції України Верховна Рада перехідних положень Конституції України офіційно передала Корінному Народу України та Національним Меншинам України (Малим Народам України) всю без винятку історичну спадщину Українців: і надра, і землі, і річки, і повітря і морську акваторію узбережжя України з її континентальним шельфом. Ніякого забезпечення кредитів Національного Банку України (м. Київ) виключною власністю Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) ніколи не було, не є і ніколи не буде. Корінний Народ України та Національні Меншини України (Малі Народи України) ніякої заборгованості перед Національним Банком України (м. Київ) не мали, не мають і ніколи мати не будуть. Саме оця Конституційна норма і є центральним стрижнем усіх сучасних модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича.

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.