№ 20-08-13 від 20 серпня 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№ 20-08-13 від 20 серпня 2013 року

 

Верховній Раді Автономної Республіки Крим

Конгресу Національних Меншин України

 

Копії:       Адміністрації Президента України

Представнику Президента України в Автономній Республіці Крим

На лист ВР АРК №731/22-18 від 16.08.2013 року

На лист Конгресу НМУ №01-08-13 від 01.08.2013 року

 

Сенат Корінного Народу України та Резиденція Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України розглянули лист Верховної Ради Автономної Республіки Крим №731/22-18 від 16.08.2013 року та лист Конгресу Національних Меншин України №-01-08-13 від 01.08.2013 року (офіційний сайт http://congres-spu.info/).

Своїм листом №731/22-18 від 16.08.2013 року Верховна Рада Автономної Республіки Крим проінформувала Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) про те, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим не має наміру акредитовувати своє становище в системі вищих владних органів країни Україна. Вищі владні органи країни Україна – суверенні (а не автономні). Верховна Рада Автономної Республіки Крим – автономна (а не суверенна). В складі конституційних органів країни Україна існує правова Верховна Рада Автономної Республіки Крим, але не існує юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Правова Верховна Рада Автономної Республіки Крим формується з представників корінних народів Криму. Юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим формується з фізичних осіб-мігрантів. Це означає, що інтереси Автономної Республіки Крим представляє правова Верховна Рада Автономної Республіки Крим (Рада Корінних Народів Криму), а не юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим (Рада фізичних осіб-мігрантів, тимчасово перебуваючих в Криму).

Програма Його Високоповажності Президента України передбачає розвиток в країні Україна системи народовладдя. Система народовладдя країни Україна складається із 138 народів, народностей та національних меншин, які існують в країні Україна. Самовизначення народів, народностей та національних меншин України не потребує будь-якого узгодження з будь-якими органами транснаціонального анклаву при країні Україна. Фізичні особи-мігранти не складають жодної республіканської системи. Республіканські системи завжди правові. Фізичні особи-мігранти завжди юридичні.

В складі юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим існують представники різних політичних партій. Усі політичні партії – юридичні особи. Юридичні особи – нестатистичні одиниці країни Україна. Це означає, що юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим є нестатистичною одиницею країни Україна, якої не існує в країні Україна.

Реєстри суб’єктів конституційного процесу країни Україна ведуться Його Величністю Государем-Імператором Титульного Суверенного Народу України та Його Високоповажністю Президентом України. Усі суб’єкти конституційного процесу країни України виключно правові. Це означає, що формування органів правової Верховної Ради Автономної Республіки Крим має відбуватись відповідно до положень статті 5 Конституції України (Україна є Республікою). В реєстрах Республіки Суверенного Народу України юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим не значиться. Автономна Республіка Крим безумовно є суб’єктом конституційного процесу країни Україна, але юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим ніякого відношення до Автономної Республіки Крим не має.

Своїм листом №-01-08-13 від 01.08.2013 року Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) проінформував Його Величність Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України та Його Високоповажність Президента України про подію самовизначення кримсько-татарського народу – суб’єкта положень п.3 ст.92 Конституції України. В Криму з’явився історичний спадкоємець всіх земель Криму. Кримсько-татарський народ виявив свою волю набути прав суб’єкта Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України. Справи Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України веде Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна.

Починаючи з 01 серпня 2013 року, в Криму водночас існують органи Кабінету Міністрів сервус-урядників при країни Україна (не народні органи, не суб’єкти Кластера Президента України) та органи Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна (народні органи – суб’єкта Кластера Президента України). Поряд з органами юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим, яка представляє інтереси сервус-мігрантів при країні Україна, тимчасово перебуваючих в Криму, існує правова Верховна Рада Автономної Республіки Крим, яка представляє інтереси кримсько-татарського народу – історичного спадкоємця усіх земель Криму.

Постанови юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим не мають ані статусу КОНА, ані статусу ЗАКОНА. З листа юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим №731/22-18 від 16.08.2013 року зрозуміло, що цей орган сервус-мігрантів, тимчасово перебуваючих в Криму, здійснює свої повноваження згідно закону, але невідомо якої країни. Діяльність юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим не акредитована в органах Кону Республіки Суверенного Народу України та в органах Канону Государства Титульного Суверенного Народу України.

Ніяких національних питань юридична Верховна Рада Автономної Республіки Крим розглядати не може. Національні питання України мають свій виток з положень п.3 ст.92 Конституції України. Так звана «Постійна комісія юридичної Верховної Ради Автономної Республіки Крим по міжнаціональним зносинам» ніякого відношення до процесу самовизначення малих народів України, діаспор народів світу, проживаючих в Україні, не має. Всі без винятку етнічні, національні, соціальні та народні питання сконцентровані в Програмі Його Високоповажності Президента України – договорі про спільну діяльність всіх національних меншин України,  малих народів України та діаспор народів світу, проживаючих в Україні.

Українці, татари та турки-месхетинці вже створили в країні Україна усі передумови та умови для утвердження країни Україна, як рівноправного партнера всіх Роял-країн світу. Країна Україна – одна із Роял-країн світу. Суверенітет країни Україна юридичні органи будь-якої юрисдикції не представляють. Юридичні органи будь-якої юрисдикції – це позаукраїнські органи, які не представляють інтереси українців, татар, турків, євреїв, гуцулів та інших малих народів України. Юридичних Роял-країн в світі не існує. Країна Україна правоздатна. В країні Україна діє принцип верховенства права. Зверхності будь-якої юрисдикції по відношенню до будь-яких національних меншин, малих народів та корінних народів України не існує.

Секретаріат юридичного управління Верховної Ради Автономної Республіки Крим усе це добре розуміє. Залишилось виконати одну процедуру, а саме, акредитувати юридичну Верховну Раду Автономної Республіки Крим при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України) та Резиденції Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України.

 

 

Радник Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного

Народу України – ведучий справи Франчайзер-Кластера

Його Високоповажності Президента України

 І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.