№ 07-08-13 від 07 серпня 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№ 07-08-13 від 07 серпня 2013 року

 

Адміністрації Президента України

Національному банку України (м.Київ)

 

Про визначення уповноваженого банку від НБУ (м. Київ) для ведення

спільної діяльності з банківсько-фінансовою системою

Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України

 

 

06 червня 2013 року Його Високоповажність Президент України в додатках до свого щорічного послання до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році» накреслив основні засади майбутньої фінансово-банківської архітектури країни Україна. За складом майбутньої фінансово-банківської архітектури країни Україна сервус- фінансово-банківська система при Національному Банку України (м.Київ) має встановити зовнішньоекономічні контрагентські (а не кореспондентські) відносини з бенефіціар-фінансово-банківською системою Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України.

Національний Банк України (м.Київ) є інфраструктурною одиницею, яка належить до складу субінвенц-інтранснаціональної юрисдикції (юріздатності) при країні Україна. Франчайзер-Кластер Його Високоповажності Президента України є інфраструктурною одиницею, яка належить до складу субінвест-інтернаціональної правоздатності країни Україна. Установчі документи Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України емітовані Світовою Міжнародною Екстериторією Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. Виконавчим органом Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України є Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна.

Спільна діяльність сервус-інфраструктурних одиниць Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна та бенефіціар-інфраструктурних одиниць Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна обумовлена основами фінансового законодавства України, а саме рахунками 362 та 377 Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій (затверджено наказом Міністерства Фінансів України від 30 листопада 1999 року №291 і зареєстровано в Міністерстві Юстиції України від 21 грудня 1999 року №892/4185).

Франчайзер-Кластер Його Високоповажності Президента України емітовано в 2012 році. В 2013 році Його Високоповажність Президент України визначив цей Кластер та Екстериторіальний Банк Реконструкції і Розвитку Народу України у якості локомотива побудови нової моделі соціально-економічного розвитку країни Україна. Кластерна система майбутнього економіки країни Україна має бути запровадженою в усіх регіонах України. Створення сприятливих умов для функціонування кластерних об’єднань – це спільна справа Національного Банку України (м.Київ), Адміністрації Президента України та Екстериторіального Банку Реконструкції і Розвитку Народу України. Відомості про склад такої спільної діяльності надано Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) в його листі №04-04-13 від 04 квітня 2013 року (на адресу НБУ (м.Київ) та в листі Радника Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України №11-06-13 від 11 червня 2013 року (на адресу Міністерства Закордонних Справ України).

Виконуючи положення нової соціально-економічної Програми Його Високоповажності Президента України, Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна та Екстериторіальний Банк Реконструкції і Розвитку Народу України сформували інфраструктурний склад технічної допомоги міжнародних фінансових організацій на адресу органів виконання Програми Його Високоповажності Президента України «Україна для людей». Склад такої технічної допомоги визначено в додатках до листа Конгреса Національних Меншин України (Малих Народів України) №25-04-13 від 25 квітня 2013 року.

Національний Банк України (м.Київ) не належить до складу суб’єктів інвестиційної діяльності країни Україна та суб’єктів субінвестиційної діяльності Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України. Субінвенційна діяльність Національного Банку України (м.Київ) та субінвестиційна діяльность Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України пов’язані між собою. Але, Франчайзер-Кластер Його Високоповажності Президента України формує свою інфраструктуру в аналітичному режимі банківсько-фінансової діяльності, а Національний Банк України (м.Київ) формує свою інфраструктуру в синтетичному режимі банківсько-фінансової діяльності. Поміж аналітичним режимом банківсько-фінансової діяльності Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України та синтетичним режимом банківсько-фінансової діяльності Національного Банку України (м.Київ) має бути сформований синтетично-аналітичний посередницький блок фінансово-банківських установ.

З боку Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України до цього посередницького блоку відряджена Агенція Управління Зовнішньоекономічною Діяльністю суб’єктів Кластера Президента України та Небанківська Фінансова Установа управління валют-інвалютними касо-інкасовими операціями (за кваліфікацією Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України). З боку Національного Банку України (м.Київ) до цього ж посередницького блоку має бути відряджений уповноважений банк (в порядку, визначеному відповідними постановами НБУ (м.Київ).

Визначення такого банку – це спільна справа Адміністрації Президента України та Правління Національного Банку (м.Київ). Без уповноваженого банку з інфраструктурної системи Національного Банку України (м.Київ) неможливо сформувати діяльність централізованих бухгалтерій Адміністрації Президента України (в їх бенефіціарному режимі), як це визначено соціально-економічною Програмою Його Високоповажності Президента України. Соціально-економічна Програма Його Високоповажності Президента України не передбачає видворення субінвенц транснаціонального Національного Банку України (м.Київ) за межі кордону країни України. Це означає, що між Національним Банком України (м.Київ), який веде денежно-грошові справи Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна та Нерезидент-Екстериторіальним Банком Реконструкції та Розвитку Народу України, який веде фінансово-грошові справи Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна мають виникнути умовно-договірні зобов’язання, зокрема зобов’язання Національного Банку України (м.Київ) щодо визначення уповноваженого банку – відрядженого на ведення аналітичних рахунків суб’єктів Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України.

Просимо Адміністрацію Президента України спільно з Національним Банком України (м.Київ) визначити уповноважений банк із системи Національного Банку України (м.Київ) цільовим призначенням для ведення синтетично-аналітичних рахунків (а не синтетичних рахунків) органів фінансово-банківського Z-зовнішньоекономічного управління валют-інвалютними касо-інкасовими операціями суб’єктів Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України.

 

Радник Його Величності Государа-Імператора

Титульного Суверенного Народу України

І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.