№07-09-12 від 07 вересня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№07-09-12 від 07 вересня 2012 року

Чернігівській міській раді

 

Копії:   КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради

Апеляційному суду Чернігівської області

Адміністративному суду Чернігівської області

Господарському суду Чернігівської області

Чернігівській облдержадміністрацій

Чернігівській облраді

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

УМВС України в Чернігівській області

 

На лист КП «Деснянське» Чернігівської міськради № 01/2-797 від 30.08.2012 року

 

Конгрес Національних Меншин України (Конгрес Малих Народів України) розглянув лист КП «Деснянське» Чернігівської міської ради (автор листа – І.О.Шаповалов). Цей лист складено фізичною особою на адресу Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна без врахування положення Чернігівської громади нації при країні Україна.

Автор листа І.О.Шаповалов не тільки не розуміє свого положення в складі громад нації при країні Україна, але й положення громад нації при країні Україна по відношенню до Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна.

Діючи від імені Чернігівської націонал-міської ради, І.О.Шаповалов в офіційному листі на бланку Чернігівської міської ради спрямував Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна «під три чорти».

Просимо проінформувати начальника КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, що в тому ж самому дусі він може спрямовувати «під три чорти» і УМВС України в Чернігівській області, і Службу Безпеки України в Чернігівській області, і Прокуратуру Чернігівської області, але квазі-зверхність КП «Деснянське» Чернігівської міської ради по відношенню до правоохоронних органів України буде недовгим. Зовнішньоекономічному Фінансовому Агенту Держави Україна надані повноваження розглядати комунальні проблеми в Україні не за Цивільним Кодексом України, не за Законом України «Про житлово-комунальні послуги», а за положеннями 10 статей Кримінального Кодексу України.

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна може припинити листування з КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, як цього вимагає фізична особа на прізвище І.О.Шаповалов, але це буде означати порядок денний, на якому буде поставлено питання про відкриття кримінальних справ проти окремо взятих фізичних осіб, які своїми не виваженими діями (від імені Чернігівської міської ради) не тільки спричиняють саботаж сучасним реформам Його Високоповажності Президента України, але й творять штучно-роблену напругу між суспільством Українців в Україні та громадами нації при країні Україна.

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.