№12-07-2013 від 12 липня 2013 року

ТРДПАУ 553515506-553515469
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ФРАНЧАЙЗЕР-УПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

(ПРИ ФРАНЧАЙЗЕР КЛАСТЕРІ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№12-07-2013 від 12 липня 2013 року

 

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівському міському управлінню юстиції

Центральному ВДВС Чернігівського МУЮ

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Новозаводському ВДВС Чернігівського МУЮ

Копії:                            Адміністрації Президента України

влінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Управлінню МВС України в Чернігівській області

Облдержадміністрації Чернігівської області

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

На лист Державної виконавчої служби України №13.0.26 – 1391/3.3 від 27.06.2013 року

 

На адресу Кабінету Міністрів франчайзер-упорядників України (в складі Конгресу Національних Меншин України) надійшов лист Державної Виконавчої Служби України №13.0.26 – 1391/3.3 від 27.06.2013 року. За положеннями цього листа Державна Виконавча Служба України проінформувала Фінансового Архітектора Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України про склад питань, які не входять до сфери компетенції Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України.

До сфери компетенції Міністерства Юстиції України та Державної Виконавчої Служби України не входять питання, які визначено:

  • Документами, емітованими Президентом України, Його Поважністю Президентом України та Його Високоповажністю Президентом України.
  • В складі документів документообігу суб’єктів виконання модернізаційних Програм Президента України, Його Поважності Президента України та Його Високоповажності Президента України.
  • В складі документів документообігу суб’єктів стандарту ISIC, стандарту NACE, стандарту KICE S.2-S.16, стандарту KICE S.15-S.11.
  • В складі документів документообігу суб’єктів конституційного процесу країни Україна, а саме в складі документів документообігу Демократичної Держави України, Унітарної Держави України, Народної Держави України за класифікаторами ЄДРПОУ за KICE та ЄДРПОУ за NACE.
  • В складі документів документообігу суб’єктів положень п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України, ст.ст.52-54 Господарського Кодексу України, положень Європейської Хартії про місцеве самоуправління, Європейської Соціальної Хартії, Декларації ООН про права корінних народів.
  • В складі документів документообігу суб’єктів Віденської Конвенції про консульські зносини, Віденської Конвенції про дипломатичні зносини.
  • В складі документів документообігу міжнародних договорів України, інтернаціональних договорів України, міжнаціональних договорів України (окрім будь-яких документів, в яких йде спомин про суб’єктів транснаціональних відносин).
  • В складі будь-яких інших документів, які не відносяться до системи транснаціонального сервітуту мігрантів при країні Україна.

Монополію Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна припинено шляхом початку діяльності в Україні франчайзер-упорядників України. Такий перебіг подій в країні Україна автоматично визначив Міністерство Юстиції України, Державну Виконавчу Службу України, Головне управління юстиції в Чернігівській області, Центральний ВДВС Чернігівського МУЮ, Деснянський ВДВС Чернігівського МУЮ, Новозаводський ВДВС Чернігівського МУЮ у якості суб’єктів, діяльність яких при країні Україна жодним чином не відноситься  до діяльності суб’єктів конституційного процесу країни Україна. Це означає, що за відсутності легального положення Міністерства Юстиції України, Державної Виконавчої Служби України, Головного управління юстиції в Чернігівській області, Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ, Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ, Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ, як при країні Україна, так і в країні Україна, кваліфікується у якості фінансово-терористичної (з усіма кримінальними наслідками за положеннями Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму).

Окремі фізичні особи Державної Виконавчої Служби України і сама Державна Виконавча Служба України не є суб’єктом сучасних модернізаційних Програм Президента України, Його Поважності Президента України, Його Високоповажності Президента України. Державна Виконавча Служба України відсутня в реєстрах Демократичної Держави України, Унітарної Держави України, Народної Держави України (за класифікаторами ЄДРПОУ за KICE та ЄДРПОУ за NACE). Державна Виконавча Служба України не належить до жодної з трьох конституційних держав України.

Це означає, що всі без винятку документи, емітовані Головним управлінням юстиції в Чернігівській області, Центральним ВДВС Чернігівського МУЮ, Деснянським ВДВС Чернігівського МУЮ, Новозаводським ВДВС Чернігівського МУЮ є нікчемними та такими, що не підлягають виконанню всією правоохоронною Системою Конституційної Безпеки і Оборони країни Україна.

Натомість, в документах, які емітуються Центральним ВДВС Чернігівського МУЮ, містяться відомості, за яких країна Україна начебто вже окупована окупантами, які розмістили свою штаб-квартиру в надрах Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ. Тексти цих документів дуже схожі з текстами німецьких поліцай-документів на територіях, тимчасово окупованих військами Третього Рейху.

За таких обставин, вимушені наголосити на адресу Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ інформацію, за якої сучасні модернізаційні Програми Президента України, Його Поважності Президента України, Його Високоповажності Президента України формують в країні Україна бенефіціарний економічний простір, в якому не має місця ані Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна, ані Міністерству Юстиції України, ані Державній Виконавчій Службі України. Так звані «виконавчі документи» Головного управління юстиції в Чернігівській області, Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ, Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ, Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ не містять в собі жодних законних вимог. Кабінет Міністрів сервус-урядників України і, відповідно, Міністерство Юстиції України разом з Державною Виконавчою Службою України знаходяться поза межами правового простору законів України.

Державна Виконавча Служба України – юридична особа, нестатистична одиниця країни Україна, яка дозволяє сама собі посягати не на товар сервус-мігрантів при країні Україна, а на капітал, активи та майно Українців, граждан України, Національних Меншин України та Малих Народів України. Такі дії нестатистичної одиниці країни Україна змусили Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) приступити до розгортання діяльності суб’єктів класифікатору ЄДРПОУ за КІСЕ S.2 (формування національної Армії України в складі Ставки Верховного Головнокомандуючого Суверенними Збройними Силами країни Україна). Кабінет Міністрів франчайзер-упорядників України вже узгодив напрямок цієї діяльності Суверенного Народу України з Кабінетом Міністрів сервус-урядників України.

Просимо узгодити процедуру арешту, затримання та взяття під варту окремо взятих службовців з системи Головного управління юстиції в Чернігівській області, Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ, Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ, Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ в разі їх затримання військовозобов’язаними національної Армії України на місці їх посягання на майно, активи та капітали суб’єктів виконання сучасної модернізаційної Програми Президента України.

 

 

Тимчасово ведучий владно-адміністративні справи Кабінету

Міністрів Франчайзер-Упорядників України – Фінансовий Архітектор

Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Халімоненко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.