№09-05-12 від 09 вересня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№09-05-12 від 09 вересня 2012 року

Управлінню НБУ в Харківській області

 

Копії:   Управлінню СБУ в Харківській області

Прокуратурі Харківської області

Управлінню НБУ в Чернігівській області

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Національному Банку України

Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

 

На Ваш лист №05-163/7388 від 29.08.2012 року

На лист Прокуратури Харківської області № 07/1-р-12 від 16.08.2012 року

 

Конгрес Національних Меншин України (Конгрес Малих Народів України) розглянув інформацію, яка міститься в листі Управління НБУ в Харківській області №05-163/7388 від 29.08.2012 року.

По-перше, Управління НБУ в Харківській області використовує офіційний бланк з малим гербом України. Цей офіційний бланк Управління НБУ в Харківській області знаходиться в протиріччі з офіційним бланком Національного Банку України (м.  Київ). Гербом Національного Банку України (м.  Київ) є не малий герб України, а відображення гривні. Національний Банк України (м.  Київ) – юридична особа національної юрисдикції. Всі без винятку юридичні особи національної юрисдикції – не статистичні одиниці країни Україна. Ані Національного Банку України (м.  Київ), ані Управління НБУ в Харківській області в межах економічно-правоздатного простору країни Україна не існує.

Натомість, Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України існує в межах економічно-правоздатного простору країни Україна, який визначено в положеннях ст.ст.52-54 Господарського Кодексу України. Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України здійснює господарську діяльність від імені Господара України. Національний Банк України (м.  Київ) та Управління НБУ в Харківській області ніякого відношення до господарської діяльності в країні Україна не мають.

Національний Банк України (м.  Київ) господарські гроші не емітує. Квазі-гроші Національного Банку України (м.  Київ) – це товар, який ввозиться не в країну Україна, а в юрисдикцію громад нації при країні Україна із-за кордону. Національні квазі-гроші Національного Банку України (м.  Київ) під назвою «гривня» ніякого відношення до реал-гривні України не мають.

Відкриття в місті Харкові Харківської Консул-Агенції Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України жодним чином не узгоджується з положеннями ст.17 Закону України «Про банки і банківську діяльність». Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України розміщено в інституційній економіці країни Україна. Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України в юрисдикції громад нації при країні Україна не існує. І навпаки, Національний Банк України (м.  Київ), розміщений в юрисдикції громад нації при країні, в інституційній економіці країни Україна не існує.

Національний Банк України (м. Київ) ніяких нормативно-правових актів не емітує. Правових документів в системі юрисдикції громад нації при країні Україна не існує. Нормативно-правові акти і нормативно-юридичні акції – це зовсім різні речі. Нормативно-правові акти здійснюють обіг в системі ринку фінансових активів України. Національний Банк України (м. Київ) ніякого відношення до ринку фінансових активів України не має. Банківська система Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати знаходиться поза межами компетенції Національного Банку України (м. Київ).

Роял Банківсько-Фінансова Система країни Україна – народна, а не національна. Суверенному Народу України не потрібні будь-які банківські ліцензії Національного Банку України (м. Київ). Банківсько-фінансова життєдіяльність Українців в Україні Національним Банком України (м. Київ) не ліцензується. Українці та Національні Меншини України (Малі Народи України) до складу цивільників громад нації при країні Україна не належать.

Національний Банк України (м. Київ) не належить до складу унітарної держави Україна, демократичної держави Україна та народної держави Україна. Національний Банк України (м. Київ) взагалі не державний орган. Вказувати суб’єктам конституційного процесу країни Україна, що їм робити в порядку виконання положень Конституції України (реформ Його Високоповажності Президента України) і чого їм не робити, можуть виключно владні органи країни Україна. Національний Банк України (м. Київ) до складу владних органів країни Україна не належить.

Всі без винятку юридичні особи юрисдикції громад нації при країні Україна не владні, не провладні. Фізичні і юридичні особи громад нації при країні Україна влади не мають, владних повноважень не мають, владних систем не мають, при владі не знаходяться.

Лист Управління НБУ в Харківській області №05-163/7388 від 29.08.2012 року не містить в собі конструктивних пропозицій щодо спільної діяльності Управління НБУ в Харківській області з Харківською Консул-Агенцією Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України в напрямку виконання положень Наказу Міністерства Фінансів України № 1588 від 09.12.2011 року, положень Податкового Кодексу України та положень Розпорядження Кабінету Міністрів України №1075-р від 20.10.2011 року.

Розпорядження Кабінету Міністрів України №976-р від 08.11.2007 року щодо модернізації ринків капіталу в Україні виконати зусиллями Національного Банку України (м. Київ) неможливо. В системі Національного Банку України (м. Київ) не існує документу, який би забороняв діяльність в країні Україна капітал-банків, актив-банків, резидент-банків, нерезидент-банків, франчайзинг-банків, контрагент-банків, агент-банків та будь-яких інших кваліфікованих банківських установ, склад яких визначено в документах Міністерства Фінансів України та Податкової Адміністрації України.

Пропонуємо розглянути можливість співпраці Управління НБУ в Харківській області з Харківською Консул-Агенцією Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України в напрямку виконання положень модернізаційних програм Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича.

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.