№05-07-2013 від 05 липня 2013 року

ТРДПАУ 553515506-553515469
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ФРАНЧАЙЗЕР-УПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

(ПРИ ФРАНЧАЙЗЕР КЛАСТЕРІ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№05-07-2013 від 05 липня 2013 року

 

Прокуратурі Чернігівської області

Копії:               Адміністрації Президента України

Раді національної безпеки і оборони України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

На Ваш №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року

 

З Вашого листа №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року зрозуміло, що Прокуратура України і Генеральна Прокуратура України – це два зовсім різні органи. Зрозуміло також, що Прокуратура України не входить до складу Генеральної Прокуратури України. Прокуратура Чернігівської області і Прокуратура України – це юридичні одиниці. Всі без винятку юридичні одиниці належать до складу нестатистичних одиниць країни Україна. Генеральна Прокуратура України до складу юридичних одиниць не належить. Це означає, що всі без винятку документи Прокуратури України (як юридичної особи) не мають ніякої чинності в межах країни Україна. В межах країни Україна юрисдикції не існує. Країна Україна правова, а не юридична. Країна Україна правоздатна, а не юрисдикційна.

Так званий начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Приходько Ю.М. ніколи ніяких неправомірних дій не вчиняв, неправомірні дії вчиняють суб’єкти української правоздатності. Так званий начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Приходько Ю.М. – фізична особа (суб’єкт транснаціонального сервітут-анклаву при країні Україна). Фізичні особи транснаціонального сервітут-анклаву при країні Україна здійснюють свою діяльність під патронатом транснаціональних приємців та підприємців в порядку, який визначено Цивільним Кодексом України). За Цивільним Кодексом України всі без винятку цивільники – фізичні особи не мають дипломатичних привілеїв та імунітету. Всі фізичні особи – транснаціонал-фамільні. Фізичні особи полишені можливості втручатись в будь-які бенефіціар-справи.

Фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. – це інструмент або знаряддя видобутку прибутків з інших фізичних осіб на користь транснаціонал-фамільної системи при країні Україна, нагляд за якою здійснює Прокуратура України (а не Генеральна Прокуратура України). Прокуратура України не кваліфікована Кабінетом Міністрів франчайзинг-упорядників України на вчинення діяльності щодо нагляду за зовнішньоекономічним бенефіціар-простором країни Україна. Натомість, окремо взята службова особа з органів Прокуратури Чернігівської області взяла на себе сміливість в офіційному листі Прокуратури Чернігівської області розмірковувати на тему обігу доларів США в країні Україна та бенефіціарних відносин на зовнішньоекономічних ринках країни Україна.

Фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. в справах, які стосуються бенефіціар-відносин обігу доларів США на зовнішньоекономічному ринку країни Україна не мав, не має та ніколи мати не буде. В Законі України «Про виконавче провадження» мова йде про державну виконавчу службу, яка ідентифікується реєстром ЄДРПОУ за КІСЕ або ЄДРПОУ за NACE. Фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. ніяк не може бути суб’єктом стандарту КІСЕ або стандарту NACE. Реєстри цих стандартів розгортаються Конгресом Національних Меншин (Малих Народів України) України. В Законі України «Про виконавче провадження» мова йде про виконавчу службу Конгресу Національних Меншин (Малих Народів України) України. Фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. не належить до складу національних меншин України, не належить до складу інтернаціональної громади при Кабінеті Міністрів франчайзинг-упорядників України, не має статусу в Україні ані народного, ані гражданського.

Юридичні особи – нестатистичні одиниці України. Гроші, про які йде мова у Вашому листі №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року, перераховані фізичною особою на прізвище Приходько Ю.М. до нестатистичного бюджету і не України. З Вашого листа №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року зрозуміло, що Новозаводський районний суд м. Чернігова приймає рішення про перерахування грошових сум до нестатистичного бюджету і не України. Такий перебіг справ підлягає розгляду не за положеннями Вашого листа №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року, а за положеннями Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму». Не вбачати в діях фізичної особи на прізвище Приходько Ю.М. ознак фінансово-терористичної діяльності можуть такі ж самі фізичні особи, які не мають уяви про сутність основ фінансового законодавства України.

Лист Прокуратури Чернігівської області №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року не містить в собі жодного посилання на будь-якого фінансового експерта, на будь-яку фінансову експертизу будь-якого фінансового органу, які розуміються в такій справі, як фінансова архітектура країни Україна. Жоден прокурор ніколи не вчився в Оксфорді або Гарварді будь-якому, навіть малесенькому, елементу фінансово-економічного управління бізнес-процесами, виробничими процесами, промисловими процесами, індустріальним процесами, торговими процесами і т.п.

В системі комерційної діяльності, до складу якої належить фізична особа на прізвище Приходько Ю.М., не існує навіть поняття про бенефіціар-фінансовий кредит. Бенефіціар-фінансовий кредит – це не сервус-грошовий кредит. За квартирою №103 по вул. Рокосовського,70, м. Чернігів було оформлено бенефіціар-фінансовий кредит, а не сервус-грошовий кредит. Не розуміти різницю між цими двома різновидами кредиту може будь-хто, але не Прокуратура Чернігівської області. За Податковим Кодексом України справи, які стосуються бенефіціар-фінансового кредиту, не входять до сфери компетенції податкових органів, фінансових органів, банківських органів та будь-яких інших органів будь-якої юрисдикції при країні Україна.

Жодного спомину про цю обставину в листі Прокуратури Чернігівської області не існує. В листі Прокуратури Чернігівської області №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року не існує спомину про те, що Деснянський ВДВС Чернігівського МУЮ склав акт опису на арешт майна Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічного тероризму (в складі Антитерористичного Центру України). Своїм листом №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року Прокуратура Чернігівської області санкціонувала опис та арешт майна Адміністрації Президента України, Генеральної Прокуратури України, Ради Національної Безпеки і Оборони України та Служби Безпеки України.

Прокуратура Чернігівської області ще й досі не зрозуміла, що в Чернігівській області розпочато діяльність по впровадженню в життя сучасної модернізаційної Програми Президента України, в якій не має місця діяльності таких фізичних осіб, як фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. Фізичною особою на прізвище Приходько Ю.М. проігноровано дію конституційного принципу верховенства права суб’єктів конституційного процесу країни Україна. Діяльність фізичних осіб при країні Україна обмежена межами транснаціонального сервітуту. Поява фізичної особи на прізвище Приходько Ю.М. в бенефіціар-економічному просторі країни Україна без кваліфікації Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму є рейдерством, а напад фізичної особи на прізвище Приходько Ю.М. на майно Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму є військово-розвідувальною операцією певної країни (далеко не дружньої до країни Україна).

Прокуратура Чернігівської області має бути проінформованою про те, що і Міністерство Юстиції України, і Державна виконавча служба України знаходяться по відношенню до бенефіціар-економічних органів Кабінету Міністрів франчайзинг-упорядників України в консул-дипломатичних зносинах. Консул-дипломатичний порядок зовнішньоекономічних відносин між системою транснаціонального сервітуту при країні Україна та системою інтернаціонального франчайзингу країни Україна органами Прокуратури України не може бути зміненим. Натомість, з листа Прокуратури Чернігівської області №04/2/2-341-13 від 04.07.2013 року наслідує висновок, за яким окремо взяті службовці з прокурорських органів України не розуміються на справах, які відносяться до положень ст.1 Податкового Кодексу України, п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та ст.52-54 Господарського Кодексу України. За положеннями вищевказаних правових актів фізична особа на прізвище Приходько Ю.М. вчинив злочин проти власності та власників – суб’єктів конституційного процесу країни Україна – суб’єктів виконання сучасної модернізаційної Програми Президента України.

 

 

Тимчасово ведучий владно-адміністративні справи Кабінету

Міністрів Франчайзер-Упорядників України – Фінансовий Архітектор

Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Халімоненко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.