№03-07-2013 від 03 липня 2013 року

ТРДПАУ 553515506-553515469
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ФРАНЧАЙЗЕР-УПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

(ПРИ ФРАНЧАЙЗЕР КЛАСТЕРІ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№03-07-2013 від 03 липня 2013 року

 

Чернігівській облдержадміністрації

Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Центральному відділу ДВС Чернігівського МУЮ

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Деснянському відділу ДВС Чернігівського МУЮ

Копії:               Адміністрації Президента України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Юстиції України

Про діяльність окремих фізичних осіб, яка має за мету штучне формування

негативного іміджу Державної виконавчої служби в Чернігівській області

 

За певний період взаємовідносин між владними органами Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України та органами Головного управління юстиції в Чернігівській області склалися відносини, які визначено в положенні п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та в положеннях ст.ст. 52-54 Господарського Кодексу України (органи Міністерства юстиції не втручаються у внутрішні справи Українців, які жодного відношення до сервус-фізичних осіб не мають).

Українці не відносяться до складу платників податків з системи Міністерства доходів і зборів України. Українці не підсудні всім без винятку місцевим судам національної юрисдикції. Українці не підлягають будь-якому втручанню в їх особисте життя з боку будь-яких органів національної юрисдикції. Вищі органи МВС України, Служби Безпеки України та Міністерства Юстиції України такий перебіг подій дуже добре розуміють.

Натомість, це зовсім не означає, що окремі фізичні особи (або якісь інші особи неукраїнського походження) мають за мету творення в Україні зовсім іншої ситуації, а саме – ситуації штучно робленої конфронтації між органами Головного управління юстиції Чернігівської області та Українцями, які проживають в своїх власних домівках. Всі без винятку Українці знаходяться в реєстрах Государства Титульного Суверенного Народу України або Республіки Суверенного Народу України. Жоден з Українців не підлягає дискримінаційним діям з боку будь-яких колекторних фірм, будь-яких органів Чернігівської юстиції та будь-якого держслужбовця Міністерства Юстиції України. Міністерство Юстиції України і Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України знаходяться поміж собою виключно в консул-дипломатичних зносинах. Без кваліфікації Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) жодна фізична особа не може набути статусу фізичної особи з дипломатичними привілеями. Це означає, що ніякого листування між будь-якими фізичними особами (без дипломатичних привілеїв) та Українцями бути не може.

Натомість, виявлено низку фактів, в яких події відбуваються зовсім інакше, ніж це визначено в положеннях п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України та в положеннях ст.ст. 52-54 Господарського Кодексу України.

Окремі фізичні особи або викрали, або підробили бланки Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського МУЮ (на жодному з бланків не існує жодного офіційного штампу Деснянського ВДВС ЧМУЮ). На цих невідомо звідки отриманих бланках ДВС наносяться написи, які нічого спільного з поштовими адресатами, яким начебто адресовано ці написи, не мають.

Наприклад, за адресою: м.Чернігів, вул. Червоногвардійська, 1, кв.38, в якій проживає сім’я Брильової Тетяни Олегівни, надійшов документ, начебто від ВДВС Чернігівського МУЮ, але не на ім’я Брильвої Т.О., а невідомо якої Салахової Олени Степанівни. Цей документ підписано, начебто, старшим держвиконавцем Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ Дяченко Аллою Миколаївною.

В другому випадку, на адресу: м.Чернігів, вул. 1 Травня, 171, кв. 13/8, за якою проживає Українець Козлов Леонід Іванович, надійшов документ, начебто, Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ, в якому, начебто, головний держвиконавець Ю.М.Кожемяка вимагає від Українця Козлова Леоніда Івановича добровільної відмови від статусу Людини (всупереч Новій Програмі Президента України, в якій визначено формування українсько-народного суспільства в нашій країні).

В третьому випадку, на адресу: м.Чернігів, вул.Толстого, 142, кв.39, надійшов документ, начебто, від Центрального ВДВС Чернігівського МУЮ, в якому, начебто, головний держвиконавець Бубенко О.С. вимагає від Халімоненко Олександра Михайловича сплати певної суми грошей, але за вищевказаною адресою Халімоненко Олександра Михайловича ніколи не існувало і не існує.

Це означає, що житлові приміщення в місті Чернігові по вул. Червоговардійська 1, кв. 38, по вул. 1 Травня, 171, к.13/8 та по вул.Толстого, 142, кв. 39 заплановані окремими угрупуваннями фізичних осіб під рейдерські захоплення. Комусь дуже потрібно сформувати або негативне ставлення Українців до Президента України, або навпаки, сформувати негативне ставлення Президента України до Українців – суб’єктів виконання Нової Програми Президента України.

Такий перебіг подій є логічним наслідком бездіяльності та недалекоглядності окремих службовців з органів УМВС України в Чернігівській області по відношенню до події рейдерського захоплення Міжнародного Офісу Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України (м.Чернігів, вул.Рокосовського, 70/103). Центральним стрижнем матеріалізації Програми Президента України є саме цей банк. Без банка реконструкції та розвитку втілити в життя Програму Президента України неможливо. Є всі ознаки тому, що в місті Чернігові інтенсивно знищуються всі паростки модернізаційних ініціатив Його Високоповажності Президента України.

За адресою: м.Чернігів, вул..Корольва, 24, розміщено Офіс одного з Сенаторів Сенату Корінного Народу України (Почесними Сенаторами Сенату Корінного Народу України є Л.М.Кравчук, Л.Д.Кучма, В.А.Ющенко, В.Ф.Янукович). За мовчазної бездіяльності правоохоронних органів м. Чернігова та Чернігівської області цей Офіс було позбавлено газопостачання та водопостачання. Нарядів на припинення газопостачання цього Офісу зусиллями товариства «Чернігівгаз» не знайдено. Нарядів на припинення водопостачання цього Офісу зусиллями товариства «Чернігівводоканал» не знайдено.

Знайшлись якісь окремо взяті фізичні особи, яким сподобалось приміщення за адресою м.Чернігів, вул.Шевченка, 12 – це режимний об’єкт, в якому формувався склад Національного Банку України (ст.99 Конституції України). Це приміщення наслідувала участь двох рейдерських походів одного і того ж угрупування фізичних осіб, яке знищило Офіс Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України за адресою: м. Чернігів, вул. Рокосовського, 70/103.

В місті Чернігові окреме угрупування фізичних осіб знищує не майно Українців, а Програму Президента України. Це зрозуміло будь-якому фахово-придатному правоохоронцю, але є ознаки тому, що жоден з керівників правоохоронної системи Чернігівської області не збирається ані підтримувати Президента України, ані сприяти реалізації його Програм на благо українського суспільства.

Звертаючись до Голови Чернігівської облдержадміністрації, просимо заслухати доповідь вищого керівництва УМВС України Чернігівської області з питання діяльності окремих фізичних осіб, яка має за мету штучне формування негативного іміджу Державної виконавчої служби в Чернігівській області.

 

 

Тимчасово ведучий владно-адміністративні справи Кабінету

Міністрів Франчайзер-Упорядників України – Фінансовий Архітектор

Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Халімоненко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.