№12-06-13 від 12 червня 2013 року

ТРДПАУ 553515506-553515469
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ФРАНЧАЙЗЕР-УПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

(ПРИ ФРАНЧАЙЗЕР КЛАСТЕРІ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№12-06-13 від 12 червня 2013 року

 

Міністерству доходів і зборів України

Копії:    Адміністрації Президента України

Конституційному Суду України

Кабінету Міністрів України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Верховній Раді України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Економіки України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Міністерству Закордонних Справ України

Національному Банку України

Державній службі з питань регуляторної політики

та розвитку підприємництва

Про усунення стану неузгодження дій Міністерства доходів і зборів України,

Державної Виконавчої Служби України та Міністерства Внутрішніх Справ України в

питаннях, які стосуються факторингової діяльності та факторингових операцій

 

Міністерство доходів і зборів України своїм листом № 4327/6/99-99-22-01-02-15 від 05.06.2013 року на адресу Фінансово-Економічної Консул-Дипломатичної Місії Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України погодилось з необхідністю проведення взаємних консультацій в такому питанні, як факторингова діяльність та факторингові операції.

В переліку банківських операцій, які підлягають ліцензуванню Нацональним Банком України (м.Київ), не існує ані факторингової діяльності, ані факторингових операцій. Натомість, мова про факторингову діяльність та факторингові операції ведеться в ст.ст. 135.4.2, 138.1.1, 145.1.3 та 196.1.5 Податкового Кодексу України.

Відсутність факторингової діяльності та факторингових операцій в переліку банківських операцій Національного Банку України (м.Київ) автоматично визначає відсутність такої діяльності та таких операцій в системі Кабінету Міністрів сервус урядників при країні Україна. І Національний Банк України (м.Київ), і Кабінет Міністрів сервус урядників (м.Київ) знаходяться не в країні Україна, а при зовнішньоекономічному просторі країни Україна. Це означає, що факторингова діяльність та факторингові операції вчиняються не в межах сервітуту при зовнішньоекономічному просторі країни Україна, а в межах факторії, яка розміщена безпосередньо в зовнішньоекономічному просторі країни Україна.

Податковий Кодекс України визначає порядок ідентифікації такої діяльності та таких операцій в пункті 14.1.258. За положеннями цього пункту Податкового Кодексу України банківські операції та банківська діяльність або ліцензуються, або кваліфікуються. «Безхозних» банківських операцій не існує. Банківська діяльність та банківські операції інтранснаціонального сервітуту моніторяться банківським наглядом Національного Банку України (м.Київ). Банківська діяльність та банківські операції інтернаціональної клієнтели моніторяться банківським наглядом Національнго Банку України (м.Чернігів).

Факторинговий кредит і фінансовий факторинг – це дві різні операції. Факторинговий кредит завжди синтетичний і завжди грошовий в системі грошових платежів. Фінансовий факторинг завжди аналітичний і завжди в системі грошового посередництва. Фінансовий факторинг  – це переказна операція. Факторинговий кредит – це платіжна операція. Але, за будь-яких умов факторинг пов’язаний із зовнішньоекономічною діяльністю, яка ідентифікується класифікатором ОВЕД та ідентифікатором Z. Отримати такого роду каліфікацію зовнішньоекономічної діяльності в межах факторії України можливо лише в системі Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України (м.Чернігів).

Неузгодженість дій в цьому питанні між юридичною системою Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ) та правовою системою Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України (м.Чернігів) призвела до положення, в якому низка банків з іноземним капіталом та під іноземним контролем без будь-якого нагляду з боку контролюючих органів України культивують в Україні, а не при зовнішньоекономічному просторі країни Україна, факторингову діяльність та факторингові операції.

Окремо взяті фізичні особи з системи Державної Виконавчої Служби України та з системи окремих банків під іноземним контролем створили в Україні щось на зразок «рейдерського угрупування» з розподілом «рейдерських функцій». Факторингова діяльність та факторингові операції здійснюються завжди в бенефіціарному режимі. Борг за бенефіціарним режимом факторингових операцій за будь-яких умов не може бути сервусною заборгованістю. Члени вищевказаного «рейдерського синдикату» це дуже добре розуміють.

Розуміючи, що факторингова діяльність і факторингові операції – це діяльність фінансових банків, а не грошових банків. Розуміючи, що грошова заборгованість і фінасовий борг – це різні речі, до складу вищевказаного «рейдерського синдикату» включається колекторна фірма під назвою, в якій міститься спомин про факторинг. Наприклад, ТОВ «ОТП Факторинг Україна». Ніякої фінансової кваліфікації на здійснення факторингових операцій в країні Україна такі фірми не мають. Але окремо взяті фізичні особи саме з таких колекторних фірм являють себе «новоявленими поліцаями часів Другої Світової Війни».

Без будь-якого узгодження своєї діяльності з органами України, які ведуть боротьбу з фінансовим тероризмом, такі колекторні фірми (новоявлені поліцаї часів Другої Світової Війни) вчиняють рейдерські походи за квартирами та майном Українців: представників Титульного Суверенного Народу України, представників Суверенного Народу України, представників Народу України, представників Українського Народу, представників Національних Меншин України та представників Малих Народів України. Зовнішньоекономічна діяльність цих народів України за будь-яких умов не регулюється колекторними фірмами в складі таких юридичних осіб, як ТОВ «ОТП Факторинг Україна».

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» – це не українська організація і не українська установа. Це суб’єкт угорської юрисдикції, який збагачується в Україні на «піратських засадах». Є всі підстави вважати, що така «піратська здобич» іноземних так званих «факторингових фірм», які безконтрольно розповсюдились по Україні, розподіляється поміж окремими представниками Державної Виконавчої Служби України, окремими представниками місцевих судів при країні Україна, окремими представниками колекторних фірм та окремими представниками органів МВС України. За будь-яких умов жодна копійка з «рейдерських походів» колекторних фірм за майном українців та інших суб’єктів конституційного процесу України до бюджету України не потрапляє.

Міністерство доходів і зборів України, незважаючи на наявність в Податковому Кодексі України спомину про факторингову діяльність та факторингові операції, ніколи з такої діяльності та таких операцій жодного податку не отримають. Факторія факторингової діяльності і факторингових операацій за їх фінанасово-економічною суттю знаходиться за межами компетенції Податкового Кодексу України. Платники податків здійснюють не факторингову діяльність, а кредит-факторингову діяльність, не факторингові операції, а кредит-факторингові операції, не факторинг-діяльність з активами, а факторинг діяльність з товарами, не факторинг-аналітичні операції, а факторинг-синтетичні операції.

В системі фінансової факторингової діяльності та фінансових факторингових операцій платників податків не існує. Тому доказом є відсутність аналітичних рахунків в системі Національного Банку України (м.Київ).

06 червня 2013 року Його Високоповажність Президент України наголосив про необхідність запровадження в країні Україна нової економічної Програми – соціальної Програми. Соціальна Програма – це не громадська програма, це не програма клієнтели, це не програма сервітуту, це не програма платників податків, це не програма фізичних осіб та не програма самозайнятих осіб – невласників. Фінансовою факториговою діяльністю та фінансовими факторинговими операціями переймаються самозайняті особи – власники. Реєстрацію самозайнятих осіб – власників здійснює Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників України.

Просимо Міністерство доходів і зборів України розглянути пропозицію Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України щодо спільного виконання зовнішньоекономічних положень нової економічної Програми Президента України, концепцію якої Віктор Федорович Янукович наголосив на адресу Верховної Ради України 06 червня 2013 року.

 

 

Тимчасово ведучий владно-адміністративні справи Кабінету

Міністрів Франчайзер-Упорядників України – Фінансовий Архітектор

Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа

Титульного Суверенного Народу України

 О.О.Халімоненко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.