№11-06-13 від 11 червня 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№11-06-13 від 11 червня 2013 року

 

Міністерству Закордонних Справ України

Копії:    Адміністрації Президента України

Конституційному Суду України

Кабінету Міністрів України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Верховній Раді України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Економіки України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Міністерству Доходів та Зборів України

Національному Банку України

Державній службі з питань регуляторної політики

та розвитку підприємництва

Пропозиція щодо спільного виконання положень нової економічної Програми

Президента України, концепцію якої Віктор Федорович Янукович

наголосив на адресу Верховної Ради України 06 червня 2013 року

 

Міністерство Закордонних Справ України своїм листом №630/19-091-3320 від 03.06.2013р. на адресу Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України проінформувало Дипломатичний Корпус Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України про те, що склад роял-дипломатичних зносин між Роял-Персонами України та Роял-Персонами світу не входить до сфери компетенції Міністерства Закордонних Справ України. Це означає, що весь склад Міністерства Закордонних Справ України не має компетенції супроводжувати міжнародні Роял-дипломатичні зносини Його Високоповажності Президента України та Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України.

Закордонні справи країни Україна, закордонні справи суб’єктів стандарту ISIC, закордонні справи суб’єктів стандарту NACE, закордонні справи суб’єктів стандарту КІCE, народні закордонні справи України, національні закордонні справи України, юридичні закордонні справи України, правові закордонні справи України, Канонічні закордонні справи України, законодавчі закордонні справи України і т.п. – це зовсім різні закордонні справи. Закордонні справи суб’єктів Конституційного процесу країни Україна і закордонні справи суб’єктів транснаціонального анклаву при країні Україна не тільки різні, але й багатоманітні. Міжінтернаціональні закордонні справи України, міжінтранснаціональні закордонні справи України та міжнародні закордонні справи України споріднені поміж собою, але тим не менш різні.

Міністерство Закордонних Справ України не вирішує фінансові закордонні справи України, не вирішує банківські закордонні справи України, не вирішує економічні закордонні справи України. Міністерство Закордонних Справ України не має повноважень на свою діяльність від імені Його Високоповажності Президента України, від імені Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України, від імені Сенату Корінного Народу України, від імені Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України), від імені Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України, від імені Резиденції Його Високоповажності Президента України, від імені Роял-фінансово-банківської системи країни Україна, від імені Суверенних Збройних Сил України та Армії України.

Міністерство Закордонних Справ України не представляє інтереси Государства Титульного Суверенного Народу України, Республіки Суверенного Народу України, Народної Держави України, Демократичної Держави України, унітарної Держави України, суб’єктів господського анклаву при країні Україна, який здійснює свою діяльність за положеннями ст. 52-54 Господарського Кодексу України, суб’єктів владно-адміністративного анклаву при країні Україна, який здійснює свою діяльність за положеннями п. 2 ст. 1 Цивільного Кодексу України.

Сервус-діяльність Міністерства Закордонних Справ України не впорядковує міжнародні відносини та міжнаціональні відносини фінансових Z-клієнтів, фінансових Z-контрагентів, фінансових Z-бенефіціарів, Міжнародних Дипломатичних Місій Нерезидент-системи Корінного Народу України та Міжнародних Дипломатичних Місій Резидент-системи Малих Народів України. Україна існує не тільки в системах закордонних справ, але й в системах іноземних справ, чужоземних справ, інородних справ, іновірних справ і т.п.

За положеннями ст.15 Конституції України економіка країни Україна багатоманітна. В Україні існує вест-економіка, вент-економіка, ват-економіка, вац-економіка та венц-економіка. Міністерство Закордонних Справ України до складу цих економік України не має жодного відношення. Багатоманітну економіку України розбудовують суб’єкти конституційного процесу країни Україна: люди (народи), «граждане» та громадяни. Міністерство Закордонних Справ України інтереси громадян України не представляє. Громадянського Кодексу України не існує. Міністерство Закордонних Справ України інтереси «граждан» України не представляє. «Гражданский Кодекс Украины» ‑ це документ Республіки Суверенного Народу України. Міністерство Закордонних Справ України інтереси Корінних Українців не представляє. Українці в своїй життєдіяльності керується Канонами та Конами, міжнародними правилами та звичаями, а не юридичними документами. Закордонні юридичні документи та закордонні правові документи в системах зовнішньоекономічних фінансових документарних операцій розкладаються по двох різних справах: закордонних юридичних справах України та закордонних правових справах України. Міністерство Закордонних Справ України юридичне, а не правове. Це означає, що Міністерство Закордонних юридичних Справ України не може супроводжувати правові закордонні справи Його Високоповажності Президента України, які формуються у владно-адміністративних системах Франчайзер-Кластера Його Високоповажності Президента України та Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України.

Міжнародна дипломатія та міжнародні закордонні справи Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України співіснують із діяльністю Міністерства Закордонних юридичних Справ України вже понад десять років. Без цих міжнародних зв’язків Корінного Народу України з іншими народами світу вже давно не могло бути й мови про існування на карті планети Земля Суверенної країни Україна.

Саме цей історичний вектор розвитку країни Україна і покладено в фундамент тексту щорічного послання Його Високоповажності Президента України на адресу Верховної Ради України від 06 червня 2013 року. Народні закордонні справи, громадські закордонні справи, соціальні закордонні справи, суспільні закордонні справи та цивільні закордонні справи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності країни Україна мають бути поміж собою узгоджені. Такі вимоги Його Високоповажності Президента України до всіх суб’єктів зовнішньоекономічної та закордонної діяльності країни Україна.

Просимо Міністерство Закордонних юридичних Справ України розглянути пропозицію дипломатичних кіл Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України щодо спільного виконання зовнішньоекономічних та закордонних положень нової економічної Програми Президента України, концепцію якої Віктор Федорович Янукович наголосив на адресу Верховної Ради України 06 червня 2013 року.

 

Радник Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України 

І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.