№10-06-13 від 10 червня 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№10-06-13 від 10 червня 2013 року

 

Голові Державної служби з питань регуляторної

політики та розвитку підприємництва

Бродському М.Ю.

Копії:    Адміністрації Президента України

Конституційному Суду України

Кабінету Міністрів України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Верховній Раді України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Економіки України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Міністерству Закордонних Справ України

Міністерству Доходів та Зборів України

Національному Банку України

Пропозиція щодо спільного виконання положень нової економічної Програми

Президента України, концепцію якої Віктор Федорович Янукович

наголосив на адресу Верховної Ради України 06 червня 2013 року

 

Державну службу з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва створено Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем 21 грудня 2011 року.

Станом на 21 грудня 2011 року Президент країни Україна сконцентрував свої зусилля на розвитку національно-інтернаціонально-транснаціонального зовнішньоекономічного простору країни Україна, зокрема сконцентрував свої зусилля на формуванні та розвитку ємницького венц-транснаціонального сервус-фінансового простору при країні Україна, приємницького інвенц-транснаціонального сервус-фінансового простору при країні Україна і підприємницького субінвенц-транснаціонального сервус-фінансового простору при країні Україна (а не в країні Україна).

Зовнішньоекономічні відносини між ємницьким венц-транснаціональним сервус-фінансовим простором при країні Україна та фінансовим простором країни Україна ніколи не встановлювались. Сервус-фінансових відносин в країні Україна не існує.

Приємницький інвенц-транснаціональний сервус-фінансовий простір при країні Україна існує у вигляді сервус-комерційної системи Національного Банку України (м.Київ). Національний Банк України (м.Київ) інтереси націонал-суб’єктів конституційного процесу країни Україна не представляє. Інтереси націонал-суб’єктів конституційного процесу країни Україна представляє Національний Банк України (м.Чернігів).

Приємницький інвенц-транснаціональний сервус-фінансовий простір при країні Україна (сервус-комерційної системи в складі Національного Банку України (м.Київ) інтереси підприємницького субінвенц-транснаціонального сервус-фінансового простору не представляє і, навпаки. Це означає, що Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (суб’єкт підприємницького субінвенц-транснаціонального сервус-фінансового простору) знаходиться не при країні Україна, а при Державі України (так званій позаконституційній «Нашій Державі», а не при будь-якій конституційній Державі України). Конституція України передбачає існування в країні Україна не однієї Держави України, а водночас трьох держав: Демократичної Держави України, Унітарної Держави України та Народної Держави України. Так звана позаконституційна «Наша Держава» ідентифікується кодом ЄДР (невідомо якої країни). Код ЄДР (сервітут мерче-фізичних осіб – мерців при житті) ніякого відношення до державних кодів України ЄДРПОУ за КІСЕ та ЄДРПОУ за NACE не має.

Всі вищеперелічені три конституційно-визначені держави країни Україна є суб’єктами владно-адміністративної діяльності Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). Кабінету Міністрів України (м.Київ) інтереси Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) не представляє. Інтереси Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України представляє не Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ), а Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників України. Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ) – юридична особа. Всі юридичні особи – нестатистичні одиниці країни Україна.

Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва в складі Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ) – нестатистична одиниця країни Україна, яка відрізняється від інших нестатистичних одиниць країни Україна тільки однією відзнакою. В складі Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва підприємницькі функції виконують самозайняті особи (невласники), а не фізичні особи (сервуси) і, навпаки, в складі Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ) комерційні функції виконують фізичні особи (сервуси), а не самозайняті особи (невласники).

Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників України також, як і Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва переймається підприємницькою діяльністю, але за різними статусами підприємців. Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва переймається інтранснаціонал-фінансовими справами підприємців-невласників. Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників України переймається інтернаціонал-фінансовими справами підприємців-власників.

Справи підприємців-невласників урядовуються при зовнішньоекономічному просторі країни Україна. Справи підприємців-власників упорядковуються в зовнішньоекономічному просторі країни Україна. Підприємці-невласники і підприємці власники – це цивільники, а не сервуси. Сервус-Кодексу в країні Україна не існує. Цивільного Кодексу в країні Україна теж не існує. Так званий «Цивільний Кодекс України» існує при країні Україна, а не в країні Україна. За положеннями п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України цей Кодекс не регулює відносини підприємців-власників. Це означає, що діяльність підприємців-власників здійснюється в межах економічного простору Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України. Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна (м.Київ) ніякого відношення до підприємців-власників не має.

Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників України розміщено в зовнішньоекономічному просторі країни Україна на умовах Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність». Цей Закон України визначає суб’єктом зовнішньоекономічних зносин країни Україна Суверенний Народ України. Суверенний Народ України існує в межах Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України. В міжнародних справах України Його Високоповажність Президент України представляється і діє від імені Суверенного Народу України. Зовнішньоекономічні справи Його Високоповажності Президента України  регулюються органами владно-адміністративного управління Франчайзер-Кластера фідуціар-зовнішньоекономічної бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України.

06 червня 2013 року в своєму щорічному посланні на адресу Верховної Ради України Його Високоповажність Президент України наголосив на необхідності формування при країні Україна не тільки сервус-клієнтели фізичних осіб, але й соціального суспільства в межах зовнішньоекономічного простору країни Україна. Соціальне суспільство в межах зовнішньоекономічного простору країни Україна має бути сформованим на іноваційних засадах. Іноваційні засади та іновенц-засади формування підприємницької діяльності – різні, але доповнюють одне одного.

06 червня 2013 року Його Високоповажність Президент України сформулював на адресу Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) завдання, яке полягає в справі формування в межах зовнішньоекономічного простору країни Україна організації підприємців-власників. Організація  підприємців-власників і організація підприємців-невласників безумовно мають встановити поміж собою зовнішньоекономічні відносини. Такі відносини передбачені в Наказі Міністерства Фінансів України №1588 від 09 грудня 2011 року. Організація підприємців-власників України перед організацією підприємців-невласників при країні Україна представляється від імені Фінансово-Економічної Консул-Дипломатичної Місії Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України.

Просимо Державну службу з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва розглянути пропозицію Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) щодо спільного виконання положень нової економічної Програми Президента України, концепцію якої Віктор Федорович Янукович наголосив на адресу Верховної Ради України 06 червня 2013 року.

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.