№31-05-13 від 31 травня 2013 року

ТРДПАУ 553515506-553515469
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ФРАНЧАЙЗЕР-УПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

(ПРИ ФРАНЧАЙЗЕР КЛАСТЕРІ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ)

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№30-05-13 від 30 травня 2013 року

 

Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі міста Чернігова

 

Копії:                          Адміністрації Президента України

Міністерству Юстиції України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Генеральній Прокуратурі України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Національному Банку України

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Головному Управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівському міському управлінню юстиції

УМВС України в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській міськраді

Чернігівській облраді

Про порушення кримінальної справи по відношенню до начальника

Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходька

 

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму листом №12-04-13 від 12 квітня 2013 року проінформувала Генеральну Прокуратуру України про наявність в діях начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходька ознак кримінальних правопорушень (а не ознак кримінальних юріпорушень).

На цю інформацію відреагували Генеральна Прокуратура України, Міністерство Юстиції України та Рада Національної Безпеки та Оборони України.

За листом Заступника Міністра Юстиції України №6820-0-33-13/11 від 22.04.2013 року кримінальна справа до начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходька має бути відкритою слідчим прокуратури міста Чернігова або слідчим Прокуратури Чернігівської області в порядку, який визначено в частині 1 ст. 214 Кримінально-Процесуального Кодексу України.

Листом Генеральної Прокуратури України №04/2/3–р–13 від 07.05.2013 року до справи щодо кримінальних правопорушень Ю.М. Приходька підключено Міжвідомчу Інтерпол-Колегію протидії фінансово-економічному тероризму.

Кримінальне правопорушення (а не кримінальне юріпорушення) в діях начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько міститься в документі Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ №193/14/12 від 05.06.2012 року. За цим документом, який затверджено начальником Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько реалізовано приміщення z-бенефіціара України, без рішення суду про виселення z-бенефіціара України з приміщення, яке реалізоване сервусом на прізвище Ю.М. Приходько.

Вищенаведений факт має всі ознаки умисного саботажу окремо взятими фізичними особами з системи Міністерства Юстиції України по відношенню до сучасних модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України. Всі без винятку z-бенефіціари країни Україна знаходяться під владно-адміністративним упорядкуванням Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України. Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна, до складу суб’єктів якого належить Міністерство Юстиції України, ніякого відношення до Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України не має.

Кабінет Міністрів сервус-урядників при країні Україна – ЮРИСДИКЦІЙНИЙ. Кабінет Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна – ПРАВОЗДАТНИЙ. Начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько вчинив не юридично-кримінальне діяння по відношенню до сервуса при країні Україна, а кримінально-правове дійство по відношенню до z-бенефіціара країни Україна. Сервітут Кабінету Міністрів Сервус-Урядників при країні Україна та бенефіціарія Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників країни Україна знаходяться поміж собою в консул-дипломатичних зносинах.

Начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько підлягає осудженню в будь-якому правоздатному суді країни Україна за його рейдерство в економічний простір Українців з метою вчинення кримінального діяння по відношенню до власників та власності z-бенефіціарів України. Але, питання осудження начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько другорядне. Головне полягає в тому, що органи прокуратури міста Чернігова та Чернігівської області мають повернути Нерезидент-Екстериторіальному Банку Народу України та Міжвідомчій Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму приміщення, яке начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько поцупив в системі української правоздатності та продав в системі неукраїнської юрисдикції, а гроші за цю операцію поклав до власної кишені.

Начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько поцупив та продав бюджетне приміщення Конгресу Національних Меншин України. Така подія має не кримінальне забарвлення і навіть не терористичне забарвлення. Така подія має можливість кваліфікуватись у якості військово-загарбницької операції або спроби до розпалювання в Україні народно-громадянської війни. Є підстави вважати, що вищевказаними діями начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько керували якісь треті особи, які мають відношення до так званих агресивних кіл (агресорів), які за сучасних умов реально розпалюють війну на Близькому Сході.

Прокуратура міста Чернігова та Прокуратура Чернігівської області в справі начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько, який вчинив акт агресії по відношенню до власності та власників української бенефіціарії, мають довести свою непричетність до справи бездіяльності по відношенню до укріплення конституційного ладу в країні Україна. Прокуратура міста Чернігова та Прокуратура Чернігівської області – юрисдикційні, а не правоздатні. Це означає, що вже найближчим часом в межах Кабінету Міністрів Франчайзер-Упорядників України будуть створені і франчайзинг-судові органи, і франчайзинг-прокурорські органи та органи франчайзинг-інполу. Всі ці органи не полишать своєї уваги жодного кримінального діяння будь-якого сервуса, який вчинив злочин проти власності та власників України.

Доказом кримінально-протиправної діяльності начальника Деснянського ВДВС ЧМУЮ Ю.М. Приходько є копії документів, які містяться в додатках до цього листа (цих документів чомусь не існує в додатках до акту Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ №193/14/12 від 05.06.2012 року). Реалізована сервусом Ю.М. Приходько нерухомість була оформлена на паспорт НК 679075 (а не на ідентифікаційний код фізичної особи), на бенефіціара в банку бенефіціара (а не на сервуса в банку сервуса) та в доларах США (не розрахункової одиниці країни Україна). Реалізоване приміщення продане в гривні. Це означає, що начальник Деснянського ВДВС ЧМУЮ відкрив в системі Міністерства Юстиції України нелегальний конвертаційний центр – кримінально-карне діяння в системі Кабінету Міністрів сервус-урядників при країні Україна.

 

Додаток: за текстом листа на двох аркушах.

 

Тимчасово ведучий владно-адміністративні справи Кабінету

Міністрів Франчайзер-Упорядників України – Фінансовий Архітектор

Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Халімоненко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.