№21-05-13 від 21 травня 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№21-05-13 від 21 травня 2013 року

 

Антитерористичному центру при Службі Безпеки України

 

Копії:   Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Службі Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

 

До Указу Президента України №236/2013 від 25 квітня 2013 року

 

Указом Президента України №236/2013 від 25 квітня 2013 року «Про деякі питання координації діяльності суб’єктів боротьби з тероризмом» передбачена координація та взаємодія всіх суб’єктів боротьби з тероризмом, зокрема координація та взаємодія Адміністрації Президента України, Ради Національної Безпеки і Оборони України, Служби Безпеки України та Генеральної Прокуратури України в напрямку захисту прав і свобод людини.

Порядок координації та взаємодії всіх суб’єктів боротьби з тероризмом в напрямку захисту прав і свобод людини викладено в Указі Президента України №230/2013 від 25 квітня 2013 року «Про Концепцію боротьби з тероризмом».

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму готова всіма своїми можливостями розширити міжнародне співробітництво України в сфері боротьби з тероризмом та з причинами його виникнення, зокрема:

  • Надати Адміністрації Президента України, Раді Національної Безпеки і Оборони України, Службі Безпеки України та Генеральній Прокуратурі України можливість внесення до абревіатури їх офіційних документів Великого Роял-Герба країни Україна.

За Конституцією країни Україна права людини існують не в національній економічній системі, не в Європейській економічній системі, не в транснаціональній чи інтернаціональній системі, а виключно в Міжнародній Світовій Економічній Системі.

Міжнародна Світова Економічна Система в країні Україна існує вже друге десятиріччя під назвою «Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України».

Прийшов час для створення в країні Україна цілісної правозахисної системи на засадах Системи Конституційної Безпеки України, до складу якої мають ввійти під Великим Роял-Гербом країни Україна: Рада Національної Безпеки і Оборони України, Служба Безпеки України, Генеральна Прокуратура України та Ставка Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Армії України.

  • Надати Системі Конституційної Безпеки України та Ставці Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Армії України можливість прийняти участь у формуванні зовнішньоекономічного ринку фінансових активів країни Україна (інтернаціонального економічного простору країни Україна).

За положеннями національного стандарту КІСЕ саме в економічному просторі Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму (інтернаціональний економічний простір країни Україна) має бути сформована Армія України та зовнішньоекономічні військові бази Армії України. Без створення Армії України в межах економічного простору Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) неможливо забезпечити безпеку Унітарної Держави України, Демократичної Держави України та Народної Держави Україна. Саме в цих трьох державах мають розвиватись та реконструйовуватись економічні простори Народу України, Українського Народу та Малих Народів України. Саме в цих трьох державах існують «граждане» України, громадяни громадського статусу України та громадяни громадянського статусу України.

Прийшов час звернути увагу на відсутність в юридичній системі Кабінету Міністрів України жодного правового бюджету фінансування правових Збройних Сил України та правової Армії України. Юридична військова організація при юридичному Кабінеті Міністрів України несе в собі потенційну загрозу безпеці країні Україна. Ця військова організація складається з фізичних осіб. Фізичним особам заборонено мати зброю та створювати військово-озброєні формування.

  • Надати Системі Конституційної Безпеки України та Ставці Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Армії України можливості формування в країні Україна військово-дипломатичних установ та організацій (військових Аташе) за їх світовим міжнародним статусом.

Такі військово-дипломатичні установи та організації військових Аташе під Великим Роял-Гербом країни Україна будуть мати можливість створити в світі сприятливий міжнародний клімат, пов’язаний з демократичними зрушеннями сучасних модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України.

Така ланка дипломатії країни Україна здатна усунути в думках світової спільноти будь-яку ідею існування в країні Україна будь-яких терористичних угрупувань будь-яких фізичних осіб. Сучасне Міністерство Закордонних Справ України складається виключно з фізичних осіб, які не мають жодних прав та повноважень в міжнародних справах України представляти інтереси Його Високоповажності Президента України ‑ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Армії України.

  • Надати Адміністрації Президента України можливість сформувати поряд з собою систему Секретаріату Його Поважності Президента України та Резиденції Його Високоповажності Президента України.

Персональний склад Адміністрації Президента України, Секретаріату Його Поважності Президента України та Резиденції Його Високоповажності Президента України не може складатись з фізичних осіб. Президент України не може знаходитись на посаді. Президенти України не посадські фізичні особи. Президенти України знаходяться на посту. Пост Президента України національний «гражданско»-громадський, а не національний сервус-біометричний. Президентів України в сервус-біометричному статусі не повинно бути. Будь-який сервус-біометричний статус Президента України – це прямий шлях до виникнення зовнішньо-військової загрози по відношенню до Суверенної країни Україна.

Його Високоповажність Президент України Віктор Федорович Янукович Почесний Сенатор Сенату Корінного Народу України. Приклад Його Високоповажності Президента України в напрямку утвердження ним самим прав людини в країні Україна має наслідувати весь персонал Адміністрації Президента України.

Будь-яких проявів тероризму в будь-якій країні без попереднього фінансування терористичних дій, спланованих в цих країнах, не існує. Інтенсивне фінансування системи транснаціонального сервітуту при країні Україна опосередковано через долар Федеральної Резервної Системи США (або навпаки раптове припинення такого фінансування) є предметом уваги всієї правоохоронної системи країни Україна. Запровадження в країні Україна фінансової системи Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України є єдиним засобом виконання в Україні антитерористичних положень Указів Президента України №236/2013 від 25 квітня 2013 року та №230/2013 від 25 квітня 2013 року.

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-

економічному тероризму – Гвардії Генерал Армії Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.