№15-05-13 від 15 травня 2013 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

СУДОВИЙ ФІНАНСОВИЙ АРБІТРАЖ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№15-05-13 від 15 травня 2013 року

Чернігівському окружному адміністративному суду

Чернігівському міському центру зайнятості

Копії:    Управлінню СБУ в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській обласній раді

Чернігівській міській раді

Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі м. Чернігова

УМВС України в Чернігівській області

Апеляційному суду Чернігівської області

Господарському суду Чернігівської області

Адміністративному окружному суду Чернігівської області

Новозаводському районному суду м. Чернігова

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Новозаводському ВДВС Чернігівського МУЮ

 

На адміністративний позов Чернігівського міського

центру зайнятості в адресу Чернігівського окружного

адміністративного суду за №05/2056 від 30.04.2013 року

 

До Судового Фінансового Арбітражу Титульного Суверенного Народу України потрапив текст адміністративного позову Чернігівського міського центру зайнятості в адресу Чернігівського окружного адміністративного суду за №05/2056 від 30.04.2013 року. За текстом цього документу виникла необхідність провести консультації між Судовим Фінансовим Арбітражем Титульного Суверенного Народу України, Чернігівським окружним адміністративним судом та Чернігівським міським центром зайнятості.

Питання зайнятості – це не питання праці. Трудові питання – це не питання робіт. Робітники, працівники, трудівники, зайняті, самозайняті особи, слуги, прислуги, наймити і т.п. мають місце в Україні бути, але в різних стандартах, в різних класифікаціях та різних кодексах.

Робітники існують виключно в транснаціональній системі при країні Україна. Працівники існують виключно в інтернаціональній системі при країні Україна. Трудівники існують виключно в стандарті NACE, зайняті персони існують виключно в стандарті ISIC. Громади, спільноти, соціум, суспільство, спільності, скупщини і т.п. існують зовсім в різних класифікаціях, але за будь-яких умов або в правових, або в юридичних. В правовому економічному просторі не існує юридичної термінології. В юридичному фізіономічному просторі не існує правової термінології.

В адміністративному позові Чернігівського міського центру зайнятості в адресу Чернігівського окружного адміністративного суду за №05/2056 від 30.04.2013 року все переплутано так, що жоден суд не зможе вирішити питання, яке Чернігівський міський центр зайнятості хоче вирішити в Чернігівському окружному адміністративному суді.

В цьому документі частково мова йде про роботи, частково йде про працю, частково йде про трудову діяльність, частково йде про найманство. Жодної класифікаційної ознаки всіх цих різновидів діяльності в тексті документу не існує. Натомість, адміністративний позов Чернігівського міського центру зайнятості в адресу Чернігівського окружного адміністративного суду за №05/2056 від 30.04.2013 року народився начебто під час розслідувань трудових відносин ПАТ «Банк Демарк» з гражданкой Шахлович О.О. Такого поєднання відносин між гражданкою Шахлович О.О. та юридичною особою ПАТ «Банк Демарк» існувати не може навіть теоретично. Всі без винятку юридичні особи – не статистичні одиниці країни Україна. Це означає, що ПАТ «Банк Демарк» в країні Україна не існує. ПАТ «Банк Демарк» існує в транснаціональній юрисдикції при країні Україна. В транснаціональній юрисдикції при країні Україна граждан України не існує. Гражданка Шахлович О.О. навіть теоретично не могла бути найманим працівником та займатись трудовою діяльністю в ПАТ «Банк Демарк». Наймана праця не сумісна з трудовою діяльністю. Найманством займаються виключно фізичні особи – мігранти. Граждане України до складу фізичних осіб – мігрантів не належать.

ПАТ «Банк Демарк» – це транснаціональне юридичне формування, яке складається з фізичних осіб. Фізичні особи ніякого відношення до соціуму України не мають. Міністерство соціальної політики України – це не Міністерство громадської політики України, це не Міністерство транснаціональної клієнтели при країні Україна, це не Міністерство транснаціонального сервітуту при країні Україна. Міністерство, яке переймається соціальними питаннями України за будь-яких умов має бути правовим, але аж ніяк не юридичним. Треба розуміти так, що адміністративний позов Чернігівського міського центру зайнятості в адресу Чернігівського окружного адміністративного суду за №05/2056 від 30.04.2013 року складено не Міністерством соціальної політики України, а Міністерством мігрант-сервусної політики України.

За вищевказаним документом Чернігівський міський центр зайнятості належить до складу державного центру зайнятості. Але, Конституція країни Україна передбачає існування в Україні трьох правових держав – Народної держави України, Демократичної держави України та Унітарної держави України. Всі ці три держави входять до складу Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). В реєстрах всіх вищевказаних держав України так званого «державного центру зайнятості», який начебто звернувся з адміністративним позовом до Чернігівського окружного адміністративного суду, не існує. Це означає, що Чернігівський міський центр зайнятості є нелегальною структурою в Україні. Є припущення, що Чернігівський міський центр зайнятості є нелегальною структурою також і в транснаціональному анклаві при країні Україна.

Чернігівський окружний адміністративний суд та Адміністрація Президента України є суб’єктами адміністративної діяльності в країні Україна. Адміністративна діяльність – це управлінська діяльність. За положеннями п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України всі владно-адміністративні одиниці в Україні ніякого відношення до Цивільного Кодексу України не мають. Юридичними та фізичними особами не переймаються. Чинність «Гражданского Кодекса Украины» ніколи не скасовуваласть. «Граждане» України знаходяться під захистом військових підрозділів Армії України, яка формується в межах економічного простору Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). Всі без винятку «гра ждане» України – військовоповинні. Це означає, що жоден суд, який знаходиться поза межами національної правоздатності Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України), не має ані прав, ані повноважень розглядати будь-яку справу, фігурантом якої є «гражданин» України. Такий висновок наслідує з положень Програми Його Високоповажності Президента України «Україна для людей».

«Граждане» (військовоповинні) – не суб’єкти Адміністративного Кодексу України. Не має значення, про що пише на адресу Чернігівського окружного адміністративного суду так званий Чернігівський міський центр зайнятості. Ніякої зайнятості в середовищі фізичних осіб не існує. Документ за №05/2056 від 30.04.2013 року складали фізичні особи (серви), а не самозайняті особи. Підписант документу №05/2056 від 30.04.2013 року в реєстрі самозайнятих осіб транснаціонального анклаву при країні Україна не значиться. Це означає, що адміністративний позов за №05/2056 від 30.04.2013 року так званого Чернігівського міського центру зайнятості на адресу Чернігівського окружного адміністративного суду має бути переадресованим до поштової скриньки Судового Фінансового Арбітражу Титульного Суверенного Народу України.

 

Голова Судового Фінансового Арбітражу –

Сенатор Сенату Корінного Народу України
Л.І.Козлов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.