№15-04-13 від 15 квітня 2013 року

КГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№15-04-13 від 15 квітня 2013 року

 

Чаплинському районному суду Херсонської області

Апеляційному суду Херсонської області

 

Копії:    Прокуратурі Херсонської області

Херсонській облдержадміністрації

УМВС України в Херсонській області

На лист Всеукраїнської громади Месхетинських

турок «ВАТАН» №13/01 від 19.03.2013р.

 

До Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) звернулись представники Всеукраїнської громади Месхетинських турок «ВАТАН». За змістом звернення представників Всеукраїнської громади Месхетинських турок «ВАТАН» в Чаплинському районному суді Херсонської області має відбутись слухання кримінальної справи, фігурантом якої є не фізична особа (мігрант-заробітчанин в Україні), а турок Сулієв Раміз Тамалович (представник Національно-турецької Меншини в Україні).

За відомостями, які містяться в листі Всеукраїнської громади Месхетинських турок «ВАТАН» №13/01 від 19.03.2013р., Сулієв Раміз Тамалович потрапив в становище, яке потребує ретельного вивчення в процесі судового слідства Чаплинським районним судом Херсонської області. Є підстави вважати, що по відношенню до Сулієва Раміза Тамаловича існують факти, які доводять його повну непричетність до такої події, як нанесення тяжких тілесних ушкоджень фізичній особі Никитчуку Володимиру Юрійовичу.

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) не втручається в справи слідчих та судових органів національної юрисдикції при країні Україна, фігурантами яких є фізичні особи національної громади при країні Україна. Проте, Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) не полишає своєї уваги склад будь-яких подій, що пов’язані з представниками Національних Меншин України та Малих Народів України. Такі події, в разі їх виникнення в будь-якому місці, розглядаються органами Інтерполу при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України).

Звертаючись до Чаплинського районного суду Херсонської області по справі, яка пов’язана з судовим слідством щодо Сулієва Раміза Тамаловича, просимо ретельно дослідити всі факти цієї справи і не припуститись судової помилки, яка б не переросла (в разі неправомірного засудження Сулієва Раміза Тамаловича) в штучно-роблений міжетнічний конфлікт.

По вищевказаній справі Чаплинського районного суду Херсонської області, щодо Сулієва Раміза Тамаловича, права цього українця турецького походження мають бути захищеними не тільки судовою системою національної юрисдикції, але й правозахисною системою Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

В національно-юридичній судовій системі дотримання народних прав людини забезпечується фактом присутності в будь-якому національному судовому процесі представника міжнародних правоохоронних органів та міжнародних правозахисних органів.

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України), звертаючись до Апеляційного суду Херсонської області та Чаплинського районного суду Херсонської області, просить акредитувати при справі Чаплинського районного суду Херсонської області в частині судочинства, яке стосується Сулієва Раміза Тамаловича, Хазікова Равшана Айдіншайовича (паспорт РСНУ 250102948 від 18 травня 2012 року) ‑ офіційного представника Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму.

 

Додаток: ксерокопія листа Всеукраїнської громади Месхетинських турок «ВАТАН» №13/01 від 19.03.2013р.

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.