№12-04-13 від 12 квітня 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№12-04-13 від 12 квітня 2013 року

 

Генеральній Прокуратурі України

Копії:   Управлінню СБУ в Чернігівській області

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівському міському управлінню юстиції

Деснянському ВДВС Чернігівського МУЮ

Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі м. Чернігова

УМВС України в Чернігівській області

Службі Безпеки України

Міністерству Юстиції України

Державній Виконавчій Службі України

Адміністрації Президента України

Держфінмоніторингу України

Генеральному департаменту банківського нагляду НБУ

ТОВ «ОТП Факторинг Україна»

Апеляційному суду Чернігівської області

Чернігівській облдержадміністрації

Про порушення кримінальної справи по відношенню до начальника

Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму просить порушити кримінальну справу по відношенню до начальника Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько за наявності ознак перевищення ним своїх службових повноважень.

Суть справи наступна:

  • в державі Україна не існує адміністративно-командної системи управління економікою, в державі Україна існують виключно фінансово-економічні методи управління економікою;
  • за фінансово-економічними методами управління економікою ієрархія управлінських рішень приймається:

–         на рівні основ державного законодавства;

–         на рівні державного законодавства;

–         на рівні підзаконних державних актів;

–         на рівні беззаконня при країні Україна виключно діють комерсанти на свій страх і ризик.

  • Державна Виконавча Служба України моніторить виключно фізичних осіб. Фізичні особи існують виключно на рівні беззаконня при країні Україна.

Це означає, що начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько не мав і не має жодних повноважень на втручання в справи аналітичних клієнтів України, z-клієнтів України, z-агентів України, z-контрагентів України, z-бенефіціарів України – суб’єктів основ законодавства України. Суб’єкти основ законодавства України моніторяться виключно Міжвідомчою Інтерпол-Колегією протидії фінансово-економічному тероризму.

За актом Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ про реалізацію предмету іпотеки №193/14/12 від 05.06.2012 року начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько виявив себе у якості особи, яка підозрюється в справі фінансового тероризму по відношенню до сучасних модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України.

Начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько не дослідив суть акта Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ №193/14/12 від 05.06.2012 року (виявив злочинну халатність).

За актом Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ №193/14/12 від 05.06.2012 року реалізована квартира z-бенефіціара України (а не фізичної особи) без узгодження цього питання з Міжвідомчою Інтерпол-Колегією протидії фінансово-економічному тероризму. Начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько ухилився від виконання положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

За актом начальника Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько №193/14/12 від 05.06.2012 року квартира z-бенефіціара України продана без рішення суду про виселення z-бенефіціара України з цієї квартири (що є беззаперечним доказом існування злочину по відношенню до власності і власника). Натомість, за наказом Деснянського районного суду № 2-н/750/497/13 від 29.03.2013 року, та ж сама квартира і досі належить тому ж самому z-бенефіціару України.

Квартири (а не товар) будь-яких аналітичних клієнтів України, z-агентів України, z-контрагентів України, z-бенефіціарів України не можуть знаходитись на обліку в будь-яких бюро технічної інвентаризації будь-яких міських рад. Інвентаризація – це інвентура стандарту NACE. Держава Україна в цілому, а тим більш Державна Виконавча Служба України, ніякого відношення до стандарту NACE не мають.

Начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько вступив в злочинний зговір з керівництвом юридичної особи під Угорським контролем ТОВ «ОТП Факторинг Україна». ТОВ «ОТП Факторинг Україна» не має ліцензії на здійснення валютних операцій в Україні, не кваліфіковано у якості суб’єкта факторингової діяльності в межах Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України. Це означає, що начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько отримав дохід у 231 500, 00 грн. злочинним шляхом. Жодна копійка з цієї суми до бюджету України не надійшла.

За актом №193/14/12 від 05.06.2012 року начальник Деснянського відділу ДВС ЧМУЮ Ю.М.Приходько продав бюджетну квартиру Конгресу Національних Меншин України ???!!! Це означає, що за рішенням начальника будь-якого ДВС Міністерства Юстиції України виникне можливість продажу Офісу Його Високоповажності Президента України. Забезпечення безпеки діяльності Його Високоповажності Президента України покладено на Службу Безпеки України.

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічного тероризму просить Генеральну Прокуратуру України доручити розслідування цієї справи Службі Безпеки України.

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-

економічному тероризму – Гвардії Генерал Армії Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.