№16-03-13 від 16 березня 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Чернігівський Бенефіціар-Муніципалітет

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№16-03-13 від 16 березня 2013 року

Начальнику УРРПГ ПАТ «Чернігівгаз»

О.І.Близнюк

Копії: Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Службі Безпеки України

Обласному Управлінню НБУ в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській райдержадміністрації

Чернігівській міськраді

Чернігівській облраді

Чернігівській райраді

На Ваше повідомлення № о/р 58545 від 20.02.2013 року

 

Чернігівський Бенефіціар-Муніципалітет розглянув текст Вашого повідомлення за № о/р 58545 від 20.02.2013 року.

За Вашим повідомленням № о/р 58545 від 20.02.2013 року ПАТ «Чернігівгаз» має справу зі споживачами, а не з покупцями природного газу. Економічний простір споживачів і економічний простір покупців формуються різними Кабінетами Міністрів України. Економічний простір споживачів формується Кабінетом Міністрів України (упорядників) при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України). Економічний простір покупців формується Кабінетом Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України.

Природний газ входить до сфери компетенції Кабінету Міністрів України (упорядників) при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України). Товарний газ входить до сфери компетенції Кабінету Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України.

В реєстрах Кабінету Міністрів України (упорядників) при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України) ПАТ «Чернігівгаз» не значиться. Це означає, що ніяких споживачів в системі ПАТ «Чернігівгаз» не існує.

ПАТ «Чернігівгаз» керується Постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 19.12.1999 року. Всі без винятку документи датовані 1999 роком не входять до сфери компетенції Кабінету Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України. Кабінет Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України здійснює свою діяльність за Класифікатором ДК 009:2010. Кабінет Міністрів України (упорядників) при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України) здійснює свою діяльність за Класифікатором ДК 009:2005.

З Вашого повідомлення № о/р 58545 від 20.02.2013 року наслідує бажання ПАТ «Чернігівгаз» укласти договір про спільну діяльність між споживачами природного газу (за їх бенефіціар-статусом) та ПАТ «Чернігівгаз». Такі договори реєструються в Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України) в порядку, який визначено в стандарті П(С)БО-12.

В будь-якому іншому випадку Ваше повідомлення № о/р 58545 від 20.02.2013 року містить в собі ознаки фінансово-терористичної діяльності ПАТ «Чернігівгаз» по відношенню до всіх без винятку власників житлового фонду Чернігівської області. Документи, що підтверджують право власності на будь-яку нерухомість в країні Україна емітуються в Україні Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України).

В системі Кабінету Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України не існує сімей, не існує сімейних документів та не існує довідок про склад сімей. Ідентифікаційні коди, про які йде мова у Вашому повідомленні № о/р 58545 від 20.02.2013 року в системі сервітуту Кабінету Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України, сім’ям не надаються. Сім’ї формуються з людей різної статі. В складі сервітуту Кабінету Міністрів України (урядників) при національному Парламенті України людей не існує.

Фізичні особи ні за яких умов не можуть бути абонентами ПАТ «Чернігівгаз». Таке положення відносин між ПАТ «Чернігівгаз» та фізичними особами суперечить положенням Податкового Кодексу України. З Вашого повідомлення № о/р 58545 від 20.02.2013 року наслідує примусова дія ПАТ «Чернігівгаз» на адресу всіх мешканців м. Чернігова в частині, яка має ознаки фінансово-кримінальної діяльності (порушення вимог фінансової дисципліни в Україні).

ПАТ «Чернігівгаз» ‑ юридична особа, нестатистична одиниця України, яка знаходиться в залежності від транснаціональних корпорацій при країні Україна. ПАТ «Чернігівгаз» не набуло статусу інстатуційної одиниці. Статус інстатуційної одиниці надається Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України). Відсутність ПАТ «Чернігівгаз» в складі інстатуційних одиниць України визначає ПАТ «Чернігівгаз» у якості рейдера по відношенню до економічної факторії України. Це означає, що ПАТ «Чернігівгаз» не може користуватись «Податковою гаванню України» при Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України).

Пільгові документи, про які йде мова в Вашому повідомленні № о/р 58545 від 20.02.2013 року, формуються Адміністрацією «Податкової гавані України», а не ЖЕКами національного сервітуту при країні Україна. Таке словосполучення, як «Газопостачальне підприємство» не містить в собі ніякої економічної суті. Підприємства за будь-яких умов або щось купують, або щось продають, але за будь-яких умов не займаються постач-збутом. Всі без винятку системи постач-збуту в Україні входять до сфери компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Підприємства, приємства, ємства та субпідприємства – суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності транснаціональних корпорацій при країні Україна. Жодна транснаціональна корпорація світу жодного кубометру природного газу в країну Україна ще ніколи не постачала і постачати ніколи не буде.

Припинення постачання природного газу згідно чинного законодавства невідомо якої країни (так треба розуміти з Вашого повідомлення) дуже цікава річ для органів фінансової Поліції, фінансового Інполу та фінансового Інтерполу України. Чинного законодавства національного сервітуту в країні Україна не існує. Національні Меншини України (татари, гуцули, євреї і т.п.) жодним Законом України не зводяться на рівень обезправлених, обездолених та обезволених мерче (військовополонених або мерців при житті).

Сучасні модернізаційні Програми Його Високоповажності Президента України передбачають не суспільно-громадську конфронтацію, а 70-відсоткову капіталізацію економіки України. Це означає, що 70-відсотків «живого капіталу» України ніколи не зможуть укласти договір з ПАТ «Чернігівгаз», про який йде мова у Вашому повідомленні № о/р 58545 від 20.02.2013. року. «Живий капітал» України і «живий товар» при Україні поміж собою не сумісні. Фізичні особи – мігранти-заробітчани існують виключно в статусі «живого товару» при країні Україна. «Живий капітал» України – це Корінний Народ України та Національні Меншини України (Малі Народи України).

З Вашого повідомлення № о/р 58545 від 20.02.2013 року «не зрозуміло» чиї інтереси захищає ПАТ «Чернігівгаз»: інтереси Корінного Народу України, інтереси Національних Меншини України (Малих Народів України), інтереси Його Високоповажності Президента України чи інтереси якихось третіх осіб, які не мають ніякого відношення до країни Україна. Система зовнішньоекономічного постачання газу в Україні моніториться Інполом України та Інтерполом України. В реєстрах Інполу України та Інтерполу України ПАТ «Чернігівгаз» не значиться.

Нема заперечень тому, щоб між споживачами газу та газопостачальними інститут-одиницями України велись розрахунки, але не комерційні платежі. Бог не комерсант. Природа ніколи не створювала комерційного газу. Зневага до Бога, яку виявляє ПАТ «Чернігівгаз», не може бути схваленою іудеями, мусульманами, християнами і т.д. Кабінет Міністрів України, який очолюється М.Я.Азаровим ніколи не виносив жодної постанови, в якій Бог будь-яким чином прямо або опосередковано займався б комерційною діяльністю. Це означає, що ПАТ «Чернігівгаз» переймається не законною діяльністю, а самоуправством та самочинством по відношенню до природного ресурсу Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України).

Двері Чернігівського Бенефіціар-Муніципалітету для ведення конструктивних перемов з керівництвом ПАТ «Чернігівгаз» в напрямку спільного виконання положень сучасних модернізаційних Програм Його Високоповажності Президента України завжди відкриті.

 

Голова Чернігівського Бенефіціар-Муніципалітету
П.М.Кажан

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.