№05-03-13 від 05 березня 2013 року

Герб

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№05-03-13 від 05 березня 2013 року

Універсальній Колекторській Групі

04080, Україна, м.Київ, вул.Костянтинівська, 73

Копії:  Управлінню СБУ в Чернігівській області

Управлінню СБУ в Київській області

На Ваше попередження №67 від 11.02.2013 року

за номером справи (ID) 1994740

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму є офіційним представником Халімоненко Олени Олександрівни за вищевказаною справою Універсальної Колекторської Групи (ID) 1994740.

За Вашим попередженням №67 від 11.02.2013 року мова йде про якісь незрозумілі речі, а саме про списання штрафних санкцій за сумою якогось боргу, який начебто має номер 77226966 від 17.02.2006 року.

Незрозумілість Вашого попередження полягає в тому, що в системі Національного Банку України (м.Київ) існують одиниці заборгованості, але не існує одиниць боргу. Зобов’язання заборгованості і зобов’язання боргу – це зовсім різні економічні ринки. Зобов’язання боргу виникають на нерезидент-економічному ринку, зобов’язання заборгованості виникають на резидент-економічному ринку.

Нерезидент-економічний ринок фінансового боргу та резидент-економічний ринок фінансової заборгованості повністю знаходяться в сфері компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). В реєстрах Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).не існує ані ПАТ КБ «Надра», ані ТОВ «Універсальна Колекторська Група».

Халімоненко Олена Олександрівна – суб’єкт конституційного процесу України. ПАТ КБ «Надра» та ТОВ «Універсальна Колекторська Група» ніякого відношення до країни Україна не мають. Попередження суб’єктів позаконституційного процесу України на адресу суб’єкта конституційного процесу України в кращому випадку може кваліфікуватись, як помилка, а в гіршому випадку, як вимога до ТОВ «Універсальна Колекторська Група» про надання на адресу Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму Закону України «Про колекторську діяльність в Україні».

В тексті Вашого листа №67 від 11.02.2013 року жодного спомину про Закон України «Про колекторську діяльність в Україні» не існує. Незрозуміло, як за відсутності Закону України «Про колекторську діяльність в Україні» може виникнути судове рішення про колекторське стягнення неіснуючого в комерційному просторі Національного Банку України боргу та ще й зі штрафними санкціями. Штрафні санкції за боргом можуть нараховуватись виключно нерезидентам за нерезидент-Громадським Кодексом України. Такого кодексу в національній юрисдикції при країні Україна не існує.

Це означає, що ТОВ «Універсальна Колекторська Група», перш ніж діяти в країні Україна, повинна мати кваліфікацію Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) та стратифікацію Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму. В реєстрах Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму ТОВ «Універсальна Колекторська Група» не значиться. Нелегальне становище ТОВ «Універсальна Колекторська Група» в Україні не сприяє встановленню офіційних зносин між Халімоненко Оленою Олександрівною та неіснуючою в Україні юридичною особою ТОВ «Універсальна Колекторська Група». Всі без винятку юридичні особи – нестатистичні одиниці України. Нестатистичні одиниці України – потенційні терористи в Україні.

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-

економічному тероризму – Гвардії Генерал Армії Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України

О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.